yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (16)
  • medya (2)
  3

  1. Koyu halkalarda çok işe yaramadı bende hala mor mor geziyorum fakat göz kremi altına nemi desteklediğini düşünüyorum.  

  Ukte sahibi: (yazar: Simsiyaheyeliner )

  10 mayıs 2021 04:02

  1

  2. Şu anda göz altlarım kıpkırmızı ve cayır cayır yanıyor. Sürdüğümün üçüncü dakikasında yaptı bunu. İkinci kez sürdüm bu arada, ilk kez test ettiğimde reaksiyon göstermemişti. Hayatımda bir ürüne böyle reaksiyon göstermedim. Bu neymiş ya böyle? Elim ayağım titriyor.

  19 mayıs 2021 00:58

  2

  3. watsons online'da indirimde görünce aldığım ve bir süredir kullandığım göz serumu.

  göz kapaklarım ve altı mor. çoğunlukla genetik, artı olarak uykusuzluk vs.

  öyle muazzam bir aydınlanma gözlemlemedim ama nemlendirmesinden çok memnun kaldım. benim morluklarım yüzde 90 genetik olduğu için belki de sadece yorgunluktan oluşan morluklarda daha iyi bir performans sergiler.

  yapısı biraz sıvı olduğu için bereketli olduğunu düşünüyorum. herhangi bir hassasiyete sebep olmadı bende.

  indirimsiz fiyatını ise haketmediğini düşünüyorum, indirimli haline bile muadil bulunabilir hatta, evet nemlendirmesi çok iyi ama sadece o kadar. başka herhangi bir nemlendiricinin de aynı işi göreceğini düşünüyorum.

  edit: alternatif isteyen olursa eğer şurada bahsettiğim karışım bende daha çok işe yaramıştı.(link: https://www.suslusozluk.com/koyu-göz-çevresi?i=1243781 koyu göz çevresi)

  ilgili medya:
  2
  21 mayıs 2021 19:46 21 mayıs 2021 19:49


  3

  4. bu ürünü watsons kasa arkası indiriminden 35 ₺ ye almıştım. göz altlarım çok kuru değil ama bazı kapatıcılar çizgilere dolup kurutma yaptığından beş yaş daha yaşlı görünüyordum, bu ürün o görüntüyü engelledi bende. fit me kapatıcım göz altlarımda normalde pul pul dururken bu serumdan on dakika sonra uyguladığımda o görüntü oluşmuyor. tek problemi biraz fazla sürünce silgi tozu gibi dökülüyor, miktarı iyi ayarlamak lazım. kısaca beğendiğim bir ürün oldu, tekrar alır mıyım bilmiyorum aklımda başka ürünler var sanırım onları deneyerek yoluma devam edeceğim.

  20 eylül 2021 23:46 25 eylül 2021 08:36

  5. kasa indiriminde çok uygun fiyata almıştım, çok etkisini gördüm diyemem, ama nemlendirmesi fena değil. Bitene kadar kullanırım bir daha almam. Yanlış hatırlamıyorsam 35 liraya almıştım. Miktarı da göz ürününe göre oldukça fazla bakalım nasıl bitecek.

  24 ocak 2022 11:52

  3

  6. Ayni markanin hyaluronik asit serumunu ve kafeinli goz serumunu kullaniyorum. Cildimi cift asamali sekilde temizledikten sonra kurulamadan basliyorum serumlari surmeye...ona ragmen o guzel nemliligi yakalayamadim ona yanarim..nereye gidiyor bu urunler...yarim saat once uyguladim, suan dokunuyorum, kuru desen kuru degil, nemli desen nemli degil. Nesin sen?

  8 mayıs 2022 02:05

  2

  7. ucuz (60tl) diye indirimden almıştım denemek için, malum okul yoğun olunca göz altlarım tatsızlaşıyor. hiçbir etkisi olmadı, olduğuna kendimi inandırmak için sürüyorum her akşam ama bilemedim yani bir fark yok bence

  8 mayıs 2022 16:32


  4

  8. Bu ürünü indirimden denemek için almıştım ve bir süredir de kullanmaktayım. Ben bu serumu tek başına değil göz kremi ile birlikte kullanıyorum. Önce serumu sürüp emildikten sonra üstüne göz kremimi sürüyorum.

  Su gibi bir yapısı var, miktarı iyi ayarlamak gerekiyor. Sürdükten sonra göz çevremi gerginleştiriyor. Üstüne göz kremi de sürünce gerçek bir nem bombası oluyor. Göz çevremde herhangi bir problem ya da koyuluk yok fakat bence bu ürün tek başına yeterli performansa sahip değil, mutlaka göz kremi ile birlikte kullanılmalı. Bu şekilde daha çok verim alınır diye düşünüyorum. Zaten yapısı su gibi.

  Yani beğendim aslında ama çok elzem bir ürün değil o yüzden bir daha almam. Herhangi bir irritasyona da sebep olmadı.

  24 mayıs 2022 23:22

  9. Daha dün Watsons'ta 64.95 gibi indirimde bulup yakaladım. Daha önce hiç göz altı serumu kullanmadım ama yaklaşık 1-2 aydır arayıştaydım. Revolution markasınının serumlarından arkadaşım oldukça memnun olduğu için şans verdim. İçerik açısından içime sinmeyen bir yanı olmadı. Dün ilk defa kullanmaya başladım. Göz altlarımdan da bilgi vermek gerekirse oldukça kuru yapıda ve normalde çok şiddetli olmamakla mor halkalara sahiptim. Fakat bu yaz dönemi mental sağlığım saolsun uykularımı yitirdiğim ve beslenmem de ardından bozulduğu için hayatımın en koyu göz altlarına sahibim. Bunu göz önünde bulundururarak şişe bitene kadar düzenli kullanacağım. Burayı da güncellerim süslüler

  güncelleme : kızlar maalesef ben veöv faydasını görmedim morluk azaltma açısından. daha çok uykumla vs morluklarım hafifledi. nemlendirme açısından verim aldım dermoskinin göz altı kremiyle güzel pamuk gibi hissediyorum göz altlarımı. elimde she vec göz altı serumu var bu bitince onu deneyeceğim.

  21 ağustos 2022 16:27 23 mart 2023 12:59

  10. iyi nemlendiriyor ama mucizevi bir etkisi yok. nemlendirici kremle destekleyince biraz daha işe yarıyor.

  9 şubat 2023 16:16