2.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (4)
  • medya (1)

1. 400ml boyunda evladiyelik pompalı şişeye bir ürün. Gerçekten çok çok fazla yani o yüzden verdiğiniz paraya değiyor diyebilirim.

Pamuk kullanmadan direkt elime sıkıp yüzüme yediriyorum. 1 pompa ürün yetiyor makyajı çıkarmaya. Direkt yüzünüzü yıkayabilirsiniz ama ben iyice yedirdikten sonra jelle yıkıyorum makyaj tamamen temizleniyor. Kokusu rahatsız etmiyor.

Sevdiğim kısmı kuru cildimi germemesi, hatta yumuşak bi his kalıyor yıkadıktan sonra, narin bi temizleyici diyebilirim yani.

Sevmediğim kısmı gözlerimde kullanamamam, gözlerimi inanılmaz yaktı ve bulanık gördüm uzun süre(gizlinot: Gerçi üzerinde gözler için kullanılır yazmamıştı ama kullanılmaz da yazmamıştı şansımı denedim). Gözlerimde farklı bir ürün kullanmam gerekiyor buna da üşeniyorum eksi yanı bu yani.

Sanırım bu değerli çiçekler serisi genel olarak cildi çok hırpalamıyor bu yönünü sevdiğim için serinin başka ürünlerini deneyebilirim.

23 nisan 15:48

2. Hayatımda gördüğüm en başarısız temizleme sütü.

Makyajı tam olarak asla çıkarmıyor; gözde zaten kullanmak imkansız,çünkü "temizleme sütü" olmasına rağmen çok yakıyor.

Sırf elimdeki bitsin diye kullanıyorum; göz ve ten makyajımı makyaj suyu ile sildikten sonra bu ürünü yüz jeli misali pamuğa dökmeden direkt yüzüme uygulayarak kullanıyorum. Elimdeki bittikten sonra birdaha kullanacağımı hiç sanmıyorum.

Fiyatı ml sine göre uygun;fakat performans açısından başarısız. Başka alternatifler denenebilir.

29 temmuz 13:19

3. Basmali şisesi kullanim kolayligi sagliyor ama makyaji saglam çıkarması icin defalarca ayni islemi tekrarlamak gerekiyor yumusak hos ama islevsiz.

10 ağustos 00:37


4. uzunnn bir süre kullanmanın ardından maalesef bidaha almamaya karar verdim.

evet yüzü germiyor , ağır olmayan makyajlarda işe yarıyor , pompalı şışesi kolaylık sağlıyor ayrica guzel de kokuyor lakinn

göz altında yağ noktaları olusturuyor .

sebebinin bu olduğunu farkettikten sonra yarısına bile gelemeden çöpü boyladı , ayrica ayni problemi zorla kullandırdığım ablamda da fark ettim

bidaha elimi sürmem

23 ağustos 00:16