girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (0)

1. göz yoran ya da kimine göre iyi manada "göz alıcı" çantalar üreten, benimse bir türlü sevemediğim çantacı. çantaların mutlaka orasında burasında desenler, altın ağırlıklı fermuarlar, bir süs bir kamaşıklık. henüz beğendiğim bir çantası olmadı. zaten mağazaya giresim gelmiyor ama seveni çok var. çünkü çantaları kaliteli anladığım kadarıyla. bence sadece cüzdanları güzel oluyor.

(yazar: femme) uktesi.

31 ocak 2017 16:22

2. çoğu çantası kutu gibi fazla kalıplı olan marka.

31 ocak 2017 18:27

3. cüzdanlarında iki farklı kalite oluyor, biri diğerine göre çok daha uygun fiyatlı satılıyor. ben 3 ya da 4 farklı modelinden (bazıları hediye etmek amacıyla) satın aldım şimdiye kadar ve her zaman daha üst kalite olanlarını indirimde almaya çalıştım. 4 sene önce aldığım ve 2 sene kadar devamlı kullandığım cüzdanın derisinin hiç bir yerinde soyulmayı geçtim çizik dahi yoktu, ancak fermuarı bozulduğu için kullanmayı bırakmıştım. geçenlerde bir mağazasında alışveriş yaparken durumdan bahsedince getirin bir bakalım dediler ve fermuarını hiç bir ücret talep etmeden değiştirip verdiler.

sonuç olarak cüzdanlarının kalitesini beğendiğim ve ürünlerinin arkasında durmalarıyla benden tam not alan firma

31 ocak 2017 21:02


4. İzmir şubesinde guess çantaları guess in kendi mağazasına göre daha pahalı satıldığından çanta almasam da renk renk çanta ponponu aldığım mağazalar. başka hiçbir ürününü kullanmadım. Ama ponponlara bayılıyorum.

31 ocak 2017 22:11

5. Kutu gibi kalıplı çantaları olduğu doğru ama bu benim için bir avantaj. Çünkü bazen sadece telefon, anahtar ve cüzdan koyuyorum yumuşak cantalarda kötü bir görüntü oluşuyor böyle cantalarda o sıkıntıyı yaşamıyorum. Ayrıca bana göre birçok markadan daha dayanıklı olduğunu düşünüyorum kullandıkları malzeme farklı olabilir.

1 şubat 2017 17:56