yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (5)
  • medya (1)

  1. İlerleyen yaşla birlikte oluşan ilk kırışıklıkları ve şişkinlikleri gidermeyi hedefleyen bir göz çevresi kremi. İçerisinde yeşil çay, papatya, peygamber çiçeği özleri ve vitaminler olduğu belirtilmiş.. Paraben içermiyor. Ürün 15 ml. lakin bir pomba basımında çıkan ürün her iki göze de yeterli geldiğinden oldukça bereketli bir ürün. Kokusu -bana göre- çok güzel. Akışkan yapılı. nemlendirmesi gayet iyi. şişkinlikler bakımından ise mucizevi etkileri yok ne yazık ki.

  Göz çevresi kremine yeni başlayacaklar için önerilebilecek hafif bir üründür derim.

  20 mart 2014 17:33

  2. bir zamanlar 2 kutu beğenerek kullandığım krem.

  güzeldir.

  20 mart 2014 17:43

  3. (gbkz: nuxe) markasının göz çevresini nemlendirmeyi, şişlikleri indirmeyi vaat eden göz çevresi kremi. yaşlanma ve morluk karşıtı etkileri ikinci planda.

  iki aydır düzenli şekilde kullanıyorum ve nemlendirme dışında bir numarasını göremedim. şişlik ve morluklarımda hiç etkisi olmadı. zaten yağlı göz kapaklarım olduğu için de nemlendirmesinin iyi olup olmadığını anlayamıyorum. iki küçük yağ butonum oluştu ama hadi kremdendir diyip günahını almayayım.

  içeriği, pompalı ambalajı, kokusu, film tabakası halinde göz çevresinde kalmaması ve topaklanmaması çok güzel. fiyatı şu aralar 75 lira, ben kampanya ile 45 liraya almıştım. indirimsiz alsaydım üzülürdüm herhalde. belki de iyi bir kremdir ama bana göre olmadığı kesin.

  4 ağustos 2014 15:34


  4. indirimle 35 liraya aldığımdan mıdır nedir, severek kullandığım ürün. şişliklere tabii ki mucize beklemiyorum ama sanki biraz da olsa bir faydası oldu. yağlı göz kapağım olduğu için nasıl nemlendiriyor onu da anlayamıyorum. ama seviyorum ya. daha önce roc göz kremine para bayıp berbat bir performans aldığımdan olsa gerek. çok güzel kokuyor kerata.

  8 aralık 2014 00:58

  5. O yoğun kokusu olmasa güzel krem aslında. hassasiyeti olanlar koklayıp alınız.

  1 mart 2015 22:54

  6. Nemlendirmesi gayet başarılı göz çevresi kremi. Şişlikler ya da morluklar üzerine herhangi bir etkisini gözlemlemedim ancak nemlendirmesi iyi. Bir tüp bitirdim, indirimde tekrar alınabilir. Kokusu çok güzel.

  28 mayıs 2015 15:37

  7. Şişlik ve morluk problemim yok.24 yaşındayım mimik kırışıklıkları yerleşmesin diye kullanıyorum.gözlerim yorgunsa gerçekten nemlendiriyor.cilt tipim kuru sadece çene bölgem sorunlu ve yağlı.göz çevrem kuru ve ince olduğu için nemlendiriciliğinden memnunum.pompalı olması çok hijyenik.kokusu gerçekten hoş.

  keşke 20 yaşımdan beri kullansaydım diyorum.muhtemelen 27'ye kadar devam ederim ürün değiştirmeyi sevmiyorum.yağ bezesi yapmıyor,paraben içermiyor.%94 bitkisel.gözlerimi kızartmadı da tavsiye ederim.

  6 ekim 2015 13:04


  8. turuncu kasadan aldığım kofre set içinden çıkmıştı. benim sıkıntım şişkin göz altı torbaları. aşırı değiller belki ama canımı sıkıyorlar. bu ürün güzel nemlendiriyor. içeriği temiz ama başka bir numarası da yok sanki.

  9 kasım 2015 11:50

  9. markanın bendeki algısı olumlu olduğu ve fiyatını da uygun bulduğum için dermoeczanem'den almıştım. bereketli diyebilirim, arada unutarak da olsa 3 ay kadar kullandım ancak nemlendirme dışında bir faydasını göremedim. göz altı morluğu ve uyku düzenime bağlı zaman zaman şişlik problemim var, bu konularda herhangi bir etkisi olmadı. 20'li yaşların başında, az problemli göz altınız varsa yeterli olacaktır, kokusu bir efsane yalnız.

  19 eylül 2016 14:21

  10. ilk kullandığım göz kremim. ne kadar süre içerisinde bitirdiğimi hatırlamamakla beraber ürünü aldığım günden itibaren sabah akşam olmak üzere her gün muhakkak kullanmama rağmen uzun süre gittiğini söyleyebilirim. yani bereketli bir ürün. pompalı şişede olması kullanım açısından çok büyük bir avantaj. çünkü, el temizliğime çok dikkat etmeme rağmen kavanozlu ürünlerde yine de bunun yeterli olmadığını düşünüyorum. ürünün etkilerine gelirsem, nemlendirme özelliğini sevmiştim. makyaj öncesi kullanımda da bana bir sorun yaratmıyordu. onun dışında, benim göz çevremde herhangi bir morluk ya da şişlik gibi sorun yoktu (gizlinot: hala daha öyle çok şükür) . bu tarz sorunları olan kişilerin beklentilerini tam olarak karşılayıp karşılayamayacağını bilemiyorum. ürünü hala daha kullanıp kullanmadığıma gelirsem, bitirdikten sonra bir daha almamıştım. ama elimdeki ürünü bitirdikten sonra belki bir şans daha verebilirim.

  19 eylül 2016 18:05 19 eylül 2016 18:08