yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (6)
  • medya (1)

  1. doktorumun her gidişimde ısrarla reçeteme yazdırmak istediği krem neyse ki aknetrent tedavisinden sonra bu huyundan vazgeçti :)

  gece yatmadan önce sivilcenin üzerine sürüldüğü takdirde sabah o sivilceden eser bırakmayan mikrop öldürücü özelliğe sahip güçlü krem

  bu kremi gündüz kullanacaksanız UV ışınlarından korunmanız gerekiyor.

  8 ağustos 2014 08:31

  2. epilasyon sonrası yüzümde oluşan sivilceler için bugün doktorun yazmış olduğu kremdir. prospektüsünde bakteri ve mikrop öldürücü özelliğe sahip olduğu yazmaktadır.

  14 kasım 2014 22:19

  3. roaccutane tedavisinde 4. aya girdim. bu ay doktorumdan memnun kalmadığım için farklı bir doktora gittim ve bana roaccutane ile bu kremi de yazdı. sivilce kremi yazıyorum dedi ama bende sivilce kalmadı. izler,kızarıklar ve gözeneklerden dolayı kötü duruyor yüzüm. olmayan sivilceye nasıl süreceğim be doktor ben bunu :/

  5 şubat 2016 13:39


  4. Bu krem beni benden aldı. yoğun sivilce problemi yaşamıyorum ayda 2 3 tane çıkarıyorum. bende olan sivex bitmişti ve evde bu krem vardı. ben de 3 hafta boyunca kullandım fakat sanki reglime birkaç gün kalmışçasına derin büyük kırmızı normalde çıkarmadığım sivilceler alnımı çenemi yanağımı sardı. ve hiçbir şekilde azalma olmadı zamanla. üzerine mecbur makyajla kapatmam gerektiği ve bunun sivilceleri daha da arttıracağından bıraktım. yüzümün normal döngüsünde daha az çıkıyordu çünkü. belki tek kullandığımdan böyleydi ama bana çok uzun kullanmamızla ancak iyi bir sonuç olabilir gibi geldi.

  21 şubat 2016 02:26 ed.17 mayıs 2016 15:12

  5. Doktorum bunu bana gündüz sürmem için güneş kremiyle beraber yazdı. Geceleriyse cleocin t kullanıyorum. Bu ilacın özelliği öncelikle deri altındaki sivilceleri ortaya çıkarması. Bu yüzden evet tek ve kısa süreli kullanıma çok da uygun değil süslüler.

  6 aralık 2016 02:45

  6. eylül ayında doktorum bununla differini yazmıştı bir de adını unuttuğum bir hap. nadixayı okuldan eve geldiğimde hava karardığında temiz yüzüme yine yıkadığım ellerimle sürüyordum, yatmaya doğru da iyice jelle yıkayıp differini sürüyordum. pek bir faydasını göremediğim için bırakmıştım halbuki 2 ay falan kullanılması gerekiyormuş prospektüsünde de yazıyordu ama ben bir gecede mucize beklediğim için sabredemedim ve kozmetik yollarla halletmeye çalıştım tabi yine hüsran. sudokremler madecassollar yine bir köşede boş boş duruyorlar .s

  herrrneyse.

  bugün yeniden başladım hadi bakalım 2 ay dişimi sıkıcam, güneş kremimi de ihmal etmicem hatta sanırım bu süreçte maskaradan başka makyaj malzemesi de kullanmam. umarım bu sefer sabırlı olup faydasını görürüm. ara ara buraya yazayım ki ben de hevesimi kaybetmeyeyim :D deri altında bir sivilcem var gibi onu geçirir umarım şimdilik beklentim bu yönde.

  25 mayıs 2017 00:28

  7. Bir benzeri olan "magnis krem"kullandım.Ben sadece sivilcelerimin üzerine sürüyordum.belirli bir süre kaldığında sivilcenin ucunun çıkıp beyazlasmasini sağlayarak küçültüyordu.tabi oynarsam rahatlıkla parlıyordu:).Yalnız bunu surdugunuzde özellikle güneş ışınlarından korunmaya dikkat etmenizi öneririm.

  25 mayıs 2017 16:19


  8. bu merhemi patlattığım sivilceden kalan devasa çukuru dolduracak şekilde sürüyorum ertesi gün orayı yenilemiş oluyor iz falan da kalmıyor. yüzünün tamamına sivilce için kullanıp da memnun kalmayan varsa bir de böyle deneyebilir.

  25 mayıs 2017 17:56

  9. sivilcelere çabucak baş verdiren sivilce kremi.

  artık tek tük sivilcem çıktığı ve hava çok sıcak olduğu için yüzüme sürmüyorum direkt, sürdüğümde de sabaha kadar her yere bulaşıyor. minicik bir parça peçeteye bolca nadixa sıkıp peçeteyi resmen nadixa'ya doyuruyorum. ve sivilcenin üzerine yapıştırıyorum.

  böylelikle kocaman olup üstüne yatınca patlayacağını bildiğim sivilcem gece yastığıma yüzüme bulaşmak yerine peçetenin içinde kaldı ve yayılmasını engellemiş oldum.

  edit: girdiyi tost makinasından yazmışım galiba, gramerime ne olmuş girişte başka son cümmlede başka zaman kullanmışım.

  30 haziran 2017 15:04 31 ocak 2018 01:18

  10. genellikle aknede kullanılan krem. gece yatmadan sivilcelerin üzerine bir parça krem sürülüp üzerine de bulaşmasını önlemek için ince pamuk veya peçete konulursa sabah kalkınca sivilceyi bayağı küçülten bakteri öldürücü krem. sabah kullanılıyorsa üzerine mutlaka güneş kremi sürülmeli bir de iki ay kullanmak gerekiyor etkisini tam anlamıyla görebilmek için.

  13 temmuz 2018 16:56