yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • oylar (48)
  • medya (3)

  1.  bende black cherry rengi var, bordo maskara arayışıma tatlı bir son olur diye düşünerek aldım ama bordo olduğu asla belli olmuyor, siyah gibi duruyor direk.

   onun dışında kirpikleri ayırıp uzatması ve kıvırması çok başarılı fakat hacim vermiyor kesinlikle. sürüşü de hiç uğraştırmıyor, kalından inceye bir fırçası olduğu için kirpiğin her tarafına rahatça sürülebiliyor. ayrıca çıkarması inanılmaz kolay, zerresi kalmıyor gözde çıkardıktan sonra (ben garnier micellar suyla çıkardım ki normalde mesela monsier big maskarayı asla çıkaramıyorum bunla) buna rağmen hiç dökülme yapmıyor, nasıl sürdüysem akşama kadar öyle kalıyor.

   sonuç olarak çok abartılı görünmeyen, uzun kirpik seviyorsanız beğenirsiniz diye düşünüyorum, ben çılgınlar gibi hacim veren maskaraları sevdiğim için bir daha almam ama fiyatına göre gayet güzel bir maskara...

  10 şubat 2019 22:18 14 şubat 2019 01:56

  2. Fırçası çok dikkatimi çektiği için aldım, cidden de fırçası o kadar iyi kavrıyor ki kirpikleri. Ama İçeriği bi o kadar zayıf. Keşke içinde fiber miber bir şey olsaymış. Yapısı çok ıslak, muhtemelen 2 haftaya güzelleşir ama kirpiklerde boya bırakması ve hacim vermesi çok zayıf. Hacimli kirpik isteyenler yanından geçmesin tek tek ayrılmış doğal kirpik isteyenler şans verebilir.

  11 şubat 2019 13:22

  5

  3. Bendeki deja blue rengi çok güzel, hoş bir mavi. Cırtlak mavi değil kesinlikle.

  Yapısı her maybelline maskara gibi ıslaktı ama benimki aldığım şubedeki çalışanlar tarafından kullanılıp tekrar bantlandığı için aşırı ıslak değildi ajdjsjsjd (gizlinot: sadbuttrue) kirpikleri kaldırıyor, tek tek ayırıyor ama hacim konusunda o kadar iyi değil ama günlük için yeterli bence. 2. Kat uygulandığı zaman bir tık daha hacmi artıyor ve kesinlikle topaklanmıyor. Rengini de güzel veriyor. Günlük kullanıyorum mavi rimeli cırtlak bir renk olmadığı için kimse anlamıyor özellikle eyeliner ile kullanınca. Ben çok beğendim bittikçe alırım. Ve kesinlikle dediği gibi suyla yıkayınca çıkıyor.

  ilgili medya:
  2
  15 şubat 2019 23:40 16 şubat 2019 17:51


  4. yağmur vardar'ın bir videosunda özellikle kahverengi gözlere, ya da içinde kahvelik bulunan ela gözlere derinlik kattığı için önerdiği black cherry rengini denemek için satın aldım. ancak sonuç hayal kırıklığı, bir kere rengi koyu mürdüm olmasına rağmen benim kirpiklerim siyah olduğu için asla belli olmuyor, siyah duruyor. sıfır hacim hatta kirpiklerimi olduğundan daha az belirginleştirdiğini bile iddia edebilirim çünkü soluk bir siyah gibi duruyor kirpiklerimde. istediğim gibi kahve, bordo görüntü ya da derinlik söz konusu değil maalesef.

  artılarına gelirsek kolay çıkıyor ve kirpiklerimde herhangi bir dökülme yapmadı. dolayısıyla kullanırım ama bir daha bu black cherry rengini almayı düşünmüyorum.

  5 mart 2019 13:55

  4

  5. Bugün deja blue rengini gratis indiriminden 39,90 tl'ye edindiğim maskaradır. "Ay, mavi maskara yaşasııın!" diyerek tester'ını uyguladım. Mağaza ışıklarında elimin üstünde de kirpiklerimde de turkuaz duruyordu, gayet güzel ama eve gelip tekrar baktım, bildiğiniz siyaha bakan lacivert duruyor. "Hayır, olamaaaz." diyerek ikinci katı da uyguladım, çok şükür elektrik mavisi gibi durmaya başladı. Anlayacağınız renk açısından tam bir hayal kırıklığı. Siz siz olun, maskaranın normal ışıkta duruşuna bakmadan almayın.

