yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (0)

  1. Diyetisyenimin önerisiyle başladığım egzersiz programı.Kolay gibi görünüyor ancak insanı gerçekten yorup terletiyor ama yine de hiç yapılamayacak kadar zor değil.Spordan nefret eden ben bile isteyerek (???) yapıyorum.Youtube yorumlarında herkes çok işe yaradığını söylemiş, daha 3 sefer yaptığım için bi şey söyleyemiyorum ama her gün yapmaya çalışacağım.

  1 şubat 2018 22:45 1 şubat 2018 22:49

  2. Spor salonuna gitmeyen ama kış günü evden çıkmak istemeyen süslüler için biçilmiş kaftan. En başta aa ne kolaymış diye başlayıp özellikle ortalarda ‘Ay noluyoruz’ diyorsun. Tavsiye ediyorum <3

  2 şubat 2018 02:19

  3. 4,5 aylık hamileyim, 2 haftadır yapıyorum. muazzam bir şey yahu. havalar da bu kadar soğukken dışarda da yürünmez ne yapsam diye düşünrken aklıma geldi, yapmaya başladım. 45 dk sürüyor- 5 kilometreye denk düşüyor hemen hemen. tavsiye ederim.

  spor geçmişi pek olmayan veya uzun bir ara vermiş olan süslüler, 1 mil ile de başlayabilir, sonra 2 mil, 3 mil diye artırabilir. her gün yaparsanız kesinlikle faydasını görürsünüz.

  2 şubat 2018 11:57


  4. 2,5 ay düzenli yapmış biri olarak yazıyorum. ilk ay hemen hemen her gün yaptım. Sonrasında haftada üç gün olacak şekilde devam ettim. yeme içme konusunda dikkatli davrandım. kendimde gördüğüm en belirgin etkisi belimi inceltmesi oldu. sonrasında bacaklar ve kalçada aynı ölçüde bir küçülme oldu. verdiğim kilo 5-6 kiloydu ama görenler çok daha fazlası olduğunu söylüyorlardı. yukarıda da yazıldığı gibi evde müthiş rahat oluyor. tempoya alışınca yetmiyor herhalde diye düşündüm ama diğer şeyler zor gelince aynen devam ettim. Kesinlikle sonuç veriyor. leslieyi seviyoruz.

  2 şubat 2018 20:18

  5. 30 days shred den çok daha kolaylıkla yapılabilen bir egzersiz. O bittiğinde ben de bitiyordum, ama bu çok daha kolay 3 mili bir seferde bitirip üstüne 15 dk daha devam edip 1 saate tamamladım. Başlamakta iki arada bir derede olan süslüler bu programı rahatlıkla yaparsınız, deneyin mutlaka.

  27 mart 2020 18:30

  6. Kesinlikle spor disiplini olmayan beni bile 3 gündür baya keyifli bir şekilde spor yapmaya çağıran şey. Teşekkürler Leslie diyorum öncelikle. Şu karantina günlerinde mi watch ile ne kadar adım attığıma bir bakayım dedim ama 500'ü geçmiyor haliyle ve bu beni ruhsal anlamda da oldukça kötü etkilemeye başlamıştı. Ben de burada soru-cevap kısmında görünce hemen baktım. Şu an günlü olan kısmını yapıyorum ve yarım saatte 4000 adım atmış oluyorum. Bunun yanında üst bedeni çalıştırıyor olmak da iyi geliyor. Yaparken bir şey yapmıyormuş hissi verse de ertesi gün kas ağrılarından kaslarımın çalıştığını gördüm ve hoşuma gitti açıkçası. Karantina günleri bitene kadar ümit ediyorum ki yapmaya devam edeceğim. Kimbilir belki de bu günlerin niyetine artık ben de bir spor disiplini elde ederim.

  31 mart 2020 20:22

  7. kendimi evde karantinaya aldığımdan beri dedim ki kızım bu vücut olabildiğince iyi olacak. ve başladım leslieye...

  benim gibi hiç spor yapmamış biriyseniz 1 mile'le başlamanız iyi olacaktır. hatta ilk defa 1 mile'i yaptığımda sanki 1 saat koşmuşum gibi terlemiştim. zaman geçtikçe 1 mile benim için ısınma egzersizine dönüştü sadece :) şu an 3 mile ile yoluma devam ediyorum vücudum spora alıştığı için zorlanmıyorum ve aynı zamanda üst vücudumun da çalıştığını hissediyorum.

  bazı yerlerde işe yaramaz leslie basenli zaten belli ki işe yaramıyor diyenler gördüm. öyle olsa bile şu günlerde bana bu kadar adım attırması bile yeterli bence.

  11 nisan 2020 01:34 11 nisan 2020 01:36


  8. Mükemmel bir program bence. Normalde yürüyüşe (açık havada, tempolu) bayılırım. Malum bu günlerde ise diyetisyen önerisiyle leslie'ye baktım ve kilolu denebilecek bir formda olmama rağmen sporu hep hayatıma az da olsa kattığım için 3 mile ile başladım ben. Ara ara kendimi kötü hissettiğim günlerde 1 veya 2 de yaptığım oldu ama 45 dk'lık 3 mile benim için en ideali, terletiyor ve kalori yakıp hafiflediğinizi hissediyorsunuz ama sizi yere yapıştırmıyor. Kimi programlar bel, boyun, diz gibi riskli bölgeler açısından daha yorucu oluyor ve spora aşinalığı pek olmayanlar için sıkıntı yaratabilir ama Leslie bu açıdan çok zorlayıcı değil benim gördüğüm. İnsana enerji veriyor yaparken kendisi ayrıca

  19 nisan 2020 20:53

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar