yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (6)
  • medya (2)

  1. la roche posay'ın, çok kuru ve hassas ciltler için ürettiği oldukça başarılı vücut balsam'ı. bebek cildinde dahi kullanılabilecek kadar hassas yapılı bir ürün. parfüm ve paraben içermiyor. bakım dolabımın demirbaş ürünlerinden., yazın güneş sonrası cildi yatıştırmak, banyodan sonra tüm cildi nemlendirmek, yoğun yapılı ve cillte bekledikçe gerginlik hissi veren fondötenleri inceltip yumuşak bir yapıya getirmek için, kullanılacak olan miktara mercimek tanesi kadar karıştırmak gibi birçok farklı alanda kullandığım harika ürün. diğer tüm la roche posay ürünleri gibi genellikle eczanelerden satın alınabilmekte.

  Not: koku hassasiyeti olanlar için bilgi, kokusu fazla iç açıcı değil. Kötü değil fakat hoş da değil. Parfüm içermiyor, içindeki etkin maddelerden birinin ya da hepsinin harmanlanmış kokusu olabilir. Kalıcı değil, kısa sürede kayboluyor. Ben memnunum. (gizlinot: ahahaha )

  30 ekim 2013 21:35 23 ocak 2017 14:43

  2. Atopi,ciddi cilt kuruluğu yaşayan ciltler için uygun olan parfümsüz,parabensiz vücut balsamı.

  Bu kremi ilk sürdüğüm de eşim, bundan habersiz, etrafı koklayıp duruyordu. Ne oldu diye sordum,sana da et,kıyma kokusu gelmiyor mu dedi. Kokladım etrafı sahiden et kokuyordu. Allah allah çok enteresan dedik. Ertesi gün kremimi sürdüm, kafasını omzuma koymuş film izlerken ani bir hareketle omzumu koklamaya başladı. Koku benden geliyordu. 10-15 dakika sonra uçuyordu. Neyse bu da bir anımdır. Herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir,benim tenimle ilgili de olabilir.

  Oldukça yoğun bir krem,biodermanın atodermi daha iyi.(bence)

  Yüzünüze bence sürmeyin,mineral yağ var kemodon yapabilir.

  22 ağustos 2018 14:14

  3. tertemiz içerikli, inanılmaz nemlendiren bir balsam. Ben Ankara kışlarında çöle dönen cildim için kullandım annem de yıllardır geçmeyen egzaması için kullandı, tabii egzamayı tamamıyle iyileştiremedi, ama kaşıntısını ve kuruluğunu büyük ölçüde azalttı.

  19 mayıs 2020 13:00


  5

  4. bir süredir çözüm bulamadığım cilt kuruluğuma çare olması için son 3-4 haftadır kullandığım balsam. 400 ml olan büyük boyundan aldım ve sadece vücut için değil yüzüm için de kullanıyorum, zaten sitesinde de yüz&vücut olarak tanıtılıyor. benim cildim kışın kuru karma olan ciltlerden ve çok uzun zamandır kullanmasam da kuruluğa kısmen iyi geldiğini düşünüyorum. öyle inanılmaz nemli bir cilt elde etmedim ama hem içeriğinin temiz olması, hem büyük boydaki f/p avantajı hem de birden fazla bölgeye kullanılabilir olmasıyla benden geçer not aldı açıkçası. tek notum, gece kremi olarak ya da evden çıkmayacağınız zaman rahatça kullanabilirsiniz ancak biraz yağlandırma yaptığı için günlük kullanımda/makyaj altına çok iyi sonuç vermeyebilir. ben dışarı çıkacağımda elimdeki hafif yapılı başla bir kremle karıştırarak kullanıyorum, böylece yağlanma sorununu da çözmüş oluyorum.

  18 mart 2021 11:46

  4

  5. kuru ciltler için önerilse de her cilt tipinin vücut nemlendirmesinde kullanabileceği ürün. yağlı ciltli bir insan olarak duş sonrası bunu sürdüğümde bacaklarıma 2 gün(gizlinot: duş jeli kullanmadan sadece su ile yıkanmak koşuluyla) hiçbir ürün sürmesem de nemli ve yumuşak bir derim oluyor. traş sonrası oluşan kaşıntıyı güzel engelliyor. emilimi orta düzeyde 2-3 dk kadar sürüyor.

  6 ay önce eczaneden 400 ml 175 tl olarak almıştım, bitirmek üzereyim. bu fiyata daha farklı ürünler denemeyi planlıyorum, daha iyisini bulamazsam daha sonra tekrar alırım.

  Edit: şişenin dibinde dörtte biri doluyken pompası çalışmamaya ürün gelmemeye başlıyor. Tekrar almam uğraşmak istemediğim için.

  23 mayıs 2021 23:31 24 aralık 2022 13:44

  6. kupkuru cildime çok iyi gelen balsam. kokusuz olması ve markaya olan güvenimden dolayı da kendisini çok seviyorum. tek eksisi fiyatı ve bildiğim kadarıyla la roche un cf olmaması. kurdan dolayı fiyatlar sürekli arttığı için her zaman kullanabileceğimi sanmıyorum

  24 mayıs 2021 10:27

  7. Atopik dermatitten muzdarip kuru ellerimi düzelten tek kremdir. Elleriniz Soğuk havalarda zımpara gibi oluyorsa, pandemide kolonya ile beraber iyice zıvanadan çıktıysa bu kreme bir şans verebilirsiniz. Fiyatı son zamlardan sonra iyice artmış olsa da bereketli bi ürün, 200 miligramı 1 seneden uzun gidiyor. 

  31 ocak 2022 13:19


  4

  8. hayatımda kullandığım ilk vucut nemlendiricim oldu. açıkçası vucudumu yağlarla nemlendirmeyi seviyorum ancak yağın emilmesini beklemek vs bazen yorucu olabilir diye bu ürünü aldım. şimdi ise retinol kreminden sonra yüzüme bile sürüyorum. çok güzel nemlendiren iyi bir ürün oldu. ben yüzüm dışında vücüdüma krem vs yerine yenilebilir doğal yağları sürmeyi tercih ettiğim için muhtemelen yine almam ancak düzenli nemlendirici kullanan insanlara gözüm kapalı öneririm.

  30 aralık 2022 13:32

  9. retinol ile kullanmaya uygun bir ürün olduğu dr. dray tarafından da ifade edilmiş olan çok güzel bir nemlendirici. bence light versiyonu var ve ürün arayışımı bitirdi resmen. nemlendirmesi ve verdiği his çok iyi. kokusuz, rahatlatıcı bir ürün. gramajına göre fiyatı da uygun denebilir.

  1 ocak 13:34