4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (3)
  • medya (2)

1. Benim için Essence transparan pudradan performans olarak bir farkı olmayan pudradır.

Lens kullanan biri olarak, Maybelline pudranın aşırı tozutması beni rahatsız etmişti.

Sabitleme anlamında essence ile aynı benim için. Kötü ürün değil gayet güzel ama oluşan toz bulutu lenslerimi çıkarttı bana birkaç defa.

ukte (yazar: fleurbleu)

4 temmuz 2017 11:42

2. Tanım: Toz pudradır. 

Yorum: ya bu pudra gerçekten çok iyi ya da maybelline reklam için youtuberlarla anlaştı. Hepsinin 2017 en iyiler listesinde mutlaka var. 

27 aralık 2017 17:23

5

3. birkaç gündür kullandığım ve şimdilik oldukça memnun olduğum pudra. yüzümü yağlandırmadı ve gerçekten fondöteni sabitledi. transparan pudra konusunda ilk deneyimim kendisiyle olduğu için karşılaştırma yapamıyorum ama kendi içinde görevini yerine getiren bir pudra olduğunu söyleyebilirim rahatlıkla.

7 nisan 16:46


4. Cok fazla pudra kullanan ve kullanmayi seven bir insan degilim.o cildimi kupkuru yapmasi hosuma gitmiyor.Bu pudrayi ozel gunlerde baking yapmak icin aldim denedim ve bence gayet basarili bir urun.Benim goz altimi grilestirmedi.Biterse bir daha alirim kurutmadan grilestirmeden baking yapan guzel bir urun.

8 nisan 14:19

5. Gerçekten yaz sıcaklarında makyajı çok iyi tutuyor ve yağlandırmıyor. Kapatıcıyı çizgilerime doldurmadı, kek gibi durmadı. 

18 ağustos 01:32