yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (11)
  • medya (3)

  1. Ayıla bayıla kullandığım, kirpikleri tek tek ayıran, güzelce uzatıp dolgunlaştıran ve asla topaklanmayan maskara. Bende çoğu Maskara akmasına rağmen bu ürün akma yapmıyor. Fiyatını hak ettiğini düşünüyorum. Kaçırmayın derim.

  11 eylül 2016 21:40 ed.20 eylül 2016 12:12

  2. Yoğun hacim veren maskaraları kullandıktan sonra yapışan kirpiklerimi ayırmak için kullanıyorum, kıvrık fırçası ile hem çok güzel kaldırıyor hem çok güzel ayırıyor. İlk girdidekinin aksine kokusunu ben çok beğendim, resmen parfüm gibi kokuyor burnumu ayıramıyorum. Böyle koku ne kadar sağlıklı bilemem ama koku hassasiyeti olanlar sevmeyebilir.

  Waterproof olmamasına rağmen akma ve dökülme yapmıyor.

  Kirpiklere Hacim değil de uzunluk ve kıvrıklık vermek için harika, puanlama yapacak olursam 8/10 eder bence.

  11 ekim 2016 20:12

  3. Akma bulaşma sorunu yok, çok güzel kıvırıyor. Hacim konusunda bir şey diyemem kirpiklerim zaten gür. Ben gün sonuna kadar aynı kalan kıvrıklığı çok sevdim, kirpiklerim düz diye. Çıkarması da zor değil üstelik.

  15 kasım 2016 19:50


  4. Evet, harika bir maskara; evet, harika kıvırıyor; evet, akmıyor, kokmuyor. Tek kusuru o fırça ucunun birçok güzel maskarada olduğu gibi çok gevşek olması. nasıl tanımlasam bilemedim ama sürerken göz kapağımla birlikte sanki onu da aşağı indiriyorum, kirpiğimle birlikte eğiliyor ve benim kalın kirpiklerimde ilerlemiyor. ben böyle ucu olan fırçaları ne yazık ki sevemiyorum. :(

  15 kasım 2016 20:11 24 kasım 2016 12:00

  5. Yapısını maybelline lash sensational' a benzettiğim rimel...

  31 aralık 2016 21:49

  6. bu maskarayı Aslı Özdel'in videolarında görüp bi denemek istemiştim, çok övmüştü ve övdüğü kadar da vardı. Gerçekten denedikten sonra hak verdim, muhteşem bi maskara.

  - Maskaraları ilk aldığınızda çok yoğun fazla fazla gelmesi sorununu hiç yaşatmadı. Ürünü 2 kez bitirdim, 3.üdeyim.

  - Akma ve topaklanma konularını lütfen geçelim.

  - Silikon / plastik yapılı ve kıvrımlı maskara ucuna sahip.

  - En küçük kirpiklere bile ulaşıyor.

  - Orta volüm, çok kıvrım, eşit dağılım.

  - İkinci kata hiç gerek kalmıyor.

  - Plastik keskin kokusu yok, hafif çiçeksi bile diyebilirim.

  - Temizlemesi biraz sıkıntılı. Garip bir şekilde temizlerken parça parça dökülüyor. Ama bu benim için sorun değil açıkcası.

  - Bilmiyorum aranızda bu sorunu yaşayanlar var mı ama bazı maskaralar kirpikleri dokunduğunda kırılacakmış gibi sertleştirebiliyor. Kömür gibi siyah siyah bağıran, yapışmış, sanki az önce ağlamış izlenimi veren bu maskaralardan nefret ediyorum. Daha doğal görünen maskara tercihinizse mutlaka deneyin derim.

  8 ocak 2017 17:06

  7. favorilerim arasına girmiş bulunan, l'oreal markasına ait şimdiye kadar kullandığım en güzel maskara. öncelikle kokusunu çok beğendim. koku hassasiyeti olanların hoşuna gitmeyebilir ama normalde maskaralarda bir koku oluyor zaten ve ben genelde o kokuyu sevmiyorum o yüzden bu maskaradaki koku fikri de koku da hoşuma gitti.

  kıvırması, yapıştırmaması, tek tek ayırması, hacim vermesi gayet başarılı. yapısı ne çok yoğun ne de çok sıvı. uygulamasını da gayet kolay buldum ben.

  bu aralar günlük makyajımda bu maskarayı kullanıyorum. kullanım şeklim de şöyle oluyor; önce l'oreal superstar maskaranın baz kısmını, sonra bu maskarayı uyguluyorum. en üst katına da pek sevilmeyen ama benim en son kat olarak uygulamada başarılı bulduğum maybelline push up drama maskarayla geçiyorum. bu şekilde sonuçtan çok memnun kaldığım için denemek isteyen olursa tavsiye ederim.

  23 ocak 2017 15:28 23 ocak 2017 15:30


  8. kesinlikle akma yapmiyor ve topak topak olmuyor surdukten sonra. yani goz cevresinde siyah siyah noktalar deneyimlemedim. kirpikleri teker teker ayiriyor, duzenliyor vb. fakat maalesef benim kirpiklerimi ne uzatti ne de onlara hacim verdi. belki de benim beklentilerim yukseklerdeydi ama istedigim seviyede degil yani hacimi. ayrica yapisi diger l'oreal maskaralara gore bana islak geldi ama dokulme yapmamasi da bunun olumu bir sonucu sanki. bunun icin artik cok fazla hacim istemedigim, az makyaj yaptigim zamanlarda kullanacagim...

  7 nisan 2017 20:39

  9. yorumlara bakarak aldığım mascara ancak hiç memnun kalmadım. daha önce bir çok markanın rimelini kullandım. bu kadar memnun kalmadığım ürün olmadı. Ben beceremiyorum herhalde diyerek denemeye devam ettim anca her kullanışımda kirpiklerimi ayırmak bir tarafa yapış yapış yaptı. ilk kez sürmemle bile büyük miktarda rimel kalıntısı oluyor. azıcık bile kuruduktan sonra düzeltmek ise imkansız. hiç uzatmıyor, dolgunluk vermiyor sadece kirpikleri siyahlaştırıp yapışık ıslak bir görünüm veriyor. yukarıda da söylenmiş ama ağlak bir görüntü oluşturdu hiç sevmedim. doğal da durmuyor. yerine başka rimel alacağım en kısa zamanda. bitene kadar bile kullanamayacağım sanırım

  15 mayıs 2017 09:49

  10. kirpiklerimi uzun, tek tek ayrılmıs gösteren cok severek kullandığım rimelimdi. gün sonunda siyahlığını biraz kaybediyordu. maybelline lash sensational (link: https://www.suslusozluk.net/g/maybelline-lash-sensational-maskara/24530 rimelin fotoğrafı) ile tanısınca kullanmayı bıraktım.

  maybelline'e göre daha uzun bi yapısı var. bi de daha kolay cıkıyor. yine de maalesef bi maybelline değiiilll...

  22 mayıs 2017 04:21 25 mayıs 2017 05:43