yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (5)

  16. micro brush olanı sample olarak hediye edilmişti onun fırçasından çok memnundum arada bir dökülme yapıyordu ancak normal mac stack maskaranın fırçası diken gibi ve kirpikleri dipten yukarı tararken göz kapağıma batma yapıyor. kısa kirpikler için asla uygun değil. bu acıya ve riske değmez gerçekten. denediğim en kötü maskara nars climax sanıyordum ancak buymuş. daha akmasına kalıcılığına filan gelemedim. 

  9 mart 17:48

  15. Bu zamana kadar denediğim en toksik maskara olabilir; bildiğiniz plastik kokuyor. Neyse ben yine de deneme boyunu birkaç sefer kullanayım dedim; nolur nolmaz diye kalıntı bırakmasın diye çift aşamalı temizlik ile temizledim buna rağmen yıkadıktan sonra göz çevremde hassasiyeti tetikledi. Göz çevresi hassas ve alerjik olanlara uygun bir ürün değil bence kesinlikle parasını hak ettiğini düşünmüyorum.

  2 şubat 21:13 2 şubat 21:16

  14. büyük umutlarla alıp hiç beğenemediğim bana göre her yönüyle "vasat" maskara. 

  üst üste uygulanabilir olduğu, uzunluk ve hacim verdiği vaatlerine karşılık kocaman bir zort diyebilirim. 

  öncelikle kirpiklerim gür, kıvrık ancak kısa. benim için maskarada en önemli kriter uzunluk vermesi ve kirpiklerim çok gür olduğundan uzunluk verirken bir yandan da yapıştırmaması. bu ürün doğru düzgün uzunluk vermiyor uzatma etkisi sıfıra yakın oldu, hafif bir hacim veriyor o da artık olsun bir zahmet gerçi. olumlu yanı ise dökülme, bulaşma yapmaması. buna karşılık maskarayı ilk açtığınızda genelde sıvılığı fazla olur ilk seferler bulaşma yapması muhtemeldir, bu ürün sanki ilk kez açılan bir ürün gibi değil de kullanmaya başlayalı bir ay iki ay geçmiş gibi kuru hissettiriyor; bu da kısa sürede kuruyup kullanılamaz hale gelecek intibası bıraktı açıkçası. 

  fiyatını asla hak ettiğini düşünmüyorum, ne öldürür ne güldürür saçma sapan bir maskara, hiç sevmedim.

  uzatma etkisiyle benim sadık yarim loreal paris telescopic olmaya devam edecek.

  7 ocak 13:32 7 ocak 13:33


  13. Mini boyu hiç açılmadığı halde kendi kendine kurumuş maskara. Bir alışverişimde mini boyu geçmişti elime, açmamıştım hiç, kendi kendine kurumuş, baya üzüldüm. Denemek istiyordum aslında ama mac maskaraları çok sevmiyorum çıkartmaya çalışırken çok zorlanıyorum illa ki yağ gerekiyor o yüzden almayı pek düşünmüyorum. 

  24 aralık 2023 03:07

  12. Uygulamasi cok zor, suya degmezse uzun sure kalici, kivirmasi pek iyi degil.

  23 aralık 2023 03:15

  11. Yarısını bile bitiremediğim bir maskara. Akmak ve ötesi. Saatler içinde göz altlarına yanaklara kadar akıyor dökülüyor. Çok siyah çok yoğun ama akma problemi olunca kullanamadım. 

  22 aralık 2023 09:31

  10. Bugün ilk kez denediğim simsiyah maskara. Sabah 8'de sürdüm ve 9 saat kirpiğimde kaldı. Bu süreçte akma, bulaşma problemi yaşamadım, ayrıca bazı maskaralar gözümde sulanma yaparken bu maskarayı kullanırken rahat ettim. Verdiği hacim yine 9 saat boyunca aynı kaldı, kısacası iyi anlaştık bu maskarayla, bu arada üstteki girdide fırçasının uygulama yaparken rahatsız edici olduğu yorumuna katılıyorum.

  21 aralık 2023 19:00


  9. Siyahlığı ,verdiği hacim ve lifting etkisi güzel olmasına rağmen fırçası çok rahatsız .Ayrıca topaklanıyor bilginize. kat kat sürmeye izin verse de bunda bir performans alamıyorsunuz. kirpik fırçasıyla da tekrar üstünden geçiyorum. güzelce pul pul dökülme işlemini yapıp bulaşıyor da. oh oh ne anladım ben bu işten.mesela mac gigablack asla bulaşmaz ve zamanla pul pul dökülme yapmaz

  ilgili medya:
  2
  26 ağustos 2023 13:58

  8. Üst üste sürmeye çok müsait, kirpikleri uzatan ve dolgunlaştıran bir maskara ancak maalesef bir iki saat içinde göz altıma dökülüyor. Tekrar almayacağım bir ürün oldu kendisi.

  20 mayıs 2023 17:52

  7. ben mini boyunu aldım (8 ml) çünkü ömrümde bir kere bile maskara bitiremedim ve artık bir maskara bitirmenin tadına varmak istiyorum. haftada 2-3 kez makyaj yapan ve her makyajında maskara kullanan biri olarak rimellerim şimdiye kadar hep kurudu ve asla bitmediler. ya da kullanım süreleri geçti, neyse.

  ürün fena değil. silikon aplikatörü güzel. siyahlığı, uzatması, kıvırması başarılı. akması biraz sorunlu bence, öyle gün içinde kapalı mekanda pul pul dökülmüyor ama kaskımın vizörünü indirmediğimde gözlerim rüzgardan yaşarıyor ve akıyor. akmayacak bir rimel bulmam lazım, bundan önce de lash sensational falan kullandım ama aktı onlar da.

  motora binmezsem baya güzel rimel ama zannetmiyorum bu paraya değeceğini. puanım 3/5.

  11 nisan 2023 12:03