yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (0)

  1. 7 ayda 60 video yayınlayıp 1000 aboneye ulaşmasının bir işaret olduğunu görüp, kendisine yavaştan yeni hobiler aramasını önerdiğim süslü. herkes youtuber olmak zorunda değil.

  28 ağustos 2015 20:35 28 ağustos 2015 20:35

  2. Çok sevimli çok içten bayıldığım çiçeği burnunda youtuber.

  29 ağustos 2015 15:18

  3. 1-2 videosunu izledim ve devam ettiremedim. videolarında elini kolunu çok sallayarak konuşması, izleyen kişiyi oldukça yoruyor.

  31 ağustos 2015 00:57


  4. Büyük bir sabırla 3 videosunu izledim.

  bir vlogger'ı izlemem takip etmem için;

  * akıcı düzgün bir şekilde konuşması ( normal hayatta hepimiz kem kum yapıyorum mmmm, şeeeyy, yani vs gibi kelimeleri çok sık kullanıyor olabiliriz ancak bir video kaydediyorsak bunu birilerine izletmek istiyorsak gerekiyorsa ders çalışır gibi video ya çalışmak lazım diye düşünüyorum. Doğal olucaz diye sıkıcı olmaya gerek yok)

  * jest ve mimikleri orantılı kullanması

  * yaratıcı olması, en azından olmak için bi çaba sarf ettiğini görmemiz ( sürekli bi spor makyajı ofis makyajı sevgililer günü makyajı değil de ne bileyim daha farklı konsept makyajlar bir parti makyajı Cadılar Bayramı makyajı vs - örnekleri tam tutturamadim biliyorum- ) ya da ne biliyim mesela bana wow dedirtecek bi vloggera hasret kaldım biri de çıksın tek bir ruj ve bir pudra ile dehşet bi makyaj çıkarsın rujunu allık yapsın far yapsın vs gibi yani.

  *en azından çekim için balkon yerine daha kaliteli düzgün bilirsiniz işte balkon değil en azından Videoyu izlerken camdan yansıyan çamaşır iplerini, balkonları göresi gelmiyor insanın.

  vs vs..

  Bunları kendisinde eksik gördüğüm için 4. Videoyu izlemeye cesaret edemedim.

  Ve cidden izlemek için çok heveslendim " vay bizim Sözlükte vlogger varmış hemen izliyim" diye düşündüm ama benim için hayal kırıklığı oldu.

  Yaptıgı makyaj ve çektiği videoları sözlükteki hemen hemen her süslü yapabilir. (yazar: fatosavni ) dediği gibi herkes vlogger olmak zorunda değil.

  Instagramindan haberim yok umarım orda tutturur.

  6 eylül 2015 16:37

  5. yazar ve youtuber olarak ayrı yorumlarım var kendisine.

  sözlükte dikkatimi çeken bir yazar. iyi anlamda-kötü anlamda diyemeyeceğim yani beğendiğim entry'leri de olmuştur beğenmediklerim de. yalnız geçen gün profilinden yaşını gördüm ve şok oldum. 20'lerin sonu, belki 30'ların başında biri olarak düşünmüşüm kendisini.

  entrylerini(gizlinot: konu dışındakiler) yaşını da düşünerek okuyunca bana çok, nasıl desem, "kasmış" geldi. hani "uu ben aştım yaa" triplerinde gibi. sevemedim açıkçası.

  videolarını da yeni izledim 1-2 tane. yorucu olduğuna katılıyorum çok fazla el kol var. makyajı da çok gösteren bir yüzü yok gibi. son açtığım videoda arkada konuşuyordu o daha iyi olmuş el kol hareketleri olmadan. bilemiyorum pek takip edeceğim bir kanal değil ama hevesliyse kendini geliştirir umarım.

  6 eylül 2015 18:15

  6. Ben de tarzını fazla alaturka buldum. izleyesim gelmedi, üzgünüm.

  6 eylül 2015 18:40

  7. bazı videolarını izlerken sanki ceyda ateş seslendiriyormuş gibi hissettiren youtuber/yazar. seslerini veya tonlamasını yada konuşmasında bi şeyleri çok benzettim (gizlinot: hangisi çözemedim )

  özellikle bunda https://www.youtube.com/watch?v=3nS3D1sQyXM

  6 eylül 2015 18:46 6 eylül 2015 18:48


  8. yazar olarak biliyorum kendisini ve kanalı olduğunu öğrendim daha yeni . son videolarından kontür rutinim videosuna baktım.

  anlatımı , kendini ifade etme biçimi güzel lakin bu nem ve sıcakta o kat kat ten makyajı ile nasıl sokakta yürüdüğünü, gerçekten nasıl rahat ettiğini ve akmaması için neler yaptığını merak ediyorum. bana çok abartılı geldi o ten makyajı.

  bir de izlediğim video da zaten baya bronzlaşmıştı. o kadar bronzer sürmek neden dedim kendime? yolun açık olsun youtuberlıkta. gerçi baya videoları varmış.

  6 eylül 2015 18:59

  9. kaşlarının kavisini biraz azaltırsa kendisine daha çok yakışacağını düşünüyorum. bir de gördüğüm kadarıyla gözleri droopy eyes denilen tipte. buna uygun makyajlar yapabilir mesela. bu tip belirli konuları işleyen videolar çekerse kanalı zenginleşir.

  (yazar: kumral ada)'nın bahsettiği ben aştım, ben bilirim tavrını ben de sezdim girdilerinde. günlük hayatta da böyle tavırları olan insanlarla karşılaştığımda yapacakları işle ilgili beklentim çok artıyor, hataları daha çok gözüme çarpıyor.

  son olarak kamerasının lensinde bir problem var sanırım. ekranda sağ tarafa doğru bulanık bir bölge gördüm izlediğim iki videosunda.

  video sayısından çok kalitesine önem verirse daha hızlı yol alır diye düşünüyorum.

  7 eylül 2015 10:52

  10. Gözünüzü seveyim söyleyin dudaklarını öyle yapmasın dediğim youtuber. Videolarının kapak fotoğraflarına varana kadar her yerde selfie dudağı. (gizlinot: o ne oluyorsa)

  7 eylül 2015 11:02 7 eylül 2015 11:05