yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (53)
  • oylar (12)
  • medya (3)
  3

  53. kuş gibi bir palet, sürüyorsunuz ve bir saate uçuyor gidiyor.

  alalı uzun zaman olmuştu ama elim gitmemişti bir türlü. geçenlerde bir kullanasım geldi bu sabah da makyajımda kullandım. öğlene kadar bile kalmadı. baz olarak ince bir tabaka kapatıcı geçmiş olmama rağmen.

  çok uğraştırır bu, daha iyi paletler var.

  28 kasım 2022 14:47

  4

  52. bu serinin diğer renklerini de aldım fakat en sevdiğim tonlar bu paletteydi, her türlü makyaj için işimi görüyordu fakat daha bir tane rengi yarılayamadan düşmeye başladı, renkler birbirine çok karıştı, az da olsa bir tozutma var ama ıslak kullandığım için sorun olmadı. Sadece çok çabuk dağıldığı için tek başına çantama veya makyaj çekmeceme hiç atamazdim kapalı olsa bile etrafa yayılıyordu o yüzden buzdolabı poşetine koyuyordum işim bitince... Renkler birbirine benziyor 

  16 kasım 2021 07:50

  5

  51. Neredeyse 2 yıl önce alıp bir kenara atmıştım bu paleti. O zamanlar indirimden gayet uygun bir fiyata aldığımı hatırlıyorum. Bugün bir şans vermek istedim ve denedim. Öncelikle renkler harika ve ışıltılı far sevdiğimden dolayı simli oluşları çok hoşuma gitti. Yapıları yumuşacık, kolay dağılıyor ve yoğun renk veriyorlar. Bu yüzden uygulaması, renklerin karışması vs gayet kolay. Islak fırçayla denemedim. Far bazıyla birlikte kalıcılığının daha da artacağını düşünüyorum. Hem günlük hem de gece makyajları için son derece kullanışlı bir palet ve renkler nefis. Bu zamana kadar neden kullanmamışım bilmiyorum ama bundan sonra sık sık elim gidecek bundan eminim.

  Eksi yönleri ise tozutma yapıyor. Farları sürerken simler yanaklara dökülebiliyor. O nedenle ten makyajını sonra yapmak daha mantıklı çünkü farları sürdükten sonra yanaklarınızı silmeniz gerekebilir. Ama kesinlikle çok başarılı bir palet. Eksi yönleri kolayca göz ardı edilebilir. Güncel fiyatını bilmiyorum ama eminim epey artmıştır. Zamanında 30 liraya alıp kenara attığım için çok mutluyum şu an

  29 mart 2021 23:36


  4

  50. Bana far sürmeyi sevdiren palet. Açıkçası ben simli olmasını çok seviyorum. Pigmentasyonu ve kalıcılığı başarılı. Renklerine bayılıyorum. Özellikle akşam makyajı için vazgeçilmez paletim.

  24 şubat 2021 14:16

  49. bir yılı aşkındır kullandığım tek far paleti. hem günlük hem gece makyajları için gidecek renkler var. gözlerimin rengine (yeşil) tüm renkler uyuyor neredeyse. ben çok seviyorum ama bitince farklılık olması açısından aynısını almam, bitince hangi far paletine geçerim düşünemiyorum

  8 ocak 2021 14:56

  48. 2-3 yıl önce aldığım gün arkadaşıma hediye etmiştim ve daha hediye edeli 2 ay olmadan bana farların yerlerinden çıktığını söylemişti. Ben aynı şeyi the blushed nudes palette de yaşadım. Renkler güzel ama dayanıksız.

  29 haziran 2020 18:04

  5

  47. bayılarak kullandığım palet. pigmentasyonu ve yansıması o kadar iyi ki parmağımı dokundursam renk alıyorum. ayrıca kremsi yumuşak bi yapısı var renklerinden bahsemiyorum bile... iki mat renk var biri soğuk geçiş rengi sayılabilir diğeri köşeleri koyulaştırmak için kullanılabilir. fırçayla da parmakla da çok güzel sonuç alıyorsunuz ben fırçayı ıslatma ihtiyacı duymadım belki bi tık daha iyi olabilir tabii.

  29 haziran 2020 03:09


  46. Ten ve saç rengime mor ve kahveli tonlar nasıl olur diye merak edip aldığım far paleti bu.

  Yorumlarım şu şekilde oldu;

  -Günlük makyaj için ağır kaçabilir, çünkü parıltılı gerçekten. Ben Rimmel'in Magnif'eyes blush edition paletiyle harmanlayarak kullanıyorum gün içinde. Mat tonları Rimmel ile istediğim parıltılı rengi ise bu paletten en son far oturtma fırçasıyla uyguluyorum. Renkleri canlı ve güzel gerçekten. Mor, kızıl kahve tonları sevenler için fena değil.

  -Olumsuz özellik olarak fazla tozutuyor ne yazık ki. Eğer benim gibi önce ten makyajı yapıp bu farı kullanıyorsanız göz altlarınıza bir sürü toz tanecikleri dökülüyor. Bir de onları temizlemeniz gerekiyor; ama ben sadece far oturma fırçasıyla hafifçe dokunduruyorum. Çok da fazla dökülmüyor bu sayede.

  -Yine olumsuz olarak söyleyebileceğim, bu farın birkaç rengi yerinden çıkmaya başladı. Çabuk kırılıyorlar. Ters çevirince filan düşebiliyorlar. Yere düşünce direkt parçalanıyor zaten. Rimmel öyle değil.

  Yine de ışıltılı makyaj için işe yarayabilir. Fiyatı uygun olduğu için bulundurabilirsiniz.

  30 mart 2020 15:35

  45. Tozutma problemi var, yüze simleri dökülüyor ama bence markanın en iyi paleti. Düğün/davet için kullandığım bir palet. Renk vermesi çok iyi. 2 mat rengiyle de baz/geçiş yapıp diğer renkleri genelde fırçamı ıslatarak kullanıyorum. Özel günler için yeterli ve popüler her renk mevcut.

  21 ağustos 2019 14:39

  44. İki seneye yakın bir zamandır sahip olmama rağmen sadece kahve tonlarını ve sol üstteki beyaz simli rengini kullanıyordum. Diğer renkleri sürdüğümde parça parça simli duruyordu. Yakıştırmadığımdan kullanmadım hiç. Dün makyajımı silmeden önce ıslak bir fırçayla sıcak tonları uyguladım ve bayıldım. Hem rengi çok güzel ve tok oldu hem de o çirkin parça parça görüntü oluşmadı. Bundan sonra kesinlikle kullanacağım palet. 

  21 ağustos 2019 09:40