  Ayrıca bordo olan rengini de elimin üstüne sürnüştüm, o bildiğiniz siyah duruyordu vallahi. Onu kirpiklerime uygulamakla dahi uğraşmadım.

  Bunların dışında düz bakan kirpiklerimi kaldırmasını beğendim, hafif dolgunluk da verdi. Renk açısından vaadi olmasa güzel maskaraymış derdim ama sorry, kandırılmış hissediyorum.

  16 mart 2019 20:36

  6. Black cherry rengine indirimle 30 tlye sahip olduğum maskara lakin ben cherry kısmını pek göremedim. Tek tek ayırıyor ama kirpiklerim cılız kalıyor. Kötü bir maskara değil ama elimizin altında bu kadar seçenek varken ben tekrar tercih etmem. Günlük makyajda kötü durmadığı için kullanmaya devam ediyorum ama bir sephora outrageous etkisi vermiyor. 

  16 mart 2019 21:04

  7. Gratışten black cherry olanını aldım.Normalde bordo renk olması gereken kirpiklerim simsiyah oldu. Kıvırıyor ama hacim vermiyor kirpiklere. 39 tl fiyatı var fiyat performans açısından başarılı bulmadım.

  17 mart 2019 17:27


  4

  8. Bordo renkli maskara denemek istediğim için 9.5 ml'lik 02-Black cherry versiyonunu aldığım, klasik rimel kokusuna sahip, Tek başına kullanıldığında günlük makyajlara uyabilen, özel gün makyajları için yetersiz kalan, göz yapısına uygun fırçası sayesinde kirpiklere Tek seferde rahatça ulaşabilen, uzatma etkisi bana yeterli gelmediği ve hacim vermediği için maybelline rocket volum' express maskaranın üzerine sürmeyi tercih ettiğim, Bu şekilde kirpiklerimi gün boyunca kaşlarıma kadar havada tutabilen ve neredeyse tek tek ayıran, kirpik dökmeyen, aynı zamanda göz altına pıtır pıtır dökülmeyen, yağsız makyaj temizleme suyuyla gözleri çekiştirmeye yol açmadan rahatça çıkan, olumsuz Tek yönünün silindiğinde pamuğa bordo çıksa da kirpikleri bordo değil, siyah rimelle boyuyormuş gibi renklendirmesi olduğunu söyleyebileceğim maskara.

  18 mart 2019 14:32

  9. yağmur vardar'ın bir videosunda görüp black cherry rengini indirimden 30 tl civarı bi fiyata aldığım maskara. yağmur kahverengi gözleri daha açık gösterebilir falan demişti ama nafile. rengin cherrye en ufak bi yakınlığı yok bence dümdüz siyah. ama cidden söylendiği kadar kolay çıkıyor( bu iyi bir şey midir bilmem gözümü ovuşturdum geçen bütün maskara elimdeydi)

  11 nisan 2019 21:34

  5

  10. black cherry rengine sahip olduğum maskara.

  ben kumral bir insanım ve siyah maskaralar yüzümde çok yapay duruyor. t-shop'da kahverengi rimel almak istediğimi söylediğimde beni bu ürüne yönlendirdiler. açıkçası biraz çekinerek aldım ama o kadar bayıldım ki. oldukça doğal durdu ve kirpiklerimi tek tek ayırdı. ve çoğu maskarada başıma gelen göz kapağı ağırlaşmasını bu maskarada yaşamadım. arkadaşlarım ne kadar doğal ve güzel durduğunu belirttiler. biraz ıslak yapısı var ve fırçasını -sanıyorum ki uzun zamandır kullanmadığım için- tam olarak beğenemedim.

  sonuç olarak doğal, günlük kullanabileceğim bir maskara.

  14 nisan 2019 18:48