yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (7)
  • medya (2)

  1. En son gratis daha açıkken indirimsiz fiyata mentollu olanı almıştım. Sanırım 22 tl gibi bir fiyatı vardı. Aslında çok meşhur olan laneige lip sleeping maskesinin mini boyunu kullanıyordum ve beklentim çok yüksek değildi. Ürünün hakkını yemişim kesinlikle çok güzel ve özellikle uykudan önce sürülünce ,sabahları pamuk gibi hissediyorsunuz. Diger lip balm çeşitlerine göre indirimsiz fiyatı pahalı görünüyor ancak şahsım adıma diğer kullandığım her ürünü kenara koydum. Yoğunluğu ve kalıcılığı artı sonuçları açısından kesinlikle tavsiyemdir süslülerim.

  23 mart 2020 16:09

  5

  2. sanırım bizde sadece mentollüsü satılan ve gördüğüm kadarıyla da içlerinden sadece mentollünün spf 30 içermediği dudak koruyucu. İnternetten incelediğimde greyfurt, çilek, yaban mersini gibi çeşitlerinin aynı zamanda spf 30 güneş koruması olduğunu gördüm çünkü. belki gratis zamanla diğer çeşitlerini de getirir.

  ben dudak ürünlerinde mentollü şeyleri seven biriyim o yüzden bana öyle çok keskin ya da rahatsız edici boyutta gelmedi önce onu söyleyeyim. dudağa sürdüğüm anda hafiften bir karıncalanma hissediyorum ama bu çok çabuk geçiyor.

  tadı ve kokusunu geçersem dudağı nemlendirme, daha doğrusu dış etkenlere karşı koruyup yumuşatması falan hoşuma gitti. yapısı balm kıvamında olsa da ağırlık yapmaması açısından rujların altına bile gayet rahat sürülebilir. sadece biraz beklemek lazım eğer genelde mat ruj kullanıyorsanız. rujun yapısını değiştirmemesi için dudağınızın iyice emmesi gerekiyor çünkü ürünün. yalnız böyle parlak ve yapış yapış bir görüntüsü yok kesinlikle. ben bu tür biraz yoğun ve hafiften de mentollü olan koruyucuları genellikle geceleri ya da evde olduğum zamanlarda kullanıyorum. gece boyunca ya da gün içinde kuruyan ve çatlayan dudaklarımı güzelce nemlendirmesi açısından beğenimi kazanan bir ürün oldu. ben dudaklarıma verdiği etki açısından (gbkz: yes to) markasının, hatta tam adı yes to carrots lip butter mint olarak geçen mentollü dudak koruyucusu vardı bir ara sephora'da biraz ona benzettim bu ürünü. aynı onun gibi biraz yoğun kıvamlı ve dudağı hafif de olsa serinleten bir yapıya sahip. böyle pürüzsüz ve yumuşacık dudaklar için işini güzel yapan bir dudak koruyucu arayanlara önerebileceğim bir ürün.

  ilgili medya:
  2
  23 mart 2020 19:13

  3. gratisten yaban mersinli olanını kışın dudaklarım çok çatlamaya başlayınca aldım ve eskişehir soğuğunda hiçbir faydasını göremedim. bu aralar nemlendirmesi idare eder ama tadına gerçekten dayanamıyorum artık. benimkinde mi sorun var bilmiyorum ama yoğun bir demir tadı alıyorum sürekli, belki de içinde güneş koruması olduğu içindir.

  24 mart 2020 04:37


  3

  4. mentollü olanına sahibim. süslüde spfli olanların tadının kötü olduğunu okuyunca direkt olarak bu çeşide yönelmiştim çünkü benim de başka marka spfli lipbalmlarla kötü tecrübelerim var, bir de ağıza ister istemez kaçtığı için spfli lipbalmlar ne kadar güvenli emin olamıyorum.

  genel olarak kokusu ve kıvamı blistex medplusa çok benziyor koku mentol-okaliptüslü ve kıvamı fazla sert değil. tadının olmaması benim için büyük bir artı çünkü bir şey içerken o tadı almaktan nefret ediyorum.

  nemlendirmesine gelecek olursak bana yeterli geldi, dudaklarımda olduğu süreçte nemlendiriyor ama ben sanırım yatmadan önce sürünce gece boyunca emilen ve dudağı neme doyuran ürünleri daha çok seviyorum. yani böyle dudağın üzerinde duran değil de emilen ürünleri. bunu sürüp yatınca sabah kalktığımda aynen duruyordu, belki bu özelliği seven insanlar vardır.

  kısacası hayatımın lipbalmı değil ama paketlemesi falan güzel, ortalama bir lipbalm. İndirimli fiyatı olan 12 tl ye alınır

  25 ekim 2020 23:15 25 ekim 2020 23:16

  5. lip smacker sevdam ve kabından greyfurtlusundan aldım, aslında ihtiyacım yoktu ama 12.5 liraya görünce dayanamadım, lip balm bir bağımlılıktır. Neyse verdiği hafif rengi, parlaklığı ve kokusunu sevdim ancak içineki spf mahvediyor, evde olduğum için gerek de yok, yaza saklayacağım kendisini, denizden sonra lip balm seven biriyim çünkü. Hatta dudakta bu kadar spf e gerçekten gerek var mi bilen biri aydınlatsın, sürekli spf yiyoruz bu şekilde çünkü.

  30 kasım 2020 21:23

  6. birçok markanın dudak kremini kullandıktan sonra bir yaprak gibi kuruyan ve adeta pul pul dökülen dudaklarıma çareyi bu ürün ile buldum. tebrik ediyorum

  2 ocak 13:52

  7. Mentollü dudak onarıcı lip balm. İçinde ki mentol oranını gayet yerinde buldum, dudakları yakmıyor, bir süre sonra kurutmuyor ve çatlak dudakları çok kısa sürede iyileştiriyor. Ürünü gece yatarken uyguluyorum ve sabah hala nemli olan dudaklarla uyanıyorum, beklentiyi karşılayan güzel bir lip balm.

  7 ocak 02:31