3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (183)
  • oylar (13)
  • medya (2)

183. Kirpiklerim uzun ve gür.

Bir senedir severek kullanıyorum. Aralarda başka maskaralar da denedim ama hiç birinden bu kadar memnun kalmadım. Hem siyah, hem dayanıklı, kolay çıkıyor. Sadece alt kirpiklerde akma yapıyor biraz ve bundan memnun değilim. Yine de etkisini başka maskaralarla değişmem.

21 nisan 17:46

182. Uzun,sık ve neredeyse aşağıya bakan düz kirpiklerim var. Kirpiklerimi tek tek ayırıp kıvrık tutacağını düşünerek bu maskarayı aldım ama istediğim sonucu vermedi. Fırçası çok ürün topluyor en az yarısını sıyırmam gerekiyor sürmeden önce,bir de üzerine ısıttığım kirpik kıvırıcısıyla kirpiklerimi kıvırırsam anca istediğim gibi oluyor. Her gün bu kadar vaktim olmuyor tabi vaktim geniş olduğunda sürerek bitirmeye çalışıyorum.

8 nisan 17:08

181. Geçen sene kullanmıştım ve öyle bayılmamıştım. Maybelline lash sensational maskarayı kullandım ardından. O kadar kötü geldi ki. Herkesin bayılmasına çok şaşırdım. Tekrar push up angel maskaraya döndüm ve gerçekten siyahlık veriyor. Kirpiklerimi tek tek ayırıyor ,uzatıyor. Sonunda mutluyum. Yalnız sorun şu ki ben ilk aldığımda sanırım en fazla 15 lira gibi bir fiyatı vardı. Şimdi 30 tl ye satılıyor ya. Bu nasıl bir iş?

19 mart 19:43


180. Bu maskara kirpikleri tek tek ayırıyor,kaldırıyor falan ama bence en iyi performans için kirpik biraz yoğun olmalı.Benim seyrek kirpiklerimde bu yüzden pek güzel durmadı.

18 mart 15:30

179. Kirpiklerim zaten uzun ve kıvrık ama bu maskarayı sürünce herkes kirpiklerin çok uzunmuş takma mı diyor.Test etmek için kirpiğimi çekiştiren bile oldu.Başta hiç sevmemiştim sürümüne alışmak gerekiyor.Alışınca harika bir maskara.

8 mart 23:11

178. Favorim. Ben bu maskaranın hacim vermediği için sevilmemesini anlamıyorum. Zaten fırçasından da belli olduğu üzere amacı hacim vermek değil, kirpikleri kıvırmak ve ayırmak. O yüzden hacim arayanları lash sensational başlığına alalım. Kirpiklerim asla kıvrık değil ama sıktır. Ben de doğal gözükmesini sevdiğim ve hacim olayından hoşlanmadığım için almıştım. Doğal bir görünüm istiyorsanız ve kirpikleriniz seyrek değilse çok memnun kalacağınız bir ürün. Yalnız rimelden mi kaynaklandı bilmiyorum ama sağ gözümün kirpiklerinde sol göze göre seyrekleşme fark ettim. Rimeli sürdüğümde görüntü asla simetrik olmuyordu. Ben de son indirimden yararlanarak lash sensational’a başvurdum. Çok komik olacak belki ama sol gözüme angel, sağ gözüme de sensational sürüyorum artık. Anca öyle eşitleyebildim durumu. Lütfen artık dökülmeyin kirpiklerim yoksa rimeli bırakacağım :(

8 mart 23:00

177. makyaja yeni başlayanların ve maskara sürmekte zorlananların seveceği bir maskara. fırçası incecik ve silikon yapıda. benim kirpiklerim uzun ve kıvrık o yüzden uzatması ve kıvırması hakkında yorum yapamacağım ama verdiği hacim günlük kullanım için ideal. ayrıca rengi de oldukça siyah. en sevmediğim yanı gün bitiminde göz altlarına hafif dökülüyor.

5 mart 00:24


176. çok büyük bir hevesle almıştım ama malesef bende kırmızı olan gibi bir etki yaptığı için beğenmedim

21 şubat 23:17

175. Bu rimeli yaklaşık 6 aydır filan kullanıyorum sanırım, ben çok makyaj yapan biri olmadığım ve az az sürdüğüm için dayandı. İlk başta en favori rimelim olduğunu söyleyemem. Kirpiklerimi kaldırması ve kıvırması güzeldi ama biraz sıvıydı sanki. Gittikçe kıvamı güzelleşti. Şu an kirpiklerimde kendisi ve gerçekten çok doğal bir görünüm sağlıyor. Süreyim çıkayım, kirpiklerim yapışmasın, makyaj yapmak istemiyorum ama biraz canlı görünmek istiyorum ne kullansam diyenler için harika bence. Bir kat hafif hafif sürerseniz kendi kirpiğiniz gibi duruyor ama tabii hem daha kalkık hem de daha kıvrık şekilde. 

21 şubat 10:52

174. Kirpiklerimi çok güzel yapan maskara.Benim göz yapıma okadar uygun bir fırçası var ki sırf fırçası için sonsuza kadar bunu alıcam sanırım. Reklamındaki görüntüyü de sırf fırça yapısı yüzünden veriyor. Ben beğendim, ama annemin kirpiklerini birbirine yapıstırdı. Fırçası her kirpik ve yüz tipine uygun değil bence bu yüzden almadan önce denemekte fayda var.

18 şubat 01:44 11 mart 23:54