4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • oylar (2)
  • medya (3)

1. Harika bir icat.

Yıllarca (abartmıyorum gerçekten yıllarca son kullanma tarihinin farkında bile değilim) kullandığım yüz temizleme jeli. Bayaaa bi bereketli ürün. Yüzümü asla tahriş etmedi yakmadı sivilce oluşturmadı. Temiz ama gergin olmayan bi his veriyor. İçindeki peelinglerle de aşk yaşıyorum. Kokusunuda umarım tek beğenen değilimdir. Ama bi şikayetçi olduğum durumu var oda; keşke kapağı pompalı olsaydı. Çok daha rahat bi kullanımı olabilirdi.

23 aralık 2014 23:25

2. Hayatımda sadece bir kere kullanıp sonrasında çöpe attığım nadir ürünlerden.arkadaşlarla iki üç günlüğüne tatile çıkıyorduk, yanıma yüz temizleme jelimi almayı unutmuşum. Migros'tan bunu aldım. Sadece bir kere kullanımla yüzümde kızamıktan hallice alerji yaptı. Yüzüm gözüm şişti. Tatilim berbat oldu. Normalde alerjik bünyeli bir insanımdır ve kozmetikte en çok sülfat türevleri alerji yapar. İçindeki sülfat oranını varın siz düşünün.

23 aralık 2014 23:46 23 aralık 2014 23:46

3. roaccutane kullanan ev arkadaşım o dönemde cilt bakım ürünlerine deli gibi para harcıyordu. malum deri inceliyor, çok hassas vs. genellikle de eczaneden alıyordu tabi bu ürünleri, resmen harçlığının yarısını buraya yatırarak. hiçbirinden verim alamadığı pahalı jellerden bıkmışken benim bu jeli denedi ve cildine inanılmaz iyi geldiğini söyledi. o gün bugündür hem o hem de ben kullandığımız için evden eksik olmayan ortak jelimiz oldu. derinlemesine temizlerken cildi yıpratmıyor olması harika, ve kesinlikle germiyor. bu tarz uygun fiyatlı jelleri kullandıktan sonra nemlendirici sürmezseniz cildiniz gerilmekten çatlayacak gibi olur ya, bunda kesinlikle olmuyordu. ben arada başka temizleyicilere kaysam da onun daimi favorisi olan jel bu oldu.

13 ocak 2015 09:34


4. Cilde inanılmaz nem ve tazelik hissi veren, derinlemesine temizlediğine yürekten inandığım fakat yoğun makyaj temizliğinde pek iş görmeyen ambalajı ve kokusu da ayrı güzel temizleme jeli. Karma cildime gayet iyi geldi hem yumuşacık, hem mat hem de tertemiz bi etkisi var. Bitmesin diye gözünün içine bakıyorum.

30 haziran 2015 00:50 ed.30 haziran 2015 08:06

5. Herkes iyi yorum yapmış hemen hemen, bir de ben yorumlayayım. Hemen üstteki entryde yazdığı gibi ben de cilt ürünlerim ve bilhassa sivilcelerim için çok para dökmüş birisiyim. Bu temizleme jelini rossmandaki %50 indirimde 1 yıl önce keşfetmiştim. Çok tatlı bir görünümü vardı ve o gün bugündür eczane ürünleri bile cildimi bunun kadar canlı göstermedi. 1 şişesi tam 12 ayda bitti. Bayağı bereketli ve kullanım ömrü de 12 ay. Indirimle 8,5 tl'ye almıştım. Cilt tipim karma ama yazın yağlı gibi. Yani kuru ciltlere nasıl olur bilemedim. Tekrardan alacağım merak edip aldığım clinique ve the body shop yıkama jellerim bitince.

15 temmuz 2015 05:33

6. Seviyorum. kullandıkça daha da bağlandım. Yağlı cildimi temizliyor, makyajımı çıkarıyor ve bunları yaparken kurutmuyor. fiyatı oldukça uygun, bir de indirimden yakalarsanız yüzde 50 kadar indirime giriyor. zamanında sorunlu cildim için oldukça ürün denedim ki kozmetik değil daha çok eczane çıkışlı (la roche, bioderm) ürünler kullandım. ama memnuniyetim aynı. neden daha fazla para vereyim ki yine bundan devam ederim diyorum. bir de oldukça bereketli, bitmiyor.

20 ağustos 2015 22:49 ed.21 ağustos 2015 08:08

7. İçinde minik peeling tarzı tanecikler içeren, cildi zorlamayan fresh ürün. Sivilce problemim varken yüzümü kurutup germeden sorunumu çözmüştür. Ağır makyaj yapmıyorsanız işinizi görür, uygun fiyatlı, tavsiye ederim.

17 eylül 2015 17:20 ed.19 eylül 2015 20:52


8. Uygun fiyatlı, hem makyaj çıkaran hemde cildi temizleyen üründür.Ben makyajımı temizleme suyla temizleyip yatmayı sevmiyorum.Suyla temizlemek sonra cildi ayrıca temizlemek gerektiğine inanıyorum en azından kendimde ama bu ürün ikisini bir arada yapıyor ve peeling görevi de gördüğünden bir taşla 3 kuş gibi bir şey benim için.Ve oldukça ucuz bir ürün ancak pH'nın yüksekliğinden veya içerisindeki kimyasal bir şeyden olabilir kullanırken yüzümü acımasızca yakıyor.Bende yıkarken önce yüzümü ıslatıyorum sonra avcuma sıktığıma da biraz su ekliyorum.Çamaşır suyuna ayrıca su katıp yoğunluğu azaltmak mantığıyla düşünerek yaptım.Çok da güzel oldu..

24 eylül 2015 20:47

9. Bir dönem kullandığım fakat kozmetik bir ürün olması sebebiyle bir daha asla kullanmayacağım ürün. Bu tarz kozmetik ürünlerin kısa vadede etkisi olduğunu düşünseniz bile uzun vadede cildinize hiç bir yararı yok aksine oldukça zararlı

25 eylül 2015 10:10

10. Nefret ettiğim temizleyici. Geçen sene yılbaşı indiriminde almıştım. İlk gece yüzümü yıkadım burun kenarlarımda hafif bir yanma ve kızarıklık oldu ama temizleyiciye bağlamadım. Ertesi gece tekrar yüzümü bu jel ile yıkadım bu defa yanaklarım alev alev yanmaya başladı. Bütün gece kaşındım. İçeriğindeki madde ne bilmiyorum ama bende alerjik reaksiyona neden oldu ve çöpü boyladı.

25 eylül 2015 13:04 25 eylül 2015 13:05