yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (10)
  • medya (2)
  5

  1. Pastel'in yeni çıkmış parlatıcısıdır. İki rengi var bendeki renkli olanı. Renksiz olanı da almak istiyorum ama zaten diğeri de çok renk vermiyor, tam istediğim gibi yarı geçirgen bir rengi var.

  Dolgunlaştırma vaadi var ve işe yarıyor, arkadaşlar inanmadım başta ama gerçekten çok tatlı durdu dudaklarımda. Pembeleştirdi, dolgunlaştırdı ve yumuşattı.

  Yapışkan olduğunu düşünmüyorum. Baya da duruyor dudakta ve serinletiyor dudakları, özellikle rüzgarlı bir hava varsa...

  Uygulama çubuğu kullanışlı gelmedi bana pek, evet çok tatlı ve kalın ama zaten üzerine çok ürün almıyor, bazen tekrar içine daldırmak zorunda kaldım.

  Yine alır mıyım? Tabii ki çünkü fiyatı da çok iyi. Ben -güya yüzde elli indirimden- 50₺'ye aldım. Çevreme öneriyorum size de öneririm, eğer yukarıda yazdıklarım size de uyuyorsa tabii.

  ilgili medya:
  2
  27 ekim 2022 19:04

  4

  2. sarı renk olanını denedim. içinde minicik simler var. rujumun üstüne denedim gerçekten dolgunlaştırıyor ama alttaki ruju kaldırıyor kenarlarından dağılmasına sebep oluyor. tek başına renk vermiyor diye ruj üzerinde denedim ama sonuçtan memnun kalmadım. dolgunlaştırma etkisi güzel ve nispeten uzun süreli. aşırı olmasa da dudağı yakıyor tabii ki. 

  28 ekim 2022 12:47

  5

  3. dolgunlaştırma ve nemlendirme vaadini yerine getiren gloss. Bende pembe renkli olanı var, hafif bir renk veriyor ve çok hoş duruyor dudakta. lifter gloss fiyatları iyice arşa çıktığı için şans verdim, gayet memnun kaldım. maybelline'inkinin moon renginin muadili gibi bir hissiyat var içimde, ama yanyana karşılaştırmadım.

  4 kasım 2022 22:05


  5

  4. kutusundan ve aplikatöründen dolayı büyük beklentiyle aldım. ne zaman bir gloss alsam hayal kırıklığına uğradım, ışıl ışıl ıslak bir görüntü istiyorum ve avon dudak yağı hariç bunu veren çok olmadı, ya da kalıcılıkları çok azdı.

  öncelikle aplikatörü çok büyük, kutusundan çıkarmak zor oluyor ve dikkatli çıkarmayınca sıçrıyor genelde etrafa ama uygulaması zevkli.

  dolgunlaştırma etkisi olan glosslar genelde dudağı çok yakıyor ve iğne batıyormuş hissi olduğu için rahatsız ediyor. dolgunlaştırma etkisine çok dikkat edemedim ama hissini çok beğendim çünkü naneliler gibi yakmıyor. durdukça serinlik geliyor, ferahlamışsınız gibi bir his.

  ben bir şey yiyip içmedim ama sabit dururken hiç azalmamış saatler sonra hala aynı parlaklıktaydı. şaşırmamın sebebi de dudağımı çok güzel nemlendirmiş ve yumuşatmış olduğunu fark ettim. hem ürünü emip nemlendiriyor, hem parlaklığı gitmiyor olması nedeniyle başarılı buldum. dışarı çıkarken sürmek için sabırsızlanırken evde sürekli bakmak için sürüp bitirmem umarım :D

  ayrıca eklemek istedim, fiyatı da diğer glosslara göre gayet uygundu. ben 201 numarasını aldım ve evet denildiği gibi yansımalar yapan simler var içinde ama dudakta sim sim bir görüntü olmuyor.

  18 ocak 2023 23:08 18 ocak 2023 23:10

  5

  5. Çingene pembesini watsons indiriminden 54 liraya edindiğim üründür. 

  Başı çok büyük gerçekten saçma bir tasarım yani ürünü almada saçma şekilde sorun yaşanıyor. 

