yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (9)
  • medya (2)

  1. tester denemeden tamamıyla adına güvenerek aldığım çok güzel bir kahverengi ruj. Önemli olan şey gerçekten kahverengi olması, gül kurusu ya da hafif kiremit rengi gibi değil. Doğal bir göz makyajıyla çok yakışıyor. Özellikle sonbahar kış aylarına daha uygun

  7 ağustos 2018 16:51 7 ağustos 2018 16:51

  2. Serinin en güzel renklerinden bence. Son bir yıldır mat rujlarla aram açıldığı için bütün kışı kendisiyle geçirdim. Rengi kiremit ve kahve arası, yapı olarak da dudağı kesinlikle kurutuyor.

  31 ağustos 2018 18:01

  3. Günlük olarak en sık kullandığım kahverengi alt tonlu ruj. Yapısı yumuşak. Nude bir kahverengi. Biraz kurutuyor dudakları. Ben özellikle kokusunu da çok seviyorum. Tam bir sonbahar ruju.

  10 şubat 17:11 13 şubat 17:03

  4. Ruj koleksiyonum içinde en sevdiklerimden ilk 3’e girecek rujdur. 5-6 kişilik kız grubumuzdaki herkes sahiptir. Bir kişide görüp “ayy negzelmiş yaa” diye hepimiz aldık. Ve bu 5-6 kişinin hepsine ayrı ayrı yakıştı, esmer arkadaşımda nude bir ruj gibi dururken beyaz tenli bende kahverengi durdu. 

  İndirimsiz 40, indirimli 23-24 lira civarında bir fiyatı var, yalnız  hakkında bu kadar az girdi olmasına şaşırdım, çünkü her indirim dönemi serinin ilk tükenen rengi falan oluyor. Hatta indirimsiz bile kalmayabiliyor. Ben yenisini almak için dün gittiğimde raftaki son 986’yı kapabildim.

  Mat fakat çoğu likit mat rujun verdiği matlık değil tabii ki, adı üstünde creamy matte. 

  Kahverengi ruj seviyorsanız hazır bayram indirimi varken bir şans verin derim. 

  Ekleme: Wet’n wild sand storm’da var elimde fakat ben benzediklerini düşünmüyorum, yapı olarak wnw kuru altına nemlendirici sürülmeden sürülmüyor fakat maybelline kremsi yapıda daha yumuşak. Renk olaraksa wnw turunculuk-kiremitlik içeriyor, fakat maybelline katıksız kahverengi.

  ilgili medya:
  1
  3 ağustos 10:41 3 ağustos 10:48

  4

  5. Yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum ve sanırım şu an ilk bitirdiğim rujum oldu. Esmerim ve bende hafif şeftaliye çalan bir kahverengi nude gibi duruyor. Kesinlikle nadir bulunan bir renk olduğunu düşünüyorum. Doğal bir makyaj yapmak istediğim zaman direk riske girmeden elim bu ruja gidiyor ve beni hiç yanıltmıyor.

  3 ağustos 11:36

  6. Yumuşak, kadifemsi ama kalıcı olmayan ruj. Bronzlaşmadan önce rengi bende çiğ dursa da şu an tam istediğim gibi duruyor nedense. Bir şey içerken kolay transfer oluyor. Kremsi yapısından ötürü çabuk bitiyor. (gizlinot: Belki de Antalya sıcağındandır, emin olamadım...)

  Bir de kokusu fırından yeni çıkmış kurabiyeleri anımsatıyor.

  4 ağustos 01:56 4 ağustos 02:02

  7. Her ne kadar pek kalıcı olmasa da bana daha çok yakışan başka bir rujum olmadı bugüne kadar. Birkaç pıt pıt yapıp dudaklarıma yediriyorum ve bitti mükemmel bir nude oluyor benim için. Bazen üstüne de gloss geçebiliyorum. 

  4 ağustos 01:58

  8. Rengini en çok sevdiğim, en çok kullandığım rujlarımdan biri. The balm'in trustworthysi ile birlikte bitirmeye en yaklaştığım rujlardan olabilir. Bir de rengi fazla gelen kırmızı rujların üzerine biraz pit pit geçince çok hoş sonuçlar verebiliyor. Dün loreal'in eva's pure red'i biraz gözüme batınca üzerine bundan geçtim ve bence harika birşey oldu.

  4 ağustos 20:25 4 ağustos 20:25

  9. kış ve sonbaharın aksine 4 mevsim kullandığım rujdur kendileri.yapısı çok yumuşak ve güzel kokuyor.hafif kırmızımsı bi kahverengi tonu var dudakları çok bakınlı gösteriyor 

  4 ağustos 21:53

  10. Maybelline markasının creamy matte serisinde yer alan kolay sürümlü rujudur. Rujun sürümü çok kolay, dudağı tek seferde örtüyor. Bununla birlikte kremsi yapısından ötürü su, çay gibi birşey içtiğiniz zaman bardağa transfer oluyor. Bu da kalıcılığını azaltıyor hali ile. Yapısı nedeniyle dudakları kurutmuyor. Yapısı itibariyle yüksek puan verebileceğim bir üründür.

  Rengine gelirsem, bir alışverişte kızın dudağında çok beğenmiştim. Rengini sorduğum zaman 986 olduğunu öğrendim. Bende ise tam olarak kahverengi baskın şekilde durdu. yanaklarım kılcal damarlardan ötürü kendiliğinden kırmızı, dudak rengim ise pigmentli bir pembe. yüzümdeki renk cümbüşü nedeniyle genelde bu renklerle uyumlu ürünler tercih ediyorum. Bu ruju sürünce de doğal duran bir renk elde edemedim haliyle. Ne vakit sürsem alt komşu emekli bankacı Melda Hanım teyzeye döndüm. Hani bazı renkler olduğundan olgun gösterir ya +20 yaş ekledi anlayacağınız. Bu sebeple bu rengi almak isterken, cilt tonu, dudak rengi, göz rengi gibi etmenleri de dikkate alarak bütün olarak değerlendirin derim. Ben ruju süren kızda görüp de beğenmistim rengini ancak bende beklediğim gibi durmadı.

  İndirimde 24 ₺ ye alınabilecek yapısı ve sürümü kolay bir ruj serisidir. Bu sebeple seriyi tavsiye edebilirim. Spesifik olarak renge gelirsek güzel olmasına karşın denemeden almayın derim.

  8 ağustos 21:16