yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • oylar (23)
  • medya (2)

  1. Normalde eyeliner çekmeyen ben heves ettim, bugün gratis'e gidip bu ürünü aldım.

  Dipliner bence eyeliner'a yeni başlayanlar için daha ideal çünkü ucu daha sert ve hareket kolaylığı sağlıyor. Ben fırçası yumuşak olan ve ileri geri oynayan eyelinerları çekmeyi asla beceremiyorum hep sağa sola kayıyor, pandaya dönüyorum. Ama bu tarz bir fırçayla kusursuz bir eyeliner çekmeyi başardım. Ve performansına bayıldım. 7 saat boyunca yağlanan gözkapaklarımda bile bazsız sapasağlam durdu. ne akma ne bulaşma ve gri gri etrafına dağılma.

  Ancak daha yeni aldığım için sağlıklı yorum yapmıyor olabilirim, siz deneyip bakın kızlar.

  Bir de bu ürünün glitter diye simli versiyonu da var, altın simli. Onu da aslında çok beğendim ama abartmiyim dedim sadece bunu aldım, onun da rengi çok hoş ve simlisinin elimdeki swatch'u da çok kalıcıydı.

  1 şubat 2016 03:22

  2. Tamam eye liner sürmede çok iddialıyım diyemeyeceğim ama bu eye linerla ciddi anlamda anlaşamıyoruz. Sürdükten sonra sürekli kaşıntı yapan ve sürekli gözümün içine bulaşan bir eye liner. Bir daha kesinlikle almam. Öncesinde maybelline keçe uclu eye lineri kullanıyordum onda böyle sorunlar olmamıştı ama bu ürün tam bir felaket cidden.

  21 mart 2016 18:29

  3. Denediğim her yönteme karşın mütemadiyen akmaya devam eden eyeliner. Ufak bir hata sonucu firma telafi amaçlı bu ürünü yollamıştı. Helal mı etmediler anlamadım ama çok da yağlı göz kapaklarım olmamasına rağmen tek başına bu ürünü kullandığımda, birkaç saat içinde burnuma kadar bulaşıyor. Far bazı ve farın ardından incecik ve kuyruksuz sürülürse kısmen tutunuyor, ama kuyruklu eyeliner eve döndüğümde oluyor bana yamuk yumuk bir sürrealist smokey eye.

  Çok kuru göz kapaklarına sahip insanların belki işine yarayabilir umuduyla ürünün tek artısını söylüyorum; fırça inanılmaz bir sürüm kolaylığı sağlıyor. 30 saniyede iki göz tamamlanabilir.

  Akmayan bir eyeliner arayışındakiler paralarına yazık etmesin, indirim döneminde bu ürünün fiyatına düşen, aynı markaya ait (bkz: maybelline eyestudio lasting drama gel eyeliner 24hr eyeliner) çok daha iyi sonuç verecektir.

  21 mart 2016 19:48


  4. bugün elimin üstünde siyah kadife bir kumaş şeridi varmış gibi görünmesine imrenip aldığım, ancak sürdükten hemen sonra göz kapağımın üstünde mentol sürmüşüm gibi bir yanma yapan eyeliner. temizleyeli yaklaşık bir saat oldu ama gözümün içi yanıyor şimdi de...

  o şahane matlığından vazgeçmeye hiç niyetim olmadığı için denemeye devam edeceğim. duruma göre bu girdi editlenecektir...

  edit: yanma yapmıyor artık. geçti.

  1 nisan 2016 22:05 5 nisan 2016 15:18

  5. Ciddi anlamda likit eyeliner çekemem ve asansörlü kullandım bugüne kadar lakin fırçasından mıdır nedir harika sürümü oluyor. Ben bile sürebiliyorum ve harika bir mat siyah. Ciddi anlamda tavsiyemdir akma sıkıntısı da yaşamadım.

  10 nisan 2016 18:19

  6. Eyeliner sürmeyi çok seven biriyim. Cosmo home'da daha önce kullandığım Deborah diplineri bulamayınca satıcının önerisiyle bunu aldım. Kesinlikle mat ve simsiyah, akmayan bulaşmayan bir eyeliner. Saatlerce aynı şekilde sabit kalıyor. Hatta çok yorgun olduğum bir gece eyelinerle uyuyup sabah aynı şekilde uyandığım bile oldu.

  21 mayıs 2016 02:26 ed.29 haziran 2016 15:19

  7. nyx matte finish setting spray ile birlikte kullandığımda akma, bulaşma, silinme yapmayan likit eyelinerdır kendisi. ben en çok bu tarz eyeliner kullanmayı sevdiğim için bence ideal. ama sabitleyici bir sprey kullanmadan deneyimlemedim açıkçası. Bir gün öyle kullanırsam akma, bulaşma vs. yapıp yapmadığı hakkında editlerim.

  27 temmuz 2016 11:18


  8. gerçekten kömür gibi simsiyah duruyor, zaman geçtikçe rengi grileşmiyor.

  31 temmuz 2016 16:16

  9. kontrolü kolay, akmıyor, bulaşmıyor, hem mat hem de uygun fiyatlı. seviyorum anlasana.

  ayrıca diğer süslülerin yaşadığı gibi göz yakma, akma, bulaşma hiç yaşamadım ki göz kapaklarım yağlıdır. 1 yıldan uzun zamandır kullanıyorum. başka bir eyelinera bakmadım bile.

  31 temmuz 2016 16:21

  10. İlk kullanımımdan epey memnun kaldığım eyeliner. Siyahlığı çok güzel, gerçekten simsiyah. Matlaşması da çok güzel, kadife gibi durdu bende. Öğlen sürüp çıktım, sıcak havada altı saat kadar akma bulaşma yapmadı, ancak altına the balm put a lid on it baz kullanıp azıcık siyah farla da sabitlemiştim çünkü benim göz kapaklarım akma yapmaya çok müsait. Nitekim altı saatin sonunda eve döndüğümde kenarları dağıldı. Bir de ben çok uzun zamandır, neredeyse bir senedir eyeliner kullanmıyordum, senelerce eyeliner lı makyaj yapmaktan sıkıldığım için göz makyajını farlarla hallediyordum. Yani elim unutmuş eyeliner çekmeyi, baya zorlandım o yüzden, ama eliniz alıştıktan sonra kolay kontrol edilecek bir fırçası var. Bir anda sabitlenmediği için düzeltme işlemlerini kolayca yaptım. Kıvamının fazla sıvı olması avantaj mı dezavantaj mı bilemiyorum, kişiden kişiye değişir sanırım ama epey akışkan, o yüzden biraz dikkat istiyor. Sonuç olarak günlük kullanım için uygun fiyatlı güzel bir alternatif olduğunu düşünüyorum. Ha bir de çıkarması biraz zor onu da belirteyim, normalin üç katı makyaj temizleyici kullandım tamamen temizlemek için.

  4 eylül 2016 16:04