yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (16)
  • medya (3)
  4

  20. şeftali renklere aşık olduğum için almıştım ama gerçekten dudak rengine göre çok değişiyor. benim dudağım renkli olduğu için daha pembemsi durdu ama yine de çok seviyorum. bu arada bende banila co barbie serisindeki dreamer rengiyle neredeyse aynı görünüyor.

  30 mart 01:00

  19. Dokusu ve rengi gerçekten çok güzel. Kalıcılığı da tartışmaya açık bence

  2 nisan 2023 14:34

  18. Doğal dudaklarımı cansız göstermeyen bir ruj arıyodum internetten bakarak rengine karar verdim. Dudağımın renginde çok rujlu gibi de durmuyo aşırı doğal, şeftali nude tonda bi ruj. Evde bile sürüyorum

  28 mart 2023 22:29


  17. indirim zamanı likit formda olanı almıştım, biraz kullandıktan sonra fikirlerim oturdu. öncelikle açık buğday tenli sarı alt tonluyum. bu ruj bende daha çok şeftali/kiremit rengi arası duruyor. Her makyajla uyar mi bilmiyorum ama bence toprak tonlu bir makyajla çok iyi gidiyor. Gözlere hafif bronz far ve maç gingerly allıkla tamamlıyorum bir bütün olarak çok iyi duruyor, göz yormuyor. Görünüşü mat gibi ama dudağı tamamen kurutmuyor, kurumadığı için gün boyu kazara bir yere dokunursa geçme riski var kıyafet vs dikkat etmek gerekiyor. Gün sonunda yeme içme sonrası hala hafif bir renk kaldığını fark ettim o yüzden bence kalıcılığı fena değil. Sür çık ruju değil bence bir makyajla tamamlamak gerekiyor ama değiyor. 

  26 mart 2023 17:06

  5

  16. stay curious'ın yapısından çok memnun kalınca aklımda olan devoted to chili ile beraber mull it over'ı da satın aldım. genel korkularım beyaz tenli olduğum için makyajsız sürdüğümde ölü geline çevirmesi ve dişlerim kendiliğinden sarı olduğu için iyice sarı gösterip yakışmamasıydı. neyse ki korktuğum başıma gelmedi. dudaklarımın rengi açık baya, ben sürünce ruj birebir aynı renk ile dudaklarıma transfer oluyor. önerilir.

  8 mart 2023 02:00

  5

  15. Çoğu kişinin "nude" tonunda olduğunu yazdığı ama bende kiremit-şeftali arası duran bir ruj. Benim dudaklarım renksizdir bu yüzden çoğu ruj bende daha koyu duruyor zaten. Ben rengine bayıldım. Beyaz tenliyim ve kendime inanılmaz yakıştırdım. Hem doğal hem de çarpıcı bir ton bence ve dudakları çok bakımlı gösteriyor. Her tür makyaja da yakışacağını düşünüyorum. Normalde bu tonları tercih etmezdim ama bu ruj ile önyargım kırıldı diyebilirim. Neden en çok beğenilen renklerden biri olduğunu da anladım bu vesileyle. Ben likit formunda olanı aldım, yapısı zaten çok güzel bu serinin.

  7 haziran 2022 12:34

  4

  14. Bu ruj öyle bir ruj ki tek sürdüğünüzde berbat duran fakat full makyajla birleşince muhteşem tazelik katan çok ilginç bir rengi var. Yorumlarda söylendiği gibi dudak rengine göre değişiyor ve dediğim gibi özellikle diğer renklerle harmanlandığında overall lookta daha başarılı duran bir ruj. Kalıcılık konusunda serinin böyle bir vaadi olmasa da ortalamanın üstünde diyebiliriz. Yaz kış pembe-şeftali tonlu makyaj severlerin makyaj koleksiyonlarına renk katacaktır. Çok zor makyaj malzemesi bitiren biri olarak yaklaşık 2 yıldır sürekli kullanmama rağmen yüzde 40'larda diyebilirim.

  13 kasım 2021 00:28


  5

  13. Bulunduğum şehire mac açıldı. Ikinci üründen sonrasina %50 indirim vardi. Normalde velvet teddy için magazaya girmistim. Bunu önerdiler ve aman allahım. Böyle bir renk ve böyle bir yapı yok. Hayran oldum resmen. Birde devoted de chilli rengini aldım. Rujlar bana 52 liraya denk geldi. Ama yapıları mükemmel alın aldırın

  22 haziran 2020 11:46

  5

  12. Mac'in Powder kiss serisinden almış olduğum ilk rujdur. Serideki en popüler ve kullanışlı renklerden biri olduğunu düşünüyorum. Yapısı gerçekten ilginç. Normal dudakları mat ruj gibi kurutmasa da kuru dudaklarınıza lip balm sürmeden uygulanabilecek seviyede bir nemlendirme beklememek gerekiyor. Hatta dudaktaki kurulukları tolere edemeyen bir yapısı olduğunu söyleyebilirim. kuru yerlerde ve dudak çizgilerinde birikme, açılma, pul pul durma sorunu olabiliyor. Ama dudaklara peeling yapıp ince bir kat da lip balm sürerseniz kesinlikle kurutmuyor.

  Tazelemesi çok kolay, ancak çabuk bitiyor. tam opak değil, Kat kat sürerek rengi yoğunlaştırabiliyorsunuz. Bu renk çok hoş bir ton. Dudakları çok zarif gösteriyor. Pek çok makyajla güzel görünüyor. Ancak yapısı sebebiyle kalıcılığı çok az, bir de tadı şekerli olunca sürekli dudaklarımı yalama isteği oluyor. Eğer kalıcılık beklentiniz çok yüksek değilse bir şans vermenizi önerebilirim.

  Benim aklım şimdi aynı seriden stay curious renginde. Stokları yenilense de alsam diyorum...

  27 mayıs 2020 13:53 12 eylül 2020 11:48

  4

  11. Mac powderkiss serisinden çok satan renklerden biri. Dudaklarım roaccutune tedavisi yüzünden oldukça kuru.mat rujları nemlendirici uygulamadan kullanamıyorum.ama bu ruju nemlendiricisiz denediğimde dudaklarım çizgi çizgi,gergin ve nemsiz durmadı.bu yüzden hemen aldım.rengi bende coral rengine yakın bir şeftali olarak duruyor.bu rujların çabuk kırıldığını duydum o yüzden çok bastırmadan uyguluyorum.kuru dudaklarımla çok iyi anlaştılar ve aldığıma hiç pişman olmadım.

  30 mart 2020 14:18