3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (4)
  • medya (2)

1. mac'in taupe/grimsi bej renginde yeni formüldeki retro mat likit rujlarından.

eski formülü kullanmadığım için bilemiyorum ancak bu likit mat ruj olmuş arkadaşlar. bir kere aplikatörü dudağın kıvrımlarına çok rahat yerleşiyor ve ürünü kararında aldığı için dudak kenarlarından taşma yapmıyor ki bu benim likit rujları sürerken en çok yaşadığım problemdir.

aşırı likit ya köpüğümsü değil, tam ortası bi kıvamda. dudakta diğer likit rujlardan fazla bir kuruluk hissettirmiyor en fazla diğerleri kadar diyebilirim. kalıcılığı yönünden ise bence pastel kadar kalıcı değil ama sadece açılan yerlere yama yapmama rağmen rujun duruşunda hiçbir bozulma, pütür pütür olma gerçekleşmiyor. kadife dokuda hissettirmeye devam ediyor.

ürün 5 gr ve 66 tl.

görselleri şu şekilde (link: http://thebeautylookbook.com/wp-content/uploads/2017/03/MAC-Retro-Matte-CafeAuChic-Swatch.jpg 1)

(link: http://www.temptalia.com/wp-content/uploads/2016/12/mac_cafeauchic004-500x500.jpg 2)(link: https://lesleyrocksface.files.wordpress.com/2017/02/cafeauchic2.jpg?w=545 3)

(link: https://4.bp.blogspot.com/-Af_BtOkz7mA/WM9iE6AbBjI/AAAAAAAADQY/8QNIksWu1LwN1uR8w2MCWI8YcGp7wV9AwCEw/s1600/MAC-Retro-Matte-Liquid-Lipcolour-Cafe-au-Chic-Swatch.jpg 4)

ukte kendim

22 mayıs 2017 23:13

2. beni çok soluklaştıran ruj. (gizlinot: sarı alt ton buğday ten) az kalsın görsellere aldanıp denemeden online sipariş verecektim. Kendimi tutup mac'e denemeye gittim ve korkunç oldu, bir an önce silmek istedim ve mua da benim gibi düşündü (gizlinot: swh )

Kısacası almadan önce mutlaka deneyin derim.

23 mayıs 2017 00:27

3. dün capacity mac mağazasında bir likit ruj alana seçili rujlardan biri hediyeydi. hediye olark bu ruju seçtim.

bendeki duruşunun nudelukla alakası yok. belirgin bir kahvemsi gri duruyor. fakat gerçekten duruşunu çok beğendim. bununla birlikte flesh stone'u da denemiştim 3 make up artist de cafe au chic'in daha iyi durduğunu söylediler.

mac'in likit rujlarının yapıları fazla iyi bana göre. aplikatörü damla şeklinde uygulamayı oldukça kolaylaştırıyor. yapısı incecik ama çok opak ve dudağı kurutup yapıştırmıyor. gerçekten çok beğendim. elimdeki kinda sexy az kaldı onu bitirir bitirmez yerine likitlerden burnt spice rengini alacağım. (gizlinot: kendime şart koştum bu aralar çok alışveriş yaptığımdan)

8 ekim 2017 11:21