yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (1)
  • medya (3)

  1. mac in eyes on mac koleksiyonuyla çıkan 9lu far paletlerinden kahve tonlarını barındıran far paleti. içerisinde mac in embark, star violet, antiqued gibi meşhur renkleri de var. gramaj olarak normal mac farlara göre daha küçük boyda ama daha önce hiç far bitiremediğimden çok sorun etmiyorum. bu aralar ciddi anlamda hayallerimi süslüyor ve yaklaşık iki haftadır alışveriş sepetimde duruyor, bakışıp bakışıp duruyoruz. kullanan süslüler yorumlarsa almak isteyen arkadaşlara da çok yardımcı olabileceklerini düşünüyorum.

  4 ağustos 2015 13:03

  2. günlük makyajımda bu aralar sürekli kullandığım 9lu far paleti. hem gündüz hem de gece makyajlarında kullanılabilecek renklere sahip. paletteki renklerin poppyseed ve #noir dışındakileri kalıcı seriden. gramaj olarak normal boy mac farlardan az, ama fiyat/performans olarak büyük boy farları bitiremeyen ve mac'ten farklı renklerde far denemek isteyenler için ideal. burgundy, amber, navy ve purple paletleri kalıcı koleksiyon ürünü; ama arada yeni koleksiyonlarla birlikte farklı renklerde seçenekleri de bulunabilir.

  (bkz: mac eyes on mac far paletleri )

  (bkz: mac eye shadow x 9 )

  19 mart 2016 03:15 20 mart 2016 02:00

  3. Gelelim fasulyenin faydalarına... Güzel bi palet geçen sene yazın almıştım kızıllı kahveli tonlu olanı adı şu an aklımda değil antiqued var işte ilk defa bu palette tanıştım o renkle ve bayıldım. Farların arasına 6 sı kullanışlıysa 3 tane dandik renk atmışlar ama her şeye rağmen onlarda nötrleme rengi veya gölgeme yapmak için işlev görüyor tabiki. Farların yapıları, kalıcıkları aynı refil olanlarla ve hala mağazalarda mevcut bu paletler.(Ankara kent park örnek olarak) Çok fazla far kullanmam ve bitiremem diyorsanız çok ideal bir palet, boyut olarak renkler olarak.

  13 nisan 2016 17:49


  4. eğer bu ton renkleri kendinize yakıştırıyorsanız, uzun süre başka bir palete eliniz gitmeyecektir. Kendisi bebeğim olmuştur. Bir tek göz pınarlarım için ayrıca dazzlelight kullanıyorum.

  12 mayıs 2016 21:40

  5. herhalde mac'ten alıpta en çok severek kullandığım ürün budur. Bir çok değişik görünüşte göz makyajları elde edebiliyorsunuz.

  23 haziran 2016 19:40

  6. mac'ten alıp en çok hayrını gördüğüm ürün bu palet. amaca göre hem soft makyajlı geçirilecek bir gün hem de belirgin gözler için ideal, bilhassa kahve-ela gözlüler için.

  21 ocak 2017 23:50

  7. icindeki star violet ve antiqued renkleri joker renkler.

  sketch ve star violetle ela ve kahve rengi gozluler cok guzel bir goz makyaji yapabilir.

  13 nisan 2017 12:04


  8. Paletteki en pigmentli renk Sketch.Koyu bir mor ve içerisinde hafif ışıltılar barındırıyor. Diğer renkler daha açık olduğundan tek katta tam rengi vermiyorlar ama yine de Mac'in farlarına pigmentsiz demek imkansız.

  Benim bu palette aşık olduğum 1den fazla renk var. Honey Love ışıltılı bir bronze renk ve en en sevdiğim renklerden bir tanesi.

  Antiqued yine ışıltılı ve kızıllığı fazla olan bir kahve rengi.çok severek kullanıyorum.kalitesi duruşu dökülme yapmaması en büyük acantaj bence.sabahtan akşama kadar durması en büyük artı.

  28 temmuz 2018 11:40

  9. mac online sitesinde şu an iki ayrı isimle satılıyor.

  (link: https://www.maccosmetics.com.tr/product/13835/54415/urunler/makyaj/goz/goz-paletler-kitleri/9lu-far-paleti-burgundy-times-nine link1)

  (link: https://www.maccosmetics.com.tr/product/13835/35471/urunler/makyaj/goz/goz-paletler-kitleri/eye-shadow-x-9-burgundy-times-nine link2)

  İkisinin de fiyatı 175 tl. Ben iki tane olduğunu fark etmeden gidip alttaki linkte olan ürünü aldım. bugün gelince, gözüme çok küçük gözüktü. Görsellere ekleyeceğim geleni. Gramaj olarak da 0.8 yazıyor. İlk linkteki ürün için ise 5.85 g yazıyor.

  şimdi ben gidip aynı fiyata minnacık bir ürün mü almış oldum, kazıklandım mı anlayamadım, moralim çok bozuk süslüler.

  ilgili medya:
  1
  7 eylül 2018 16:12 8 eylül 2018 15:34

  10. Mac online sitede iki farklı isimle, iki farklı gramaj ile satılıyordu, konu ile ilgili şikayet açtım, gramajlarının aynı olduğu, iki linkte satılan ürünlerin aynı olduğunu söylemişlerdi, şimdi kontrol ettim, linkteki ürünlerden biri 199 tl olmuş, diğeri 175 tl. Gramajları düzeltmişler. Zam gelmeden 175 e yakalamak isteyen süslü varsa hiç kaçırmasın.

  ilgili medya:
  1
  14 eylül 2018 21:17