  Ürün plump mlump yapmıyor içinde hafif mentol var sadece ve kendini hissettiryor. Ben rengini ve renk vermesini beğendim yapış yapış da olmadı. Tam yazlık çantaya attım öneririm

  18 mayıs 2023 15:18

  5

  6. Ay süslüler ben bunu çok sevdim. Aşırı cart renklerden hoşlanmayan, makyajı hep aynı doğrultuda ilerleyen bendeniz sadece dudak kalemi ve gloss ile basit dudak görünümünü seviyorum. Aşırı renkli olmasını sevmiyorum, vinil ruj görüntüsünü de sevmiyorum opak renk istemiyorum. Maybelline lifter gloss moon rengini severek kullanıyordum fakat fiyatları gerçekten çok artıyor ve devamlı tazelemek gerekiyor bu zımbırtıları. Resmen elim gitmiyor kıyamıyor hale geldim kiiii bunu gördüm. Bende loverdose 202 olanı var rengi muhtemelen dedikleri gibi lifter glossların topazıyla birebir. Ben moon versiyonunu alırken topazla yanyana koyduğumda azıcık renk farkını görüp bir tanesini almanın yeterli olduğunu düşünmüştüm. Şimdi moon ve pasteli yanyana sürünce HİÇBİR FARKI YOK dudakta aslaaa belli olmuyor farklı oldukları. Yapışkan değil, yaktığını iddia ediyor anlık bi dudaklarımda bişiler hissediyorum sonra hiiç etki etmiyor valla iddia ettiği gibi şişirmiyor bence. Dolgunlaştırma beklentim olmadığı için o özelliği umrumda olmadı açıkcası. Rengi,yapısı ve ucuzluğuyla gönlümü çaldı hemen yedekledim. Ayrıca lifteglossla aynı ml de ürün içeriyorlar (0.1ml pastel daha büyüktü)(hoş ben lifterglossu hep küçük bulurdum değil miymiş yoksa?)Kalıcılık klasik zaten lipglossu kalan cindir arkadaşlar inanmıyorum ben, ama fiyatı uygun diye sürekli pıt pıt tazeliyorum içim acımıyor artık.

  Gerçekten tek negatif özelliği o aplikatöre o şişe olmuş mu sevgili pastelcim ya ahahahaha emanet gibi. Zorlarsanız bir anda açılıp etrafa saçılabilir ben biraz yavaş ve sabırlı bir şekilde çevirerek açıyorum hem zarar gelmesin hem de sıçramasın diye. 

  15 haziran 2023 02:58 15 haziran 2023 03:02

  7. pastel'in bende kırmızı rengi -204 numara- bulunan dolgunlaştırma ve nemlendirme vaatli lipgloss'u. bu ürünü gratis indiriminde görüp bir şans vermek istedim ve tek kelimeyle bayıldım. öncelikle rengi ambalajında çok cırtlak gibi dursa da dudağınıza çok hafif bir kırmızılık-pembelik veriyor. yapısı çok yoğun değil, ağırlık yapmıyor. içinde sim de yok. sürdüğünüz anda yanma hissediyorsunuz, dudağınızı tahmini %20-30 oranında dolgunlaştırıyor bence. ayrıca dudağı kurutmuyor, bu yüzden nemlendirme vaadi gerçek. kırmızı-kahve tonlarda bir dudak kalemi ile birlikte ruja gerek kalmaksızın kullanılabilir bence, ben o şekilde kullanıyorum ve çok memnunum. bu ürünün tek bir sıkıntısı var o da ambalajı. aplikatörü biraz büyük ve şişeden çıkarırken etrafa ürün sıçrayabiliyor dikkatlice açmak lazım. bunun dışında hiçbir falsosu yok bence. fiyatına göre çok çok başarılı bir ürün olduğunu düşünüyorum.

  16 haziran 2023 22:09


  3

  8. Dolgunlastirma etkisi hic yok. Kalicilik bir sey yiyip icine kadar yani klasik gloss kaliciligi. Bende kahvemsi olan rengi var. tek basina cok renk verdigi soylenemez. Ben mutlaka dudak kalemiyle kullaniyorum. Yapis yapis degil ama kivami yogun bir gloss. Fiyati indirimle uygun oldugu icin denenebilir. Kirmizi/pembe tonlarda olani tek basina daha fazla renk veriyor.

  12 eylül 2023 05:08

  5

  9. bir arkadaşımın çok memnun kaldığı sonra bana da hediye ettiği dolgunlaştırma vaat eden gloss.

  bayıldım. ürün sürdükten sonra biraz yakıyor, o yanmanın etkisiyle dudaklarda sanki hafif bir dolgunlaşma oluyor gerçekten. gloss olarak dokusu harika, yapışma yapmıyor. rengi de çok ideal. uygun olabilecek renk renk dudak kalemiyle kombinlenerek uygulanabilir dudağa. 

  ben ürünü kiko'nun 34 numaralı sütlü kahve gül kurusu tonundaki dudak kalemi ile dudaklarımı çerçevelediktem sonra kalemi içlere de dağıtarak karıştırıp uyguladım. çok canlı ışıl ışıl sıcak bir ton elde ettim. 

  maybelline lifter gloss'un amber rengini çok severek kullanıyorum ama onda dudaklarım bazen pütürlü gibi duruyor sanki, bu ürün daha ışıltılı sağlıklı gösteriyor dudağı.   

  2 mart 12:14 2 mart 16:14