yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (9)
  • medya (3)
  4

  1. Tanım: Maybelline markasının hacim vermeyi vaat ettiği siyah maskara. İlk maskaram olur kendileri o zamandan beridir severek kullanıyorum. Başta çok ıslaktı ama kurudukça güzelleşti. Yapışma yapıyor elbette ki ama sürdükten hemen sonra kaş tarağının arka kısmı ile kirpiklerimi ayırıyorum çok güzel duruyor. Tek kat günlük kullanım için çok ideal duruyor. Çıkarması da hiç zahmetli değil suyla bile temizlenebilecek bir yapısı var ki bu özelliğini çok seviyorum. İndirimde denenebilecek ürünlerden :)

  2 ağustos 2016 22:15 29 ekim 2016 14:40

  2. Kıl fırçalı maskaraları çok sevdiğim için bunu da seveceğimi düşündüm lakin yanılmadım. Hacim vermesi çok başarılı, kullandığım süreçte bende hiç topaklanma yapmadı, kirpiklerimi olduğundan daha fazla gösterdi.

  5 ağustos 2019 22:10

  5

  3. şu an itibariyle gratiste 70tl ye satılan maskaradır. ben a101de 30tl ye görünce direkt aldım ve gerçekten beni hiç şaşırtmadı. maybelline maskara konusunda gerçekten ama gerçekten başarılı bir marka. hangi maskarası olursa olsun gözüm kapalı alıyorum ve hiç pişman olmadım. eskiden şu kırmızı olan one by one maskarasını kullanıyordum daha sonraları lash sensational kullanmaya başladım ve bugüne kadar hep onu kullandım. tam bitmek üzereyken bununla karşılaşmam iyi oldu.

  öncelikle tek katta bile kirpikleri muazzam bir şekilde uzatıyor, topaklanma yapmıyor tam aksine tek tek ayırıp hacim veriyor. özellikle topaklanmaması beni çok mutlu etti çünkü çok doğal bir görünüm veriyor. gerçekten sevdim. siz de indirimde vs bulursanız bir şans verebilirsiniz denemek için.

  6 mart 2020 14:30


  4

  4. Bu maskarayı geçen sene trendyolda 5tl fırsatları vardı, aman bulunsun gündelik kullanırım diye almıştım ama iyi ki almışım. Gece sürüm için aldığım birçok maskaradan iyi, güzel ayırıyor ancak o kadar hacim vermiyor. Şimdilerde 30 civarı, fiyat performans bakımından değerlendirirsem ederi bence budur. 

  12 mart 2020 15:18

  5. Genelde makyaj için sadece maskara kullandığımdan birçok maskara denedim ve kesinlikle aralarında favorim bu. Kirpiklerim normalde de uzun fakat bunu kullanınca oldukça çarpıcı bir görüntü oluyor. Fırçasını da çok beğendiğim için biteni atmadım. Onunla da fazlalıkları toplayıp daha düzgün bir görüntü elde ediyorum.

  19 kasım 2020 20:02 2 aralık 2020 21:44

  6. ilk maskaram, uzatmada başarılı ve ağlayınca akmıyor :'))

  28 aralık 2020 17:45

  5

  7. ikinci maskaramdır (gizlinot: ayrıca maskara alışkanlığımı başlatan) kendileri. satın alma hikayem de şöyledir;

  kuzenimin düğünü için makyaj yaptırdığımız (gizlinot: o zaman makyaj yapmayı pek bilmiyordum tabii) kuaför benim için bu maskarayı kullanmıştı, hem kuaför hem de annem bu maskaranın kirpiklerimi takma kirpik gibi yaptığını (gizlinot: kirpiklerim baya uzundur ama hacimsizdir, hacim de katmıştı) söylemiş ve şaşkınlıklarını koruyamamışlardı. düğünden sonraki günlerde maskarayı şok marketten (gizlinot: daha şok'un makyaj ürünleri çıkmadığı sıralarda bu maskara satılıyordu) çok uygun bir fiyata almıştım.

  maskaranın performansına gelecek olursak; gerçekten çok başarılı bir maskara. kıl fırçası olmasına rağmen (gizlinot: kıl fırçalı maskaralarla anlaşamam genelde, o kadar maskaramın içinden tek kıl fırçalı maskara budur) kirpiklerimde inanılmaz güzel sonuç bıraktı. kirpiklerime kıvırıcı uygulamamama rağmen kirpiklerimi kıvırıcı uygulamışçasına kaldırıyor, uzatıyor, hacim veriyor ve tek tek ayırıyor (gizlinot: kıl fırçalı maskaralar genelde kirpiklerimi örümcek bacağına çevirir, bu maskara hiç öyle yapmadı)

  hatta bu girdiyi yazmak için biraz önce tekrar denedim ve iki kat sürdüm, kirpiklerimi kendine getirdi ve inanılmaz uzattı fakat uzun süredir kullanmadığımdan sanırım az olsa da topaklanma yaptı. göz önümde tutup çabucak bitireyim diyorum kendimce. eğer kirpikleriniz hacim konusunda yetersizse indirimde veya uygun bulduğunuz herhangi bir yerden alın derim gerçekten memnun kalacaksınız.

  20 ocak 2021 21:30


  3

  8. maybelline'in hacim verme vaadi olan maskarası. maybelline'in maskaralarını severim, ancak bu ürünle fırçasından dolayı iyi anlaşamadım. kıl yapılı bir fırçası var, ucu ince başlayıp kalınlaşıyor, tombikleşiyor. bence sıkıntısı fırçasının çok büyük olması. bana büyük gelmiş de olabilir, iç köşelere uygulamakta zorlanıyordum kullanırken. hatta bazen sürmeye çalışırken yanlışlıkla gözümü kırpıp maskaranın cildime bulaşmasına ve makyajım mahvolmasına yol açtım. bunun dışında hacim verme özelliği, siyahlığı ve dayanıklılığı tatmin edici. uzatma özelliği çok başarılı değil, ama zaten vaadi hacim verme. ürünü kirpiklerden çıkarmak çok kolay. ancak uygulama zorluğundan dolayı bir daha almayı düşünmüyorum. araştırmadan alarak hata etmişim.

  16 şubat 2021 12:02

  5

  9. A101lerde 10₺ üzeri alışverişe 25₺ye düşen kıl fırçalı maybelline rimeli.

  bu zamana kadar o kadar çok maskara denedim ki. bundan bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim. kirpiklerim seyrek açık renki kısa ve düzler. aşırı bir hacim vermedi ama rimelden beklentim olan "karşıdan bakınca kirpiklerim gözüksün"ü sağladı. sanırım hayatıma bununla devam edeceğim tükenmeden 2-3 tane daha stoklayayım. görsel ekliyorum

  ilgili medya:
  2
  15 aralık 2021 14:37

  10. ben de kendisini a101'in 10tl ve üzeri alışverişlerde 25tlye düşmesi üzerine satın almıştım ve yedekte bulunduruyordum.

  bugün açtım ve tam anlamıyla hayal kırıklığı, içi resmen boş gibi??? ürün hem fırçada yok hem de tüpün içi bomboş. kullanılmış olabilir diye düşünüyorum, bir daha a101'den maskara almam 

  17 nisan 18:11