yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (11)
  • medya (1)

  1. İçinde bir gram sim yok ama o kadar güzel bi parlaklığı var ki , bende bronzer rengi var yüzü ısıtmak için ve o tatlı ışıltıyı sağlamak için birebir bence yapısı kalıcılığı hwr şeyiyle çok iyi dibini görürüm

  19 haziran 2017 20:29

  2. Asla allık kullanmayan, allık kullanınca komik olduğumu düşünen beni, allık aşığı yapmış bir rengi var, ismi fairly precious.

  Öncelikle seri gerçekten oldukça ışıltılı, hatta bu seriden bronzer ve allık kullanınca üstüne aydınlatıcı uygulamıyorum bile. Kalıcılıkları çok başarılı, yapıları harika. Daha ne olsun. Resmen allık sürüyorum be.

  29 aralık 2017 23:48

  3. Daha önce mac’in powder blush serisinden desert rose rengini kullanıyordum memnundum da açıkçası. Daha sonra extra dimension wrapped candy kullanmaya başladım. İnanılmaz güzel. Anında canlandırıcı etkiye sahip, Işıl Işıl  ve oldukça kalıcı. Bu yüzden başka bir rengini daha almayı düşündüğüm allık serisi.

  14 mart 2018 21:00


  4. Fairly Precious rengine bayıldığım allık serisi. Chanel 82 Reflex, Nars Orgasm allık yanında halt etmiş. En son çıkmasaydı direk onu alır diğerlerini almazdım. Mükemmel tek kelimeyle, kesinlikle bakınız

  2 mayıs 2018 20:17

  5. Hushed tone rengine sahibim. Çok yumuşak bir allık öncelikle, rengi çok güzel bir şeftali rengi fakat kalıcı değil. Yine de parlaklığı çok hoş ve sürümü kolay olduğu için başka renklerini de denemeyi düşünüyorum.

  12 haziran 2018 01:54

  6. Baktığınızda sedefli duran ama yüzünüze sim transfer olmayan allık serisi. Garip bir yapısı var. Çok sert ve gereğinden fazla sıkıştırılmış gibi. Bu yüzden rt blush brush gibi sık kılları olmayan bir fırçaya ürünün geleceğini sanmıyorum. Ben sık kıllı bir fırçayla uygulamama rağmen fırçada rengi göremiyorum fakat renk yüzüme transfer oluyor. Ama ne yazık ki dağıtması zor. Kullandığım fırçayla ilgili diyeceğim ama üç farklı tip fırçayla denedim ve dağıtmakta hep zorlandım. Bu eksisine rağmen bir şekilde uğraşsanız da dağılıyor ve adından anlaşıldığı gibi ışıl ışıl bir etki veriyor sanki yüze. Ama sakın bunu sim olarak algılamayın. Sanki bir elmas parıltısı :)

  17 ağustos 2018 00:21

  5

  7. Fairly precious ve faux sure renklerine sahip olduğum mac in en mükemmel allık serisi. Özellikle faux sure rengine aşığım. Hem yaza hem kışa yakışan hafif bronz şeftali bir renk. Bunu sürünce ayriyeten bir aydınlatıcı kullanma ihtiyacı duymuyorum. Yansıması sim sim değil kesinlikle. Hem beyaz tenlilere hem esmerlere yakışacağını düşünüyorum. Tavsiyedir süslüler..

  17 kasım 2018 22:27


  8. fairly precious rengini black friday indiriminden aldığım allık. öncelikle renk inanılmaz güzel. pembe, kahverengi, bakır tonlarındaki göz makyajlarına gidebilecek bir renk. hatta hemen hemen her makyajda kullanılabilir. yapısı çok güzel, ışıltılı bir duruşu var ama sim yok içinde. bu allığı sürünce aydınlatıcıya bile gerek olmuyor. hafif kullanılırsa günlük daha yoğun kullanılırsa ağır makyajlara gidecek yapıda. özellikle düğün, nişan gibi özel günlere çok uygun olacağını düşünüyorum. biraz gözenekleri belli edebilecek bir yapısı var tek dezavantıjı o. benim gözenek problemim yok o yüzden benim için sorun değil ancak gözenek problemi olanların denemeden almasını önermem.

  25 aralık 2018 11:10

  9. Bronzer ve allığını kullanıyorum. Cilt rengimden dolayı kullandığım renkler bronzerın en açık sütlü kahve tonu ve açık bir pembe. Simsiz doğal cilt ışığı görüntüsünde anında sahip oluyorsunuz.Elle uygulandığındaki pigmenti fırçalarda göremesem de bence bu iyi bi özellik çünkü pigmentli olan allık ve bronzerlar kötü makyaj hatalarına sebep olabiliyor. Özellikle makyaj yapmada yeniyseniz sizi ne kadar bulamaç halinde sürsenizde kötü göstermeyecek olan allık serisidir.

  13 ocak 2019 00:53

  10. Yanak bölgesinde gözenek problemi yaşayan ciltler için bana kalırsa koşarak uzaklaşılması gereken allık+aydınlatıcı serisi.

  Renkleri + kalıcılıklar gerçekten harika, özellikle ışıltıyı parlamayı seviyorsanız gerçekten muhteşem bir seri ancak;

  Cildiniz yağlıysa, yoğun allık uygulaması seviyorsanız ve o bölgede gözenek probleminiz varsa fotoğraflarda ve videolarda gözeneklerinizden kocaman bir krater gibi gözükmesi muhtemel.

  Yan profilden loş ışıkta çekilmiş bir videoda yanaklarımı görünce tıpkı bir hülya avşar edasıyla ters açı ya diyerek olaydan kendimi uzaklaştırdım.

  Şimdi ise kusursuz bir taş bebek cildi elde edersem diye fairly precious ve just a pinch rengi beni çekmecemde bekliyor...

  Yağlı ve problemli cilde sahip olup ışıltı ve glowy cilt sevmek çok zor bir ikili

  24 mart 2019 13:47