yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • oylar (22)
  • medya (4)

  1. 32 renkten oluşan içinde hem açık hem koyu renkler barındıran bana göre gündüz ve gece makyaj çeşitleri çıkarılabilecek palet. Tozutması var biraz ama pigmentasyonu çok başarılı. Renkler güzel dağılıyor karıştırması kolay. Ben beğendim renklerin tamamı benim kullanabileceğim renkler. Kızılımsı renkler özellikle çok başarılı. Üstteki iki sıra biraz kendini tekrar ediyor gibi ama hepsi güzel.  Renklerini şimdi ekleyeceğim. Bana hediye geldiği için fiyatına bakmamıştım ancak şu an online da 34,90 bence böyle bi palete uygun bi fiyatı var. 

  Edit: ukteyi veren süslüyü unuttum bana mesaj atarsa eklerim <3

  ilgili medya:
  4
  28 ocak 2018 14:21 28 ocak 2018 14:30

  3

  2. kendisi anastasia beverly hills- modern renaissance paletine muadil gösterilir. tabii ki renk skalası daha geniş tutulmuş, ilk girdide söylendiği gibi sanki bazı renkler kendini tekrar ediyor. tozutmasını da fırçayı biraz ıslatarak engelleyebiliriz. 

  tanım: indirimde gayet uygun fiyata (34,90 indirimli fiyatı) alınabilecek olan, modern renaissance muadili palet.

  29 ocak 2018 03:40

  3. indirimde tavsiye üzerine bir adet edindim gerçekten renkleri ve pigmentleriyle beni kendine aşık etti. bana renkleri oldukça kullanışlı geliyor ve kendime bu renkleri de yakıştırıyorum. sürümü oldukça kolay ve çok tozutmuyor. resmen bütün far ihtiyacımı karşıladı kendileri

  3 şubat 2018 22:35

  3

  4. Korktuğum gibi olmadı neyse ki.fiyatına göre baya iyi bir palet. Renkler çok güzel tabi ilk sıra zemin rengi gibi ve çok benziyorlar. İkinci sıra tamamen ışıltılı. Işıltılı farlar maalesef çok renk vermiyor. Göze uygulanması da oldukça zor. Pek sim içermedikleri için Kaş kemiğinde iyi duruyorlar. Tabi elmacık kemiğinde denemedim. Yani aydınlatıcı gibi kullanabiliyorum. Mat farlar çok daha iyi. Son iki sıra daha kullanışlı. Üstelik en güzel tarafı farların gramajının çok düşük olması. Bitsin de başkalarını alayım hehe

  3 şubat 2018 23:12

  4

  5. sedefli veya simli farları hariç kalan farlar (mat farları) inanılmaz başarılı olan palet. dağıtılma kolaylıkları, pigmentasyonu süper. yalnız simli farları pigmentasyon olarak çok başarısız. ama buna rağmen indirimde asla kaçırılmaması gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum.

  3 şubat 2018 23:36

  4

  6. 32 farklı tondan oluşan makeup revolution far paleti. Bu paleti tercih etmemin sebebi genel olarak mat ve birkaç tane alışılmışın dışında renkler barındırması.

  Açıkçası benim farlarla pek bir deneyimim yok. Yeni başladım bu işe. Daha önce bir adet sleek paletim vardı. Fakat onunla kıyaslayınca bu paletin pigmentliliği ve tozutmaması nirvanada kalıyor.

  Palette memnun olmadığım olaysa ilk sıranın neredeyse hepsinin aynı renk olması. 3. Sırada da tekrarlayan renkleri görmek mümkün. Aralarında çok küçük farklar var. Ama alt sıra bunu tolere ediyor.

  Paletin sağlamlığı gayet iyi. Birkaç sefer düşürmeme rağmen kırılan far yok. Dış görüşü zaten muazzam.

  Not:kaşlarınız koyuysa sağ alt ve onun bir üstündeki rengi kullanarak kaşlarınızı doldurabilirsiniz.

  10 şubat 2018 14:40

  7. en başta söylemek istediğim şey hacmi kadar aynası bulunan makyaj ürünleri her zaman bir adım öndedir benim için, burda da en sevdiğim hatta tek sevdiğim özellik bu oldu. 10 tanesi ışıltılı, 22 tanesi mat olan renkler barındıran palet nude tonlarında. fakat yakın tonlu renklere çok yer verilmiş ve bu yüzden farların birbirlerinden çok da farklı olmadığını söylemek istiyorum. çok tozutma yapıyor. fiyatının hakkını 32 renk seçeneği sunmasıyla hak ediyor olabilir diye düşünebilirsiniz fakat demin de söylediğim gibi çoğu birbirine benzediği için 16 renk barındıran palet diye nitelendirerek fiyatını pahalı bulduğum, almasaymışım da olurmuş dediğim ürün

  15 şubat 2018 03:46

  3

  8. sadece son sıradaki renklerine bakarak bile beni mutlu eden paletim.mat farların pigmentasyonu iyi ve kolay karışıyorlar ama ışıltılı olanlardan istediğim verimi alamadım.fırçanızı ıslatarak kullanınca fena değiller.indirimde görürseniz bir bakın derim ben.

  18 şubat 2018 14:25 24 şubat 2018 21:20

  4

  9. Ambalajı ve pigmentasyonu ile indirimde alınabilecek en kullanışlı palet diyebilirim. Ben mat ve ışıltılı tüm renkleri beğendim, içeriğinde asla kullanmam dediğim hiçbir tonu barındırmıyor. Çok güzel bir palet.

  23 şubat 2018 17:29 23 şubat 2018 17:31

  10. Çok severek kullanıyorum özellikle en alt sıranın pembeleri ve hem highlighter hem aydınlık far olarak kullanılabilen üstten ikinci sıra favorim simli gibi olanlar matlara göre renk vermede daha problemli ama bazla halledilemeyecek bir problem değil denemedim ama fırçayı ıslatarak da pigmentasyon arttırılabilir özellikle o pembeli matlar için bile almaya değer 

  23 şubat 2018 17:36