yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (76)
  • oylar (27)
  • medya (6)

  1. Gratis ve Alp kavaşoğlu işbirliğiyle çekilen insta-hikayelerinde yakın zamanda Türkiye'ye geleceğini gayet örtülü bir şekilde ifade edilmiştir.

  Yurtdışında Aralık'ta çıkan maybelline'nin son maskaralarındandır.

  İlk izlenim videolarını izledim beni çok tatmin etmedi.Canlı kanlı görmedim ama şişirilmeye uygun bir ürün gibi hissediyorum

  8 mart 2017 00:12 8 mart 2017 00:12

  2. çok merak ettiğim bir maskaraydı, ülkemize gelmiş. maybelline snapchat hesabında görüyordum, çok başarılı duruyordu. fırçası lancome hypnose maskaraya benziyor, kullanıp en kısa sürede bu girdiyi editlemeyi umuyorum.

  8 haziran 2017 18:42

  3. maybelline in yurtdışında çok beğenilen ve şu sıralar ülkemize de giriş yapmış ama henüz satışa sunulmamış maskarası. heyecanla bekliyoruz

  9 haziran 2017 17:14

  4. Elimdeki maybelline the falsies push up angel mascara bitince indirimden 18 TL'ye bir adet edindiğim ve iki-üç gündür kullandığım maskara.

  İlk izlenim neticesi: bayıldım.

  Maskara oldukça siyah ve kirpikleri tek tek ayırıp hacim ve uzunluk veriyor. İlk defa internet swatchları ile aynı etkiyi yaratan bir maskara bulduğum için sevinçliyim. Akma, dökülme sorunu yaşamadım. Ayrıca çıkarırken de çıkmama, kirpik dökme sorunu yaşamadım, lash sensational'in o çıkmak bilmezliğinden nefret etmiştim.

  orta boy ve hacimsiz kirpiklerimde uzun süre kullanacağım maskaramı buldum, merak edenler için denemelerini kesinlikle tavsiye ediyorum.

  edit: maskara o kadar çabuk kuruyor ki, uzun süre kullanmak mümkün değil. ürün bittikten sonra bir daha alınmadı.

  19 haziran 2017 13:40 27 temmuz 2018 22:54

  5. Dün indirimden edindiğim maskara..bugün deneyimleme şansım oldu onun için ilk izlenimimi yazmak istiyorum;

  seyrek ve uzun olan kirpiklerime ilk sürdüğümde maskaranın kuru olduğunu farkettim..yani öyle yoğun bir yapısı yok ama sanki maskarayı 1 ay önce alıp kullanmaya başlamışım hissiyatı oldu..bu sadece bende mi oldu bilmiyorum kullanan süslülerin yorumlarını merakla bekliyorum..

  Bunun dışında çok yoğun yapısı olmadığı için kirpiklerimde birleştirme yapmadı(ki benim maskaralarda en sık karşılaştığım durumdur bu) tek tek ayırarak kirpiklerimi kaldırdı..ikinci katı rahatlıkla da geçebiliyorsunuz..hacim konusunda benim beklentimi karşılamadı ama gün içerisinde akma bulaşmada yapmadı..kısacası kuru yapısı dışında öyle çok kötü yani yok benim için..günlük maskara olarak kullanmak isteyenlerin işini rahatlıkla görür..

  20 haziran 2017 19:50

  5

  6. Maybelline'in birçok maskarasını denedim ve genelde memnun kalmadım. Ama yabancı youtuberlarda bu maskarayı gördükçe nedense içimden bu maskaranın bana iyi geleceğine dair bir his geçti ve keşke ülkemize gelse dedim ve geldi! Aldım, denedim ve kesinlikle ba-yıl-dım! Hayatımda ilk defa bir maybelline maskara beni mutlu etti. Yapıştırmadan hacim veren ve güzel tarayan bir maskara. Aşırı ıslak ya da aşırı kuru değil, tam kıvamında. Kıl fırçalı olmasına rağmen ben sahiden sevdim. Kolay çıktı. Akma veya dökülme yapmadı. Uzun vadede bir sorun yaparsa eğer editlerim ancak ilk kullanımda dahi beni mutlu etti.

  Edit: imla.

  23 haziran 2017 00:28 11 temmuz 2018 03:08

  7. öncelikle kirpiklerimi tanımlayayım; uzun, kıvrık orta sıklıkta.

  maskarada aradığım yapış yapış olmayan, akmayan dolgunluk veren olanlar. bu ürünü de çok iyi dolgunluk veriyor diye konuşuluyor diye aldım. özellikle alp kavasoglu öve öve bitiremiyordu ama ben de hiç güzel olmadı. sadece uzattı. olduğundan bile cılız gösterdi kirpiklerimi. tek güzel yanı görünüm çok doğal sanki boyamamışsınız da kirpikleriniz kendiiliğinden öyleymiş gibi.

  kız kardeşimse çok memnun. onun kirpikleri yine orta sıklıkta ama daha kısa ve düz. onda hem dolgunlaştırdı hem uzattı hem kıvırdı.

  tanım: memnun kalmadığım ve kullanmayacağım türkiye'ye yeni gelen maskara.

  20 temmuz 2017 13:06

  8. kirpikleri uzatıp siyahlaştıran ve aynı zamanda hiç ağırlık yapmayan bir maskara. ancak dolgunluk vermiyor. kolay kolay da akmadığından tercih edilebilir.

  30 temmuz 2017 20:49

  9. Kirpiklerim uzun ama uçlara doğru açık renk ve dolgun değiller. 

  Bu maskarayı evet günlük olarak kullanabilirim ama bitirdikten sonra tekrar almam. Neden mi? Kirpiklerimi uzatmadı. Evet kirpiklerim uzun ama ben böyle arşa çıksın istiyorum. Dolgunluk vermedi sadece o daha açık renk olan uç kısımlarını da görünür yaptı. Bu kadar bendeki etkisi. Tekrar almayacağım. 

  Ayrıca şöyle de bir şey oldu. Alt kirpik dibimde arpacık çıktı. Göz makyajı olarak başka bir şey kullanmıyorum. 

  26 ağustos 2017 19:44

  10. kirpiklerim uzun ve düz ancak uçları sarıya yakın açık bir renk, bu maskara sadece belirginleştirdi, lash sensational kullanıp(gizlinot: ki buna ben de dahilim) bu maskaradan da hacim verme, kaldırma, kıvırma beklentisi olanlar memnun kalmayacaktır diye düşünüyorum, günlük kullanıma uygun, tek tek ayıran, dökülme yapmayan sıradan bir maskara

  27 ağustos 2017 14:12