sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (331)
  • oylar (69)
  • medya (8)

  331. On and on bronze rengi bende mevcut inanın günlük de olsa gece makyajı için de olsa kullanılabilecek uygun fiyatlı en iyi farlardan. Parmakla uygulanmasını tavsiye ederim. Muhteşem bir rengi, pigmentasyonu var bence. Bir senedir kullanıyorum kıvamında asla bozulma olmadı. Gün içinde de göz kapağında asla bozulmuyor nasıl sürdüyseniz öyle kalıyor.

  20 mayıs 22:34

  330. Bendeki creme de nude rengi.

  Çok az miktarda alıp göz kapağıma pıt pıt sürüyorum. renk eşitliği ve aydınlık bir görünüm veriyor. çok fazla far kullanan biri olmadığım için far bazı olarak çok deneyimleyemedim. Ama eyeliner ya da sadece rimel kullanılacak makyajlarda çok temiz bir görüntü oluşturuyor.

  27 nisan 12:32

  5

  329. Övgüler üzerine aldığım ve elimdeki tek krem far. Bende on and on bronze rengi mevcut ve far sürmeye üşendiğim günlerimin kurtarıcısı. Birkaç defa fırça ile sürmeyi denesem de bence en güzeli parmakla sürmek. Gerek kalıcılığı gerek pigmentasyonu gerekse uygulamasının kolaylığı ile makyaj çantamın ayrılmaz bir parçası. Hatırladığım kadarıyla fiyat olarak uygundu ben 15 tl civarı ödemiştim, şimdi minimallik sevdasına yeni bir ürün almamak adına Gratis'e uğramaz oldum. umarım yeni zamlarla fiyatı uçmamıştır.

  26 nisan 17:39

  328. Bu farlardan bende creamy beige ve on and on bronze mevcut. Creamy beige normalken , on and on bronze simli yapıda. İkisinin kalıcığılından , pigmentasyonundan ve renklerini gözümün üzerine transfer etmelerinden memnunum. Sadece on and on bronzeu fırçayla değil de parmağınızla uygularsanız tam olarak verim alıyorsunuz.

  26 nisan 16:38

  327. Bende on &on bronze rengi olan parmağınızla iki dk da güzelce yedirdiğinizde uğraşılmış far görüntüsü veren aşırı pratik farlardır.Genelde fırçayla uğraşmaya üşendiğim zaman ya da acelem olduğu zaman direkt bunu kullanıyorum.Maalesef fırçayla kullanmaya çalışırsanız sadece simleri geliyor rengini çok az veriyor.Ama parmakla uygulandığında efsane bir renk.

  26 nisan 14:44

  326. On and on bronze ve creamy beige renklerine sahibim. Özellikle creamy beige rengini günlük makyajımda baz olarak sıklıkla kullanıyorum. Bu iki renginde sürümü rahat ve kalıcılıkları iyi.

  2 nisan 17:27

  5

  325. Creme de rose, creamy beige ve on and on bronze renklerine sahip olduğum krem yapıdaki farlar. Hepsi de günlük hayatta kullanılabilecek renkler, kalıcılığı ise gayet iyi öğlen 3-4 gibi koluma swatchlamıştım gece 11-12'ye kadar silmedim hala yerinde duruyordu tavsiye ederim.

  7 mart 17:18 7 mart 20:19

  324. En sevdiğim krem far serisi. Hem bereketli bir ürün hem de kalıcılık olarak çok iyi. Biraz çizgilere doluyor. Ama bir baz ile kullanıldığın da bu problem de çözülmüş oluyor.

  2 mart 01:23

  323. Elimde creme de nude vardı onu sattım. Kullandıklarımın içinde en kuru yapılı olup sürmesi en zor olan da buydu. Sattığım için hiç pişman değilim. Mac soft ochre paint pota muadil olarak gösteriliyor. Bence renk olarak evet ama yapı olarak asla muadil değil. Kesinlikle almayın.

  Permanent taupe ve vintage plum renklerini bugün indirimden tanesini 9.99tl gibi bir fiyata düştüğü için aldım. Yapıları kremsi ancak henüz kullanmadım. Kızın söylemine göre bu renkler artık gelmeyecekmiş.

  Creamy beige, şeffaf saydam bir kahverengi. Baz olarak iyi bir renk. Ben üzerine şampanya pembe alt tonlu ışıltılı bir far geçiyorum. Turuncumsu bir renkle de crease geçişi yapıyorum. Mac groundworke muadil gösteriliyor.

  On and on bronze yapısı hafif simli ama asla sim sim durmuyor. Çok güzel bir sür çık hızlı makyaj rengi.

  CREME de rose, benim tenimde tek başına çok pembe duruyor. O sebeple ben kendisini yine sedefli farlarıma baz olarak kullanıyorum. Mac painterlye muadil gösteriliyor.

  Pomegranate punk, ıçinde sarı kocaman simler olmasa güzel olurmuş. Ne yazik ki o simler sebebiyle kullanmak istemiyorum.

  1 mart 23:28

  5

  322. pink gold, on and on bronze ve creme de nude renklerine sahip olduğum ve 1 yıldan fazladır kullandığım için yorum yapmaya hakkımın bulunduğunu düşündüğüm üründür. ne konuştum :)

  - öncelikle tam bir sür çık ürünü. sabahları çok vakti olmayan süslüler için birebir. parmağınızla gayet rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz.

  -sürümü çok kolay, kremsi, yumuşak bir yapısı var.

  -renkleri şahane...

  -gece makyajlarına da çok yakışıyor.

  -sade renkleri de çok güzel far bazı olarak kullanılıyor mac paint pot'a muadil :)

  -küçük kaplarda olmaları da ergonomik olmuş, yer kaplamıyor.

  -seyahatlerde, tatillerde, çantada taşımak için birebir

  -tek dezavantajı, on and on bronze gün sonunda oksitlenir gibi rengi griye dönüyor bende. başka süslülerde de böyle midir bilemiyorum.

  22 şubat 13:11