4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • oylar ()
  • medya (6)
4

48. Rengini çok sevdim, sürümü çok kolay ve dudakları kurutmuyor. Kalıcılığı az ama günlük rujum oldu iki günde.

20 eylül 21:06

47. Esmer tenimde kışın muhteşem bir gül kurusu durmasına karşın azıcık güneş görsem mauve tonlarına dönen ve kendime sadece kışın yakıştırabildiğim ruj. İlk göz ağrımdır kendisi. Makyaja yeni başlayanlara ideal çünkü birçok tene uyan güzel bir nude.

11 eylül 14:11

46. Doğal bir pembeyim ama bildiğin pembelerden diye fısıldadığını düşündüğüm renk. Umarım hiç kaldırılmaz çünkü eskiden pink brown isimli ayni seriden bir rujun yerine geçtiğini düşünüyorum. Herkese yakışacak bir ruj alın aldırın süslüler.

23 ağustos 22:09


45. Maybelline rujlarını çok seviyorum.. Ama bu rengin ben de yeri ayrı.. Günlük makyaja da çok uygun. Sürümü kolay ve dudakları kurutmuyor.

23 ağustos 02:07

44. Sürümü ayrı,rengi ayrı,kokusu ayrı güzel.Tam bir nude ama öyle soluk gösterenlerden değil.Parlaklığı tam istediğim gibi.Smokey göz makyajı yapacak olsam,tercihim kesinlikle velvet beige olur.En güzel böyle kombinlenir bence bu ruj.

22 ağustos 22:57

4

43. Kurtarıcı rujum. Sürümü kolay, hafif parlaklık veren, her renk ile uyum sağlayabilen, kurumsal hayatın vazgeçilmezi.

22 ağustos 09:34

42. esmer tenime cuk oturan benim nude rujum. piyasadaki nude rujlar genelde benim dudak rengimi örtemezler, bu ise tam aradığım ton. simli bir ruj değil ancak kremsi yapısından dolayı çok güzel bir ışıltı veriyor sürünce, az makyaj yaptığım günlerde yüzümü daha sağlıklı gösterdiğini hissediyorum.

çok geç tanıştık ama iyi ki tanışmışız. nude ruj arayan esmer süslüler varsa aklınızda bulunsun.

17 ağustos 14:25


41. keşke kokusundan parfüm yapsalar dediğim, fazla parlak olmasa da oldukça kremsi yapılı bir pembe/açık gülkurusu rujdur. az sürüp dağıtınca dudaklarımın rengi doğal pembe gibi göründüğünden severek kullanırım

23 temmuz 00:53

3

40. bu seriden ilk rujudumdu.kokusunsa deli divane hastasıyım aynı bir pamuk şeker. rengi kahverengi ve gül kurusu arası ama çoğu rujda olduğu gibi dudaktan dudağa değişiyor. kalıcılık beklememek lazım.ışıltılı bi ruj fakat beni rahatsız etmedi. mat rujlardan sıkıldığım bi dönemde döndüğüm canım rujum.

18 haziran 10:48

39. İçinde kahvelik ve pembelik bulunduran, pigmentli dudaklar için nude sayılabilecek, ışıltılı yapıda bir ruj. Pembe ve pigmentli dudaklarımda morumsu durdu. Önce dudak rengime daha yakındı, biraz bekledikten sonra koyulaştı ve daha kahvemsi bir hal aldı. Kokusu çok rahatsız edici. Çok yoğun bir pamuk şeker kokusu var. Ağırlık hissi Wooden brown'a göre daha az. Dudaktaki kusurları belli eden bir ruj. Öncesinde peeling ve nemlendirici kullanarak ruju sürerseniz çok daha güzel duracaktır. Benim için çok gerekli bir ürün değil. Severek kullanacağım bir ruj olmadı.

10 haziran 20:22