sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (315)
 • oylar (57)
 • medya (8)
5

315. renkleriyle kalbimi çalan farlardır. üstelik oldukça kaliteli. göz kapağında toz toz durmuyor ve uzun süre kalıcı.

7 aralık 16:20

314. On and on bronze, permanent taupe, creamy beige, cream de nude, cream de rose, vintage plum renkleri var bende. Herkesin aksine içlerinden en sevmediğim on and on bronze oldu, renginden değil ama, bende ne yaptıysam parça parça durmasına çare bulamadığım için. homojen görünmüyor Göz kapaklarımda.

En sevdiğim creamy beige. Mat diye geçiyor ama tam mat değil hafif ışıltıları var. Göz kapaklarımı nötrlemek için de creme de rose kullanıyorum sık sık. Permanent taupe’u katlanma bölgesine şeftali turuncu bir renk geçerek kullandığımda çok güzel oluyor, onun dışında vintage plum’ın da gideri var ama creme de nude ı-ıh hayır hiçbir şekilde oluru yok kullanamıyorum.

7 aralık 07:48 7 aralık 07:49

313. Surmesi cok zor fircaya gelmiyor hani krem fardi lan bu?

7 aralık 03:58


3

312. pembe olanını edindiğim far. bilmiyorum ben pek alışamadım, istediğim homojenlikte dağılmıyor. güzel renk, güzel ışıltı ama beklentimi tam karşılamadı. yine de geçiş rengi olarak kullanıyorum  tabii.

27 ekim 10:03

311. İnsanların nasıl kullanabildiğini anlayamadığım ürün.

Ne zaman görsem elim gidiyor -renkleri muhteşem- sonra tester deniyorum ve bütün hevesim kaçıyor.

Arkadaş bu nasıl bir sertliktir.

Rimmel london magnif'eyes ikili kalem far varken bu neden bu kadar popüler anlayamıyorum.

20 eylül 19:38 21 eylül 19:14

310. Geçen sene elimde gri tonlusu vardı. Altına bazla birlikte sürdüğünüzde ışıltılı bir görünüm veriyor çok seviyordum kendisini.

19 eylül 11:09

309. Elimde 5 rengi var.(gizlinot: creme de nude, creme de rose, on & on bronze, pink gold, creamy beige)

2 saat uykuyla geçirilmiş çok uzun ve yorucu bir günün gecesi eve gelir gelmez adeta bayılmışım. Kaşımı creamy beige ile doldurmuştum(gizlinot: benim kaşım hiç yoktur, bella hadid benim yanımda gür kaşlı kalır öyle diyeyim), far bazı olarak da yanlış hatırlamıyorsan creme de rose vardı göz kapaklarımda. Ertesi sabah uyandığımda kaşım zerre bozulmamıştı, göz makyajımda da kullandığım toz farın ışıltısı hariç her şey yerli yerindeydi. Bu arada göz kapaklarım aşırı yağlıdır. Sabahın körü dersine geç kalmak üzere olduğum için sadece fondötenimi ve toz farımı tazeleyip derse gitmiştim. Akşam eve geldiğimde çok çok az bozulmaya başlamıştı makyajım. Evet hiç sağlıklı değil, bir daha da yapmadım zaten ama 10 liraya alınmış farların bu performansı aklımı başımdan aldı.

Ne far bazları aldım beni rezil etti, ne kaş pomadları kullandım durduğu yerde aktı ve sürerken fırça izleri bıraktı. Şimdi saç rengimi değiştirdim, ilk bulduğum yerde permanent taupe rengini deneyeceğim kaşım için. Bir de simsiyah olanı varmış, eyeliner olarak deneyebilirim. Tek eksikleri eyeliner olarak kullanılabilecek acı kahve ve çikolata kahvesi renklerinin olmaması bana göre.

10-12 liraya alınmış alternatif ürünlerin, asıl ürünlerin performansını ezip geçmesi ve bunu yarı fiyatına yapması muazzam bir şey. 30 saate kadar sizi yarı yolda bırakmıyorlar, denendi onaylandı. Ama siz yine de, benim gibi bayılmadığınız sürece makyajınızı silip uyuyun ve sabah yenisini yapın.

--

Sertlik sorununu(gizlinot: sadece creme de rose renginde yaşadım) da parmağımı farın üstünde 3 saniye kadar beklettikten sonra milim milim ileri geri hareket ettirerek çözdüm. Elinizin ısısı ve küçük hareketlerle far yumuşuyor, deneyebilirsiniz.

18 eylül 19:17


308. bikinimin rengine göre on and on bronze ve pink gold'u denize giderken uygulamayı çok sevdiğim krem ve su geçirmez farlar.

18 eylül 16:55

4

307. on and on bronze ve creme de nude renklerine sahip olduğum gün boyu kalıcılık vadeden krem far serisi. Creme de nude'u ben de far bazı ya da göz kapağımdaki renk eşitsizliklerini gidermek için kullanıyordum ancak yapısının gitgide bozulması/katılaşması nedeniyle kullanmayı bıraktım. on and on bronze'u vaktim varsa kahve tonlarda yaptığım göz makyajımın son aşamasında dışa doğru gölge yapmak için kullanıyorum, yoksa da sadece bunu sürerek rimelle tamamlıyorum. Çok pratik ve kalıcı. Tek eksisi kuruması, yapısının bozulabilmesi.

18 eylül 16:30 18 eylül 16:51

306. Ne akla hizmet bilmiyorum ama 97-Vintage Plum rengine sahibim. Aslında fena renk değil de bir türlü sürmeyi beceremiyorum. Fırçayla asla dagitamadim fircanin ilk değdiği yerde kaldı. Parmağımla denediğimde dağıtmaya çalışırken silindi gitti. Yapısı kötü olan renklerden birine denk gelmişim. Bu tip renk ve yapıdaki farları kullanmayı başaran varsa bana da anlatsın lütfen. Ziyan olsun istemiyorum bu pahalılıkta.

18 eylül 13:53