yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (5)

  1. abd nin muhtemel first lady si. hain bakışları ve çalıntı konuşmalarıyla bilinir.

  2 ağustos 2016 20:06

  2. konuşma çalmış, şuymuş buymuş normal, kadın Trump ile sevişmiş yani.. iğrenç..

  2 ağustos 2016 21:46 2 ağustos 2016 21:54

  3. (link: https://www.suslusozluk.net/g/melania-trump/27228 bu) capsteki bakışları joey'nin mükemmel oyunculuk tekniğine benzemiyor mu sasdsffd

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=8c4YhwpiaKU smell the fart acting)

  21 kasım 2016 01:27 21 kasım 2016 01:50


  4. donald trump'ın yemin töreninde giydiği ralph lauren tasarımı elbise ile akıllara jacqueline kennedy'nin jfk'nin yemin töreninde giydiği takım getirdi.

  20 ocak 2017 19:47

  5. Taklitci yeni First Lady. Nerden nereye geldi kadin. Belli bir birikimi olmadigi icin, tek vizyonu zengin koca oldugundan taklit etmesi cok normal. 4 yil icinde umarim daha cok taklitciligini ve rezilligini izleriz. Asla ve asla sevmeyecegim ve desteklemeyecegim yeni Amerika baskaninin suni karisi.

  21 ocak 2017 16:55

  6. gördüğüm, gelmiş geçmiş en güzel first lady

  22 ocak 2017 10:34

  7. hiçbir kadının çıplak pozları için eleştirilmesini onaylamıyorum ama emin olun melania trump çıplak pozları için michelle obama'nın kolsuz bluzlar giymesi ve "çıplak kolları" yüzünden cumhuriyetçilerden aldığı eleştirinin yüzde 10'unu demokratlardan almadı. google'a "michelle obama's bare arms" yazdığınızda sadece kollarını gösterdiği için kendisine bizzat cumhuriyetçilerce (sadece seçmen değil bizzat senatörlerce bile) yapılan eleştiri ve hakaretleri görebilirsiniz. melania trump'ın çıplak pozları için yapılan eleştiriler de daha çok bu ikiyüzlük için oldu. cumhuriyetçiler sadece "çıplak kollar" için ortalığı ayağa kaldırırken birden bire dünyanın en anlayışlı insanları oluverdiler. bu (link: http://www.trueactivist.com/conservatives-criticize-michelle-obama-for-bare-arms-stay-silent-on-melania-trumps-nude-poses/ yazıda ) konu güzel işlenmiş. okuyup olayların nasıl geliştiği ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

  melania trump'a karşı nötrüm. hakkında olumlu ya da olumsuz bir fikir sahibi olacak kadar bir veri yok. şu an sadece michelle obama'nın konuşmasından "fazla esinlenmesi" hariç bir olumsuzluğunu görmedim. zaman içinde yapacakları tarihte nasıl bir yer edineceğini şekillendirecektir.

  bununla birlikte michelle obama ile karşılaştırılmasına kayıtsız kalmam mümkün değil. kendisinin obezite ile savaş, çocukların sağlıklı beslenmesi, hareketli yaşam, kız çocuklarının okuması gibi konularda çalışmaları ve kampanyaları ortada. ayrıca sadece first lady iken değil tüm hayatı boyunca sosyal sorumluluk işleri ile uğraşmış aktivist bir kadın. kadınlar için kullanılan ve bence dünyada kadına karşı tavrı çok güzel açıklayan "people don't like women who have opinions" diye bir deyiş var. insanlar fikri olan kadınlardan hoşlanmazlar. michelle obama fikri olan, bu fikirler için aksiyon alan başarılı ve eğitimli bir kadın. dolayısı ile bir kadın için olumsuz bir özellikmişcesine "alpha ve dominant" olarak eleştirilmesi beni hiç şaşırtmadı. başkalarını melania trump'ı yargılamakla eleştirirken lütfen aynısını başka kadınlar için biz yapmayalım.

  melania trump çok güzel bir kadın ama henüz bunun içini dolduracak bir şey görmedim. dört yıl içinde harika sosyal sorumluluk projeleri ortaya çıkarır, bir fark yaratırsa işte o zaman michelle obama ile aynı kefeye koyar kendisini takdir ederim ama şu an için alpha ve dominant olmaması, mutlu görünmesi, güzel olması gibi özellikleri için michelle obama'dan daha yukarıda bir yere koymam mümkün değil.

  22 ocak 2017 14:29 22 ocak 2017 17:27


  8.

  ne zaman konuşmasını duysam aklıma modern family'deki gloria'nın "do you know how smart i sound in spanish?" diye yakarışı geliyor.

  iç konuşması muhtemelen şöyle diye tahmin ediyorum. "5 dil konuşuyorum ben insafsızlar! bıktım 'feministlerin' bana salak orospu demesinden. .s para için evlenmişim, daha dün süpermodeldim ben, paraya ihtiyacım mı vardı sanki ühühühü. başımıza ne işler açtın donald :( "

  politikayla sırf donald trump'ın hatrına ilgilenmek zorunda kalan dişi kişisi. bulunduğu durumdan hem kendi memnun değil, hem de büyük bir shitposting yarışmasına dönmüş politikada hala mantık üzerinden cevaplar vermesi gözümden kaçmadı. en azından izlediğim röportajında sunucunun "vay anasını ciddi bir cevap beklemiyordum, her neyse şimdi reklamlar..." tavrı beni iyi güldürdü.

  kendisi ne yaparsa yapsın ciddiye alınmayacak. michelle obama'dan esinlendiği konuşması kendisini bitirdi. ama demokratlar tarafından hedef alındıkça "benim politikaya karşı bir ilgim yok" diyip bir köşeye de geçemiyor.

  22 ocak 2017 15:31

  9. bana çok güzel ve komik gelen yeni flotus. mimikleri aşırı eğlenceli.

  25 ocak 2017 14:13

  10. "when you just wanted a sugar daddy but you ended up being first lady of usa"

  25 ocak 2017 20:46

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar