sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (9)
 • oylar (0)
 • medya (1)

1. Şampuanını kullanıyorum. Daha önce de kullanmıştım yapı olarak bence değişmiş. Eskiden bu kadar iyi değildi yapısı sanki. İlk kullanımımda abartısız saç dökülmem yarı yarıya azaldı. Suan aşık olduğum ürünlerden birisi umarım performansı uzun vadede memnuniyetimle birlikte artar.

27 kasım 2015 22:54

2. Görkem Karman'ın tavsiyesi üzerine koş koşa en yakın eczaneden edindiğim, iyi ki edinmişim dediğim şampuan markasıdır. Daha ilk kullanımda saç dökülmesini göz ile görülür biçimde azaltmış, zamanla sıfıra indirmeyi başarmıştır. Kaldı ki şampuanın yapısı diğer bitkisel özlü şampuanlar gibi "reçel kıvamında" değildir. Islak saçla temas ettiği gibi köpürmekte ve temizlik hissini yaşatmaktadır. Fiyatına gelince, Bakırköy Capacity'de bulunan eczaneden 3'lü satılan paketini 79 TL ye aldığımı hatırlıyorum. Böyle devam etmesi halinde hayatımın sonuna kadar bu şampuanı kullanabilirim.

8 aralık 2015 16:58

3. Şampuanını kullanıyorum. Uzun zamandır dökülme problemim var, saçlarım azaldı artık, bitmeyen dökülme cidden insanın psikolojini bozabilecek hale geliyor bazen. Azaldıklarını gördükçe üzülüyorum, en sonunda gittim kısacık kestirdim erkek gibi .d Kestirdikten sonra kısa bir süre azaldı dökülme, sonra birden aşırı arttı banyoda saçımı şampuanladıktan sonra ellerimde onlarca saç gördükten sonra direk bu şampuanı almaya karar verdim, görkem karman snapchatte önermişti ben almadan kısa bir süre önce, onun sayesinde keşfettim yani. 3 hafta sadece bunu kullandım, kullananlar daha ilk yıkamada işe yaradı diyor ama benim dökülme sorunum biraz büyük olduğu için heralde o kadarda çabuk etki etmedi ama üç hafta sonunda gerçekten önemli ölçüde azalttı dökülmemi, şu an normal insanlar gibi gayet normal bir dökülmem var, aldığıma çok memnunum. Ben eczaneden 35 TL'ye aldım ama internet sitelerinde 3 al 2 öde kampanyasından alırsanız çok uyguna geliyor fiyatı, 50 lira civarı olması lazım 3 tanesi yani, bundan sonra internetten alıp kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum. Birde ben normal/kuru saçlar için olanını kullanıyorum, normalden biraz daha hızlı yağlandırdı saçlarımı ama benim için bu hiç önemli değil o yüzden sorun etmiyorum.

6 ocak 2016 20:53

4. Dökülmeyi önleme açısından hic bir yararını görmediğim sampuan. Bir aydır kullaniyorum ancak hala ayni hizla dokuluyor. (gizlinot: kan degerlerime baktirmadigimi belirtmek isterim ) Üstüne saclarim sayesinde on kata kadar elektrikli! İcerik olarak cok da güçlü bulmadim kendisini zaten. Ancak haplariyla birlikte kullananlar memnun.

2 aralık 2016 00:41

5. benim de görkem karman'ın tavsiyesiyle aldığım saç dökülmesini önlemeyi vaat eden şampuan. çoğu kişi ilk kullanımda farkı gördüğünü söylüyor ama ben 200 ml'lik şişesi bitmeden yorum yapmak istemedim. öncelikle benim saçlarım normalin üstünde, aşırı derecede dökülüyor. kan testlerimi olmama ve sonuçlar da normal gelmesine rağmen nedenini hala çözebilmiş değilim. saçlarıma çok fazla ısı uygulaması yapmıyorum hatta dışarı kışları çıkmayacak isem, saçlarımı kurutmam bile duştan sonra (gizlinot: iyi bir şey mi bilemiyorum ya onu da ) o yüzden belki de saçlarımı boyatmamın etkisi olabilir diyorum ama dediğim gibi normalin çok üstünde dökülüyor, o yüzden ürüne yaptığım yorum belki de çok objektif olamaz.

yorumuma gelirsek, ben de hiçbir işe yaramayan şampuan. ne ilk yıkamada ne son yıkamada. ne şampuanı az az kullanırım, ne çok fazla ki bana 200 ml şişe için bereketli geldi diyebilirim hatta. normalde daha çabuk bitiririm bir şişeyi. ilk kullanımlarda saçımda bıraktığı koku beni çok rahatsız ediyordu, sonra o da kalmadı. bir daha alacağımı sanmıyorum, dediğim gibi hiçbir işe yaramadı. denemek istedim, 3 şişeyi kampanyalı olarak eczaneden aldım. bir yarım şişem daha var, onu da bitiririm ama bir daha almam.

