4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. uygun fiyatından ve fırçasının şeklinden dolayı vaat ettiklerinden dolayı deneme amaçlı alıp oldukça memnun kaldığım, ancak iyi temizleyemediğim için kirpiklerimde feci şekilde dökülmeyle sonuç veren maskara. temizlenmesi birazcık zor, bu yüzden ben de "olmuştur ya herhalde, iki saattir temizleyiciyle çıkarıyorum pof" diyerek temizleme işlemini tamamlamadan bırakıyormuşum. zavallı kirpiklerim.

her neyse, asıl konu: gayet güzel bir kıvrıklık sağlıyor, ancak hacimlendirme/dolgunlaştırma gibi bir etkisi yok. yine de fiyatı çok uygun olduğu için denenesi. :)

2 şubat 2014 15:37

2. okula zombi gibi gidip elimi çantama attığımda yanımda makyaj malzemesi olmadığını farkettiğim an sıra arkadaşım vasıtasıyla tanıştığım (biliyorum çok zararlı) maskara ilk sürdüğümde bayıldığım ve nee 10 lira mı diyip koşarak aldığım maskaradır kendisi. ben bunu sürünce kirpiğim olduğunu farkettim diyebilirim evet biraz abarttım ama kirpik kıvırıcı kullanmayan biri olarak bir maskara kirpiklerimi böyle kıvırınca baya sevinmiştim kirpikleri çok güzel uzatıyor ve kıvırıyor ama 2. katı geçeyim biraz dolgunlaşsın diyince ı-ııh hemen topaklanıyor ama dolgun kirpikleriniz varsa hemen alın derim bu fiyata bu maskara gayet başarılı

13 eylül 2015 23:03

3. Indirimden komik bir fiyata aldığım, beklentimin ötesinde performans sergileyen maskara. İlk nyc ürünüm olur kendisi

Edit : bir ay sonra kokusu degismeseydi iyiydi. Çöpe gitti

9 aralık 2015 11:19 15 mayıs 2016 16:36


4. severek kullanığım f/p oranı yüksek maskara. Bu maskara çok fazla hacim vermese de benim için günlük kullanımda oldukça yeterli. Kirpiklerimi tek tek ayırarak kıvırıp uzatıyor. Bu sırada kirpiklerimi birbirine yapıştırmıyor. Verdiği hacim de benim için ideal. Topaklanma yapmaması, kirpiklerimi dökmemesi de olumlu. eksisi ise kullanmaya başladıktan bir iki ay sonra kokusunun biraz yoğunlaşması. Ama beni çok fazla rahatsız etmiyor. bir de fırçası biraz büyük olduğundan sürerken göz kapağına bulaşma ihtimali var.

ben göz makyajımı hindistan cevizi yağıyla temizliyorum ve çok zorlamadan temizleniyor.

Ben genel olarak memnunum. Şu an dördüncüsünü kullanıyorum hatta.

Sürekli aynı şeyi kullanmaktan sıkılan biri olduğum için bu maskara bittikten sonra çoğu kullananın sevdiği (gbkz: maybelline lash sensational maskara ) 'yı deneyeceğim. Denedikten sonra karşılaştırmasını yapabilirim.

Edit: lash sensational'ı denedim ama beğenmedim maalesef. Kirpiklerimi yapıştırdı bir kere. Nyc big bold curl uzatma, kıvırma, hacim, topaklanmama vs. yani her açıdan lash sensational'dan daha iyi bana göre.

1 eylül 2016 02:54 27 kasım 2016 17:34