3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (214)
  • oylar (22)
  • medya (2)

214. Güzel bi maskara. Tek tek ayırıyor ama Benim kirpiklerim uzundur, ne yazık ki dümdüz olduğu için belli olmaz bile. Bi push up etkisi göremedim. Yine dümdüz kirpiklerim.

17 temmuz 02:16

213. Bu rimel bende abartmıyorum 3 ay falan leş gibi aktı. Pek kimseden böyle bir sıkıntısını duymamıştım ama beni çileden çıkarıyordu. Yine de kullanmaya devam ettim, çünkü kirpiklerdeki etkisi tam istediğim gibiydi. Fırçasına bayılıyorum. Topaklanma yok, tam istediğim gibi kirpikleri tek tek ayırıyor, sorunsuz kat kat uygulanabiliyor, günlük bir rimel. Verdiği hacim bana kalırsa hafif ama çoğu insana göre yok derecesinde. Bir süre sonra akma problemi de kalktı, hatta alt kirpiklerime bile korkmadan uygulayabilmeye başladım. Nefretten sevgiye dönen bir birliktelik oldu bizimkisi. O ilk aylardaki akma probleminden, panda gözlerden korkmasam tekrar alırdım. Şu an başka bi rimel denesem de tekrar şans vereceğimden eminim 

14 temmuz 13:22

212. İlk aldığımda çok heyecanlandım fırça yapısından dolayı falan bayağı ümitliydim ama ne yazık ki kaç ay hiç kullanamadım.. Aşırı ıslaktı, 3 kirpiği 1 tane gibi gösteriyordu, kısacası Push Up Drama olanından hiç farkı yoktu ben gidip kutusunu hergün açıp kapattım, kuruttum biraz ama şuan favori rimellerimden. Günlük, kolay çıkan, akma dökülme yapmayan ve kirpikleri yelpaze gibi yapan bi arkadaşımız :*

12 temmuz 23:12


211. fiyat performans olarak kullandığım en iyi rimel.başka rimel denesem de hep buna dönüyorum.benim kirpiklerim gür ve uzun aslında ama bu rimel çok daha güzel gösteriyor kirpikleri.akma ve bulaşma yaşamadım şimdiye kadar.

10 temmuz 11:51

210. Uzun ama dümdüz kirpiklerim var ve kirpik kıvırıcı kullanmaktan çok korkuyorum daha önce beceremeyip çok kirpiğimi kopardığım için. Bu rimeli çok sevdim, akma dökülme yapmıyor, çift sıra çıkan kirpiklerimi topaklanma yapmadan ayırabiliyor, ve güzel kıvırıyor. Ben bir de parmaklarımla hafif hafif yukarı kıvırıyorum kirpiklerimi orada sabitlenip kalıyorlar. Hacimli göstermiyor ancak öncesinde hacimli gösteren bir maskaranın üstünden geçince de çok güzel sonuç veriyor.

10 temmuz 07:40

209. Günlük kullanım için uygun akmayan,  topaklanmayan, kirpikleri tek tek ayırıp uzatan bir maskara fakat hacim verme gibi bir durumu asla yok gerçi böyle bir vaadi de bulunmuyor.

2 temmuz 13:21

208. benim nerdeyse olmayan kirpiklerimi ''hey bakın kirpiklerim var!'' derecesine getirdi bu arkadaş. uzunluk verdiği kesinlikle doğru ama hacim konusunda çok başarılı değil bence. ben hacim veren bir maskara ile kullandığımda daha güzel bir görüntü elde ediyorum. kısa ve sık kirpikli olanların çok seveceği bir ürün olduğunu düşünüyorum. ayrıca çıkartırken de ekstra bir göz temizleyiciye gerek duymuyorsunuz. her konuda avantajlı.

2 haziran 15:24


5

207. favori rimelim ❤

push up drama rezaletini gördükten sonra bunu almayı çok geciktirdim, güvenemedim. en son eve'den indirimli 15 liraya edindim ve hayran kaldım, artık kullanacağım rimel budur 💞💞

2 haziran 11:42

206. İlk açıldığında biraz ıslak olması hariç fırçası favorim olan maskaram. Islaklığın gitmesi biraz uzun sürsede kıvama geldiğinde gerçekten başarılı. 

14 mayıs 09:52

205. Kullandığım maskaramı bulamadığım için önyargıyla ve hiçbir beklentim olmadan aldım . Öncelikle kirpikleri güzel ayırdığı için oldukça uzun gösteriyor, çok ıslak ıslak bir görüntü oluşturmuyor ve en önemlisi kirpiklerimde dökülme yapmadı oldukça memnunum.

9 mayıs 00:35