yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (8)
  • medya (5)

  1. the balm'ın yeni çıkan far paleti.

  hot tea (sıcak renkler) ve ice tea (soğuk renkler) olarak iki palet seçeneği var.

  her iki palette de far bazı olması -biri siyah- çok ilgimi çekti, böylece 9 fardan 27 farklı renk çıkartabiliyormuşuz.

  ayrıca bütün farlar ıslak ya da kuru olarak kullanılabiliyormuş.

  ilgili medya:
  5
  3 şubat 2019 06:06 3 şubat 2019 06:14

  2. İce tea olan palet bana meet matte ador’un çok benzeri gibi geldi. Kullanışlı renkler yok gibi açıkçası. Hot tea olan palet de oldukça geç kalmış bir palet bence, böyle hardalımsı bordomsu renkler bulunmaz hint kumaşıyken çok iyi satabilirdi ama şu an pek sanmıyorum birçok uygun fiyatlı kızıl far çıktı zaten. Başka cazip renk de gözüme çarpmadı. Yeni birkaç renk ekleyelim farklı bir palet yapalım diyeceklerine siyah baz muhabbetinden aynı renkleri 15. Kez satmaya çalışacaklar işte. Olmamış.

  3 şubat 2019 11:30

  3. Başıma bir şey gelmeyecekse her ikisini de çok beğendiğim far paletleri. Hele siyah bazın üstüne sürünce duochrome falan olması harika görünüyor. Renkler elimizde olmayan renkler değil doğrudur ama bu palet de tam seyahat ederken çantaya atmalık, yaz tatillerinde hem gece hem gündüz makyajı yakıştırmalık, harikalar harika.

  3 şubat 2019 12:47


  4. hot tea olanına bayıldım. ama artık bu renklere hepimiz doyduk. biri alıp getirse hepimiz bayılarak kullanırız ancak kendimiz alırken düşünüyoruz. 120 liradan aşağıya satılmaz, indirimde maksimum 70'e düşer, elimizde olan renklere sırf görüntüsü için bu paraları verelim istiyorlar. the balm'ı çok seviyorum pigmentleri, renkleri, ambalajı harika fakat o paraya daha iyi paletler alabiliriz diye düşünüyorum. gene de hot tea'nin albenisi ve renklerine puanım 10 üzerinden 8.

  4 şubat 2019 01:56

  5. Bugün testerını azcık mıncıkladım. Gerçekten özel hiç bir rengi yok. Hatta ben alma niyetindeydim ki niyetlendiysem vazgeçmem normalde ama o kadar sıradandı ki heyecanım kalmadı palet için. Bir tek duo chrome bir far var yeşil ama mürdüm yansımalı. Ama mavi ya da yeşil görünüp bu tonlarda yansıması olan renkler de bulunmaz değil. Fotoğraflardaki swachlarda o kadar belli olmamış bu arada yansıması bu arada.

  Almayı düşünenler içinse pigmentleri yüksek. Direk renk verdi elime. Yapıları yumuşacık. 

  26 mayıs 2019 00:35 26 mayıs 2019 00:37

  6. Gratis indirimden 83 liraya hot tea versiyonunu edindiğim far paleti. Içinde 9 toz far ve biri siyah diğeri ten rengi olmak üzere iki krem far bazı mevcut. Toz farlar toplam 9 gram, far bazları ise 3.6 gram. Meet matte trimony far paletinin içinde 21.6 gram ürün olmasına rağmen ambalajı bu paletini ambalajından daha küçük.

  Bu far paletindeki farlar the balm'ın diğer far paletlerinden farklı yapıda. Özellikle mat farlar. Diğer far paletlerinde mat farlar sert ve tebeşirimsi iken bu far paletinde mat farlar kremsi. Diğer far paletlerine göre farlar daha pigmentli ve daha hızlı karışıyorlar, ancak tozutmaları aynı, belki de daha fazla. Işıltılı farlar ise gerçekten de ışıl ışıl. Hem ten far bazının üstünde hem siyah far bazının üstünde.

  Far bazları vazifelerini yerine getiriyor ama şu hayatta kullanacağınız en iyi far bazları da değiller. Siyah olanı dağıttığınızda yama yama duruyor, bu yüzden siyah far bazını mat farlarla değil ışıltılı farlarla, sadece ışıltılı farı uygulayacağınız yerde dağıtmanızı öneririm, çünkü mat farlar siyah far bazını örtmede yetersiz kalıyor, alttan o yamalık görünüyor.

  Renkler ise daha önce hiç görmediğimiz renkler değiller, günlük kullanılabilecek renkler,ama siyah far bazıyla gece makyajında da kullanılabilirler.

  Ben memnun kaldım, kaliteli ve her zaman kullanabileceğim farları içeren bir palet, ancak ambalajı gereksiz büyük. 12 gram ürün için devasa boyutta bir ambalaj olmuş, far aralıklarını daha kısa tutabilirlerdi.

  26 mayıs 2019 17:29

  7. Gratiste inceledim ve bayıldım pigmentlerine mükemmel bir palet. Hot tea den kesinlikle edinmem lazım. Renklerin birbiri ile uyumu da çok çok güzel.

  15 temmuz 2019 02:50


  5

  8. Bende hot tea var, yazdıklarımın tamamı bunun için geçerlidir..

  Öncelikle palette iki adet far bazı bulunuyor, biri notral yani ten rengi, diğeri siyah. Notral olan mat ya da simli tüm farların altına oluyor ama siyah olan bazı mat farlar tam kapatamadigi için daha çok simli olanların altına uygun bir baz.

  Pigmentasyonları çok iyi.

  İki adet holografik far bulunduruyor. Bir tanesi wet n wild in da adını hatirlayamadigim bir paketinde bulunan ve paleti sattiran mavi-bordo dönüşümlü fara benzeyen bir far. Bunun rengi wet n wild in paletindekine göre daha fazla bordoya çalıyor hatta içinde biraz turunculuk da barındırdığını söyleyebilirim.

  Diğeri beyaz-turuncu-turkuaz arasında gidip gelen ama palette krem görünen bir far ki bu bana biraz abartılı geldi, sanırım palette hiç kullanamayacagim tek far.

  Diğer farlara gelecek olursak simli olanlarin hepsi notral ve siyah bazın üstünde farklı renklerde duruyor ve bence her iki halleri de inanılmaz güzel. Mat olanlar da notral baz üstünde çok tok duruyor.

  Bazlara gelecek olursak sıcak yaz günleri haricinde farı iyi tutuyorlar, far cizgilere dolmuyor fakat hava çok sıcaksa bazlarin tutuşu yeterli gelmiyor, çizgilere doluyor.

  Bazlar üstünde farlar çok kolay dağıtılabiliyor.

  Genel olarak ben palete bayıldım

  8 ekim 2019 21:00 8 ekim 2019 21:01

  9. hot tea için konuşacak olursam, her gingerın sahip olması gereken far paletidir kendisi.

  "Hey girl hey" rengi için almıştım. Muhteşem bir turuncu, diğer markalarda arayıp da bulamadığım bir turuncu. 

  Ama diğer renkleri de denedikçe beni benden aldı.

  "Word on the street" rengi, altına uygun bir ruj ve hafif bir allıkla tam bir günlük kurtarıcı.

  Pigmentasyon ve kalıcılığa gelirsek, istisnasız paletteki bütün renklerde çok iyi.

  ki içinde far bazı barındırması ise muhteşem şukela ötesi bir detay.

  Tek eksisi genellikle metalik, sedefli tonlar barındırıyor olması, doğal gündelik makyaj ağırlıklı takılıyorsanız ve gündelik makyajda iddialı ışıltılar sevmiyorsanız, sınırlayıcı bir palet.

  24 aralık 2020 15:44

  3

  10. Hot tea olanını bir kaç ay önce almıştım o yeşilimsi bordomsu hangi renk olduğunu anlayamadığım far için ama beceremedim sürmeyi. Siyah bazı da hiç kullanmadım. Genel olarak renkleri ve pigmentasyonunu beğendim benim gibi makyajda acemi değilseniz daha çok verim alabilirsiniz.

  12 şubat 2021 12:31