yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • oylar (26)
  • medya (1)

  1. yaptığım bir alışveriş sonrası 1 liraya satmıştı bu ürünü bana kasadaki çalışan. sanırım kampanya vardı. öyle tanıştım bu ürünle. zamanla fiyatı yükseldi. 2 oldu 4 oldu 6 oldu şuan 7 sanırım.

  bir paket içinde 2 tane ısıtıcı ped oluyor.

  kullanımı ise örneğin atlet giyiyorsanız üstüne yapıştırıyorsunuz. tene yapıştırılmıyor. yakıyor çok çok az çünkü. ve etkisi geçiyor bir süre sonra. kalın bir şey giyip üstüne yapıştırmanızı önermem öyle ısıyı çok fazla hissetmiyorsunuz. atlet veya ince herhangi bir şeyin üstünden yapıştırırsanız daha iyi sonuc alırsınız.

  arada ısısını hissetmeyince ben bastırıyorum ürünün üstüne sıcacık oluyor yine.

  8 saat kullanabiliyorsunuz. ama 8 saatten sonra da ısı devam ediyor. maksimum 2 saat daha.

  ben bu ürünü sadece periyotum için değil farklı ağrılarım olursa da kullanıyorum. örneğin yağmurlu günlerde ağrılarım oluyor veya stresten. kolumda özellikle, koluma yapıştırıyorum gerçekten çok iyi geliyor.

  30 ekim 2017 01:55 30 ekim 2017 01:58

  2. Dun gratiste denk geldigim urun. Adet sancim yoktu ama haftasonu soguk alginligi kaynakli karin agrim vardi. Bi deneyeyim dedim aksam. Yoksa uyutmayacak bi agri var farkindayim. Bi yarim saat icinde farkettirdi kendisini. Fiyati 5 TL. Adet sancisina da guzel etki ettigini tahmin ediyorum. Evde ya da uygun bir ortamda sicak su torbasi faydali olabiliyor tabii ama calisma saatleri icinde vs kurtarici bir urun diye dusunuyorum. 

  9 mayıs 2018 11:24

  5

  3. çok işe yarayan bir ürün olarak neredeyse her indirimde topladığım pedler. bu tür ürünlerin hemen hemen hepsinden koleksiyonum var.

  çamaşırın üzerine yapıştırıyorsun (veya atletin denmiş) o sana yeterince ısı veriyor. hele bir de farmasi' nin at kestaneli balsamını sürüp üstüne bunu yapıştırınca ağrı mağrı kalmıyor.

  9 mayıs 2018 16:20


  4. Bu sene hiç denk gelmedim ama geçen sene a101 de paketi 2.25 olduğunu görünce stoklamıştım. Yine gelse keşke. Stoklarım bitiyor. Regliniz aşırı ağrılı geçmiyorsa işe yarayacak bir urun .

  10 mayıs 2018 11:06

  5. hiç işe yarayacağını düşünmüyordum açıkçası ancak bir ay adetim gecikip daha da beter ağrılarla geleceğini hissettiğimde gittim aldım. gerçekten işe yarıyor süslüler, ben çok rahat ettim. yalnız içinden sadece iki tane çıkması biraz üzücü bir durum, bir adette 2 tane rahat bitiyor.

  10 mayıs 2018 17:00

  5

  6. regl dönemimde okula gitmeden önce takıp öyle giderdim okula. gerçekten çok hoş ve kullanışlı bir ürün olduğunu düşünüyorum. artık regl ağrım (gizlinot: neden bilmiyorum) azaldığı için almaya gerek görmüyorum ama çok olduğu dönemler kurtarıcımdı. almaya değer bir ürün bence.

  11 mayıs 2018 03:44

  7. hayat kurtarıcı bir ürün.

  özellikle atletin tersine yapıştırdığınızda yani ısıtan kısmı tene denk geldiğinde ağrıyı ciddi derecede hafifletiyor. evdeyken çok sıkıntı olmaz belki ayaklarımızı vs. ısıtarak regl ağrısını hafifletebiliyoruz ama iş yerinde ya da dışarıda regliniz birden başladığında gerçekten ağrı gidermede kurtarıcı oluyor.

  ikili paket fiyatı 3 tl iken rossmann'dan stok yapmıştım. tekrar o fiyatlarda bulabileceğimi sanmıyorum ama bir başka indirimde denk gelirsem yine stoklu alacağım ve tavsiye edebileceğim ürünlerden.

  3 ekim 2018 11:05


  8. Kardeşimin ve benim regl donemlerimizde göz bebeğimiz olan ürün. Senede 2 defa regl olan ben ve her ay ağrılı sancılı regl olan kardeşim ölüyorduk ama artık başlar başlamaz hemen yüksek bel iç camasir giyip üzerine yapıştırıyoruz çok iyi geliyor . İltihap bulunan suslulerin kullanmaması gerekiyor diye kulaktan dolma bir bilgim var işte iltihap zehirlermis falan demişlerdi ama ne kadar doğru Allah bilir.

  3 ekim 2018 11:18

  9. Cilde TEMAsı yanık riski oluşturduğundan, Direkt cilde değmemesi gereken ürün. Yanlış hatırlamıyorsam ambalajında da yazıyordu.  

  Bü ürünle aranızda en azından ince bir kumaş olmalı, atlet, çamaşır vs. Ben özellikle kışları ağır geçirdiğim için eşofmanımın karın kısmına, karnıma bakacak şekilde yapıştırıyorum ve içime çıtçıtlı atlet giyiyorum. Atletime yapıştırsam onun sıcaklığı yakar bence beni. 12 saat falan ısı vermeye devam ediyor çünkü. 

  3 ekim 2018 11:37

  5

  10. Regl dönemleri aşırı ağrılı geçen, dışarıda birden regl olunca anında eve kaçmak ve sıcak su torbasıyla cenin pozisyonunda uyumak isteyen şahsım için mükemmel bir ürün. bir pakedinden 2 adet ısıtıcı çıkıyor. ağrılara etki edecek kadar sıcak tutma süresi 4-5 saat maksimum bence. o yüzden günde iki tane harcanabiliyor. ikinci gün çok ağrım olmadığı için bir ayda bir paket kullanıyorumdur yani.

  ben rossman'da indirimde gördüğümde ufak çaplı bir stok yapmıştım 4 paket alarak, şu an keşke daha fazla alsaydım diyorum. zamlanıyor çünkü. migros'ta 4,75'ti, sanırım şu an en uygun orada. 

  tek ekleyeceğim, allah aşkına boyutunu büyültün biraz şu şeyin. geçen o kadar kötüydüm ki iki taneyi yanyana yapıştırmak suretiyle kullandım. tek pakedi bir anda harcadım diye canım sıkıldı sonra da...

  15 kasım 2018 23:35