girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • medya (1)

32. Kaç yıl oldu kullanmayalı hatırlamıyorum ama orkid varken elim buna gitmiyor. Şuan organik ped arıyorum bilen varsa, mesaj atarsa sevinirim.

24 haziran 14:38

31. Tanım:hijyenik ped 

Geçen gratis indiriminden 24 lusunu 8 liraya aldığım ped(molped ultra yepyeni gece,hani şu desenli üzerinde dance smile vs.yazan)açıkçası indirimde olduğu için aldım normalde orkid platinum kullanıyorum dedim ki en fazla ne kadar kötü olabilir.Arkadaşlar berbat ya berbat emici yüzey yalan kaymaz yazıyor yalan çamaşıra yapışmıyor asla,kanatları açılıyor sızdırma haliyle çabası birdaha almak mı?asla! yarın ilk iş platinum almak

24 haziran 02:55

30. Kaç aydır sadece molped kullanıyorum üzerinde yepyeni yazıyor. Söyleyeceklerim bu çeşidi için diğerlerini deneyimlemedim

Cruelty free ye geçtiğimde en çok zorlanacağımı düşündüğüm ürün pedlerdi. Yıllardır kotex kullanırdım biliyorsunuz çok yumuşak emiciliği eh ve kalındır. Orkid de naylonsu emicililiği çok iyi ve incedir ama naylonsu olmasından tahriş ederdi. Molpede dönersek bu iki pedin iyi özelliklerini toplamış ve bence harika. Yumaşıklığı iyi Orkid gibi yara yapmıyor emiciliği de iyi ve ince. Gerçekten çok memnun kaldım. Kanamam da 5 gün olur ve ilk 3 gün yoğundur. Cruelty free ye geçmeseysim bile bu pedden devam ederdim. Bence bir deneyin bu dediğim çeşidini.

3 haziran 02:04


29. Yakın zamana kadar molped konusunda ciddi sorunlar yaşadım süslüler.indirimde 100'lü günlük pedlerinden yaseminli olanı aldım.keşke almasaydım!

Hep kotex,orkid gibi markaları kullandım.indirimde farklı birşey deneyeyim dedim.

günden güne kullandım.öncelikle pedin kendi kokusu gerçekten hoş ama külodunuza takıp belli bir saat geçtikten sonra o freshlik yok oluyor kötü sanki günlerdir genital bölgeni temizlemiyormuşsun gibi bir koku oluyor.Ki intim jeller,regl dönemi hergün belden altımı yıkamak gibi titiz huylarım varken.koku değişince günde iki kere değiştirmeye başladım.ağda zamanım gelmişti ve gittiğimde yapacak kişi : senin genital bölgen tahriş olmuş baksana ciğer gibi kırmızı.bende ağdayla alırsam iyice tahriş olur ve canın daha çok yanar dedi.tabii ki ağdamı yaptıramadım.

iki farklı doktora gittim.biri kortizonlu krem önerdi biri kortizonsuz.düzenli kullandım.günlük ped belli bir süre kullanma dedi.

artık molped yaseminli pedin incecik naylon yapısından mı parfümlü olmasından mı (daha önce parfümlü diğer pedlerde böyle sorun yaşamamıştım) neden böyle oldu bilmiyorum ama artık uzaktan bile bakmam.

çekinerek yazdım.ama benim gibi genital bölgesi hassas olanlar için yaşadığım olumsuz tecrübeyi paylaşıp benim yaşadığım sorunu başkalarının yaşamasını istemedim.

6 nisan 13:34

28. vegan dostu ped. ben hiç sızdırma gibi bir şey yaşamadım gerçi pedlerde büyük farklılıklar da göremiyorum. sadece kocaman kalın olanlar vardı çooook önceden bakkaldan alınırdı canleydi diye onlar baya kötüydü :dd

21 ekim 2017 20:46 3 mart 19:28

27. Denemek icin gece pedlerinden almistim buyuklugu, sizdirmamasi iyi ama ne kadar pamuksu ust yuzey yazsa da uzerinde bir kotex degil. Yalniz uzerinde cok tatlis bir sey fark ettim desenli paketlerinden almisim bilmeden ve hepsinin paketlerinin uzerinde relax, happy, enjoy gibi sizi acmadan once gulumsetecek kelimeler yer almakta :)

25 ocak 2017 22:12

26. Memnun kalmadığım ürün.bi kere kısa uzunu bile kısa yani sızma yapıyor.koku pek yapmıyor ama sızdırdığı dan dolayı bir daha almayacağım ped

6 aralık 2016 11:21


25. kesinlikle çok kötü bir ped.

Marketlerin kendi markası olan ucuz pedlerden tek farkı paketlenmesi içerik daha kötü bile olabilir.

Geçen yıl 1 alana 1 bedava şeklinde ekonomik paket şeklinde 2 paket almıştım bitmek bilmemişti.

Pişik yüzünden neredeyse saat başı değiştirme noktasına gelmiştim.

Günlük pedleri sağlam yapışıyor ama onlarda kağıt gibi.

6 aralık 2016 01:35

24. Su son renkli paketli pedlerine pamuksu dese de bence kâğıtsı olmuş o. Ancak şirin, renkli paketler çok hoş gerçekten :)

6 aralık 2016 00:33

23. Sızdırmama konusunda başarılı, hışırtı çıkarmıyor ama hemen pişik yapıyor, bu nedenle artık kullanmıyorum.

5 aralık 2016 20:20