sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (15)
 • oylar (3)
 • medya (2)

1. Max Factor'un yeni çıkan köpüğümsü krem farları. İngiliz bloggerlar Tom Ford'un krem farlarına muadil olarak gösteriyorlar.

Renk seçenekleei çok güzel, dağışmak çok güzel ve kalıcılıkları da çok güzel. Çok fazla simli durmuyor, biraz maybelline color tattoo lara benziyor ama şahsen max factor'u maybelline tercih ederim.

İnşallah yakında ülkemize de gelir, şayet gelirse color tattoo'ların önüne geçebilecek bir ürün.

16 ocak 2015 13:13 16 ocak 2015 13:18

2. elimde bronze olan var. güzel sıcak bir renk. maybelline'in on and on bronze rengi bence daha soğuk bir bronz o yüzden benim cilt rengime çok fazla yakışmıyor.

sürümü kolay köpük formda. dağıtması da ona keza. color tattoo'lar kadar kalıcı olduğunu düşünmüyorum. zamk gibi yapışmıyor göze.

yalnız baya baya simli. yani netteki swatchlarda öyle görünmüyordu ama baya bildiğiniz altın simlerle dolu. ben biraz daha glossy denilen bir etki yaratacağını düşünüyordum ama pek öyle değil. yani spor giyinen biri olarak günlük hayatta çok da fazla kullanamam gibi geliyor belki az bir miktar sürüp çokça dağıtarak halledilebilir o sorun bilemiyorum.

indirim zamanı 19 lira gibi bir fiyata geliyor. çok fazla renk seçeneği yok. benim kullanabileceğim ve aklımda da olan bir de copper rengi var. bakalım onu da bir indirimde alabilirim.

bence alınabilecek ve tom ford'lara muadil olarak kullanılabilecek güzel bir ürün.

20 nisan 2015 23:11

3. copper renginin yanında maybelline- on and on bronze'un halt etmiş olduğu köpük formda fardır. ben burdayım diye bağırmadan güzel bir ışıltı veren, ince yapılı ve günlük kullanım için mükemmel.

1 haziran 2015 14:32

4. max factor'ün köpük yapıdaki farları. Bronze rengine sahibim sadece. biraz fazla koyu gelmişti bana ilk aldığımda, sanki biraz daha sarılık barındırsaymış daha güzel olurmuş, mac indianwood gibi. en yakın rakibi maybelline tattoo color ile karşılaştıracak olursak; maybelline tattoolar ismi gibi yapışıyor göz kapağına, kalıcılık muazzam ancak yapısı da çok sert. alıp sürmek bir de göz kapağında yaymak çaba istiyor valla. Max factor'ün yapısı daha iyi olsa da kalıcılık için aynı şeyi diyemeyeceğim. Tamam belki toz farlardan biraz daha kalıcı ama yine de muhteşem değil maalesef.

13 şubat 2016 01:26 ed.20 şubat 2016 13:19

5. Bronze rengine sahibim en yakın zamanda onyx'i de alacağım. Bence şahane bir köpük yapılı far renk vermesi, kalıcığı, sürüm kolaylığı hepsi çok iyi. Ne zaman kullansam göz makyajımla ilgili iltifat alıyorum. Günlük olarak sadece bronze ve bol rimel şeklinde kullanıyorum ama üstüne far sürümüne de çok uygun hele ki siyah farı eyeliner gibi çekip hafif dağıtıldığında ortaya çıkan sonuç şahsi fikrimce 'efsane'. Maybellinenkiler yanında halt etmiş diyeceğim farlardır. Açık kahve ve ela gözlüler özellikle incelemeli. Seviyorum sözlük ya aşığım resmen.

25 şubat 2016 17:31

6. Max factor' un köpük formda, minik kavanozda bulunan tekli farları.

İlk gördüğümde maybelline color tattoo' lara benzettim, ancak yapı olarak benzemiyorlar.

maybelline color tattoo'lar çok daha kalıcı ve cidden dövme gibi yapışıyorlar. Max factor' un bu farları ise o kadar kalıcı değil, far bazı uygulamak lazım ve yapıları köpük formda yumuşacık.

Ben de 20 Copper ve 25 Bronze renkleri var. Mükemmel renkler. Ben bu farları beğendim. Çünkü uygulaması çok pratik farlar. Parmaklarınızla uygulayabilirsiniz. Tatile gittiğinizde çantaya atmalık, tatil boyunca sizi kurtaracak farlar.

12 nisan 2016 17:37

7. Yapısı kremsi ve ufak bir dokunuşla bile harika renk veriyor ve kalıcılığı harika. simli olmasına rağmen çok abartı durmuyor, zaten aşırı simli bir yapısı yok. çizgilere kesinlikle dolmuyor, mutlaka denenmesi gereken harika bir krem far.

7 mayıs 2016 02:29 ed.20 haziran 2016 15:16

8. harika bir dokusu var.Ne zamandır neden keşfetmemişim dedim kullanmaya başlayınca.kaba kaba simlerin olduğu farlardan asla değil.Doğru tabirle ışıltılı bir far.Kalıcılığı güzel çok güzel dağıtılıyor.

19 aralık 2016 12:28

9. Max factor'un dehşet güzellikte farları.

Köpük yapılı dağıtması kolay farlar. Bende copper ve bronze renkleri var, ikisine de aşığım. Fakat özellikle copper rengi simli simli duruyor benim gözlerimde ama aşırı değil ve ben o görüntüyü seviyorum. Kalıcı değiller ve kolayca çizgileniyorlar ama hiç göz bazı kullanarak denemedim.

Normal fiyatlarını hak eden ürünler değiller. Ben kendilerini gratis'in max factor ürünlerine %50+1 alana 1 bedava kampanyasından aldım. İkisini 27.50 tl'ye aldım.

Thug Life!!!

21 ocak 2017 15:12 ed.21 ocak 2017 18:01

10. yeni neler var acaba diye stant önünde ürünleri incelerken gördüm bu farları, daha önce neden fark etmedim bilmiyorum. ben bronze rengini aldım, herkes bahsetmiş zaten yapısı yumuşacık köpük kıvamında ve bir süre sonra göz kapağına yerleşiyor, uzun süre yerinden oynamıyor. ama mutlaka ve mutlaka göz bazı ile kullanmak lazım, yapısı itibariyle zamk gibi değil sonuçta köpük krem far.

renk vermesi efsane parmağınızı değdirmenizle birlikte inanılmaz derecede rengini veriyor. bence tek sıkıntısı çok az renk seçeneği olması ama onun dışında benim çok beğendiğim bir far oldu. sadece bunu sürüp rimelle tamamladığımda güzel bir gece makyajı, az sürüp bolca dağıttığımda günlük makyaj elde ediyorum. tek far makyajı için çok uygun.

indirimden 20 lira civarı bir fiyata aldım. en azından gidip elinizde yapısını denemenizi tavsiye ederim (tercihen bronze rengini :)

edit: bu arada maybelline color tattoo'lardan çok daha pigmentli bir yapısı var ve asıl bronz rengin on and on bronze değil max factor bronze olduğunu ikisini yanyana koyup bakınca anlıyorsunuz.

hatta bir video buldum (link: https://www.youtube.com/watch?v=xMnSPyx5duk tık tık )

15 şubat 2017 08:17 15 şubat 2017 08:42