25 aralık 2016 23:15

6. şu anda ikinci şişesini kullanmakta olduğum bayer ürünü şampuan. saç dökülmemi (gizlinot: benimki mevsimsel bir durum değil sürekli olan genetik bir sorun ) tamamen kesmedi ama kesinlikle azalttı. ilk şişeyi kullanırken tam olarak sonucu anlayamamıştım çünkü saçım hala bir miktar dökülüyordu ama ben eskiden de bu kadar mı dökülüyordu yoksa daha az mı diye ikileme düşmüştüm. ilk şişe bittikten sonra her zamanki şampuanıma döndüm ve kısa bir süre sonra aslında saçlarımın döküldüğü miktarın ne kadar daha fazla olduğunu anlamış oldum. benim saçlarım ince telli ve azlar. hatta ön tarafımda gözle görülür bir azalma vardı eskiden ve şu anda o kısım eskisine göre fark edilir şekilde dolmuş durumda. benim dışımda insanlar da fark edince emin oldum bundan. dökülme azalınca yeni çıkan saçlar ile o kısım sıklaştı diye düşünüyorum. bu yüzden kullanmaya devam edeceğim. fakat şampuanın eksi yönleri de var. saçları normalden daha hızlı yağlandırıyor ve yıpratıyor. bunu kullanırken ekstra bakım şart bence. kapsüllerini de çok merak ediyorum ancak doktora danışmadan kullanmak bana çok doğru gelmiyor.

26 aralık 2016 00:12

7. İşe yarıyor ama %100 bir etki beklemeyin. İlk başta daha çok döktü gibi gelmişti ama sonra biraz toparladı. Bıraktığım zaman eskiye oranla daha az döküldüğünü farkettim. Saç dökülmem %20 azaldı diyebilirim. Fakat sorununuz genetikse fitil olsa yine işe yaramaz.

26 aralık 2016 14:33

8. görkem karman dan duyarak bir umut aldım, kesinlikle bende hiçbir işe yaramadı. Yine birkaç ay kullandım fakat daha fazla döküyor gibi geldi ve bıraktım.

8 nisan 2017 00:21

9. saçlarım normalde çok gürdür. hayatımın da gerçekten en stresli ve zor zamanlarından geçiyorum bir kaç aydır. benim hiç dökülmeyen banyoda veya sonrasında tararken bile normalden daha az dökülen o saçlarım gitti yerine elimi her attığımda avuç avuç giden saçlar geldi. bu psikolojimi daha çok bozuyordu ve artık ister istemez saç koparma huyu edindim. tabi saç koparma huyu da eklenince gerçekten benim için normalin çok çok üstünde olan bir saç kaybı yaşadım günlük olarak. kafaya takmamaya çalışıyorum mevsimsel geçişler düzelir vs. diye kendi kendimi telkin ediyordum ama yok son 1 ayda dökülen saçımın haddi hesabı yoktu. doktora gidip baktıracak da ne vaktim oldu ne de mecalim oldu açıkcası. tamamen tesadüfen sevgili görkem karman'ın bu şampuandan söz ettiğini duymuştum çok öncelerde. kafamın bir yerlerinde kalmış öylece. geçen gün aynada saçlarıma bakarken ön tarafların giderek açılmaya başladığını gördüm ve son günlerde yaşadığım sıkıntılarla beraber oturdum hüngür hüngür ağlamaya başladım. sonra ne yapsam ne yapsam diye düşünürken dedim ki bu böyle olmayacak şu şampuanı mı denesem acaba. ben böyle git geller yaşarken aynı zamanda saçlarım deyim yerindeyse oluk oluk dökülmeye devam ederken bir gün eczaneye girince gözüme kutusu çarptı ve alıverdim. sonra eve geldim kutuyu bi açtım mini minnacık şey dedim kesin hemen mefta olur bu. vallahi biter mi bitmez mi bilmem ama ilk yıkama için bir şey söyleyemesem de az önce duştan çıktım(2. kullanımım oluyor bu) ve uzun zamandır ilk defa bu kadar az dökülme yaşadım. hani en en eskiye göre bu da fazla ama gerçekten bu kadarına razıyım. ben sanırım 38 tl gibi bir fiyata aldım(200 ml) ama yanlışım olabilir başka şeylerle birlikte aldım net hatırlamıyorum çünkü. evet biraz pahalı ama gerçekten saç dökülmeniz sizi psikolojik olarak etkileyen bir seviyedeyse tabi ki öncesinde bir doktora gidip gerekli hormon kan değerlerinize baktırın ama bu şampuana da bir şans tanıyın.

19 haziran 2017 00:09