yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • oylar (31)
  • medya (4)

  1. maybellinein en iyi eyelinerlarından olan master preciseın yenisi 

  fırçası yapısı kalıcılığı her şeyi çok güzel 

  20 ağustos 2018 15:12

  2. 1 yıldır her gün kullandığım eyeliner. 40 tl altı yaklaşık her eyelineri denemiş biri olarak top 3'te diyebilirim. sürülüşü kolay, kalıcılığı dayanıklı

  20 ağustos 2018 17:05

  3. Gratışten big shot ile beraber 35tlye almıştım, indirim dönemiydi hala var mı bilmiyorum. İyi ki de almışım. Çok kolay kullanılıyor, simsiyah bir eyeliner.

  21 ağustos 2018 01:59


  4. Big shotla birlikte satilan kutudan edindigim eyeliner.Gayet kalici ve simsiyah,ince eyeliner cekmeyi cok kolaylastiriyor.Tek fiyati 35 lira civariydi sanirim.

  15 eylül 2018 16:56

  5. Ben de big shotla kofre halinde aldım .Uzun süredir maybelline jel eyeliner kullandığım için sanırım biraz sıkılıp yeni heyecanlar aramaya başlamıştım. Aklımda nyx epic ink eyeliner vardı ama maskarayla birlikte çok uyguna gelince bunu aldım.

  Likit eyeliner çekmeyi deli gibi özlediğimden midir bilmiyorum ama ben bu ürünü sevdim.Çok kolay bir kullanımı var .iki dakikada incecik bir eyeliner çekebiliyorsunuz.yalnız kalıcılığı çok iyi değil ama gözleriniz sürekli yaşarmıyorsa ağlamazsanız dokunup çekiştirmezseniz idare eder. Hata falan yaptığınızda parmağınızla bile düzeltebileceğiniz kadar hareketli bir ürün hemen sabitlenmiyor .

  Siyah rengini aldım ama sanırım mavi ve yeşil renkleri de mevcut.Yapısı çok mat ya da çok parlak değil ekstra matlık isteyenler siyah farla üstünden geçebilir.Bu şekilde kalıcılığını da arttırabilirsiniz.

  15 eylül 2018 23:39

  6. eyeliner çekmeyi başarmamı sağlamış eyeliner. göz kapaklarım düşük olduğundan, başkalarında görüp beğendiğim gibi eyeliner çekemiyorum. mecbur ince olacak ki göz kapağımı kaplamasın. tam bir fiyat/performans ürünü benim için. sadece kirpik diplerime incecik bir çizgi çekebiliyorum artık. göz kapaklarım yağlı olduğu için de uzun süre durmuyor her ürün. ama bu öyle mi? sabahın erken saatlerinden gece yarılarına kadar milim oynamadı yerinden. ne rengi açıldı, ne kopuk kopuk durdu ne de silindi gitti. hani yuuutubırlar diyor ya, hayatımın eyelinerini buldum diye, işte ondan.

  17 eylül 2018 19:05

  7. Önceden her gün eyeliner çekerdim. Sonra eyeliner olmadan yüzüm boş gelmeye başlayınca bu bağımlılığa bir son verdim uzun bir süre eyeliner kullanmadım. Haliyle ara verince öyle muntazam çekemem ilk seferde diye düşünüyordum ama bu eyeliner ile sanki hiç ara vermemişim her gün sürüyormuşum da el alışkanlığım varmış gibi ince ve düzgün çekebildim. Siyahlığı gayet net. Ucu ince sürmeyi kolaylaştırıyor sürümü de güzel üstünden geçince silik silik olmuyor. Ama düşük göz kapaklarımda güneşin altında ve terli bir günün sonunda birazcık katlanma bölgesine bulaşma yapmıştı. Ben de gratisten big shot Maskara ile set halinde 34.90a aldım. Eve'de şuan indirimsiz tek eyeliner olarak 39.90dan satışta.

  ilgili medya:
  1
  17 eylül 2018 22:49


  8. Ya cosmohome ya da cosmetica indiriminden 16 tl gibi bir fiyata almıştım. Başta ucu uzun diye biraz zorlandım ama sonra elimden düşüremediğim eyeliner oldu. Güzel kuyruk yapamıyordum ama bununla güzel yapmaya başladım ve artık her eyelinerla Harika kuyruklar yapıyorum. Göz kapaklarım yağlı o yüzden kuyruk altında hafif akma yaptı ama her eyeliner yapıyor bende.  o yüzden alın aldırın

  2 ekim 2018 20:44

  2

  9. Big shot maskarasının yanında verilen kutuyla aldım. Sanırım bu eyelineri sevmeyen nadirlerden biriyim. Hayatımda bu kadar akan bir eyeliner a denk gelmedim kullandıklarım arasında. Fiyatı iyi ama beğenmedim. Göz altlarım çok çabuk simsiyah oldu bu eyeliner ı kullandığım zamanlarda. Ayrıca neden bilmiyorum benimki simsiyah değil gri gibi.

  2 ekim 2018 20:56

  5

  10. Nyx epic ink liner bitince açtım. Cosmeticanın yıl dönümü indiriminde 16 liraya almıştım. 2 haftadır kullanıyorum. Asla ucu bozulmadı. İnce çizgiler çekmenize çok müsait bir yapısı var. En önemlisi de boşluk yerlerini doldururken diğer çizgiyi silmiyor, bulanıklaştırmıyor. Farla da iyi anlaşıyor. Farlı göz makyajı yapıp eyeliner çekmek istediğimde de zorlamadı beni veya ucu far nedeniyle bozulmadı. Siyahlığı iyi ve kararında. Kahverengini de almayı düşünüyorum. İndirimlerde peşini kovalayacağım bir ürün oldu.

  2 ekim 2018 21:50