yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (8)
  • medya (3)
  5

  7. Geçen yaz sprey başlık takarak 1 şişe kullanıp bitirdim. Cildimin durumu nasıl olursa olsun ferahlamak için 3 4 fıs sıktım. Asla ağırlaştırmadı, sivilceye neden olmadı ve cildimi nemlendirme derdinden kurtardı. Sabah akşam sıktım, gün ortasında sıktım, banyodan çıkınca sıktım... cildini temizledikten sonra sıkınca kalıntı kalmışsa hepsini meydana çıkardı, elimle cildimi hafif ovunca hissettim. Bitmeye yakın sonbaharda cildimi nemlendiriciye hazırlamak için sıktım (gizlinot: Kısaca sıktım da sıktım ) (gizlinot: Swh). Bittikten sonra bir daha alma ihtiyacı hissetmedim çünkü kışın kuruluk yaşadığımdan bana yeterli geleceğini düşünmedim, (bkz: Slugging methodu) uyguluyorum bu ara. Mayıs geldiği gibi yeniden alacağım.

  29 mart 2023 19:58

  6. ben yüzümde yapış yapış bir his bırakan toniklerden pek haz etmiyorum. bu yüzden bu toniğe ba-yıl-dım :) cilt tonunu eşitliyor cilde çok güzel bir aydınlık veriyor. koku hassasiyeti olanlar gönül rahatlığıyla kullanabilir. her cilt tipine uygun. hatta bazı ciltler için nemlendirici etkisi yeterli bile olabiliyormuş. ( bireczaciblogu sayesinde keşfettim ve bunu ondan duydum)

  7 ekim 2021 21:02 12 haziran 2022 11:28

  4

  5. Eveshop'larda satılan, ph değeri 5.5 olan tonik.

  Üstünde kocaman hyaluronik asitli yazıyor ancak sodium hyaluronate phenoxyethanol'den sonra. (link: https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://ec.europa.eu/health/scientific_committees/consumer_safety/docs/sccs_o_195.pdf&ved=2ahUKEwiY6en3h-7tAhXR5-AKHddHCN0QFjABegQIAhAF&usg=AOvVaw3DU-rsbnLfxBBYv3uGnyQk %1'den az yani.) Bu durum benim için sorun teşkil etmiyor. zaten hyaluronik asitli serumun altına kullanmak için asidik ph'lı, su gibi bir ürün olsun diye satın aldım.

  2. sıradaki glycerin ve 3. sıradaki Betain hümektan işlevi açısından benim için yeterli oldu. Buğday amino asiti ve panthenol de içeriyor.

  Parfüm içeriyor. Ürünün benim için tek eksi yanı bu. Ziaja'nın tonikleri gibi buram buram parfüm kokmuyor, daha hafif bir kokusu var.

  Tonikleri pamukla kullanmak yerine yüzüme fısfıslamayı tercih ediyorum bu yüzden ürünü sprey şişeye koydum.

  Cildime hafif nem veriyor. Allerjiye, irritasyona sebep olmadı.

  Firma Hayvan deneyleri konusunda gri alanda sanırım. (link: https://www.boozyshop.com/en/revuele-vegan-organic-daily-mosturiser.html Şurada markanın farklı bir ürünü için cruelty free olduğu yazılmış.) Toniğin ambalajında Avrupa birliğinde üretildiği yazıyor. Çin'de satış yapıyorlar mı bilmiyorum.

  (link: https://revuele.eu/company/ Firma GMP sertifikasına sahip.)

  Ürünü (link: https://www.eveshop.com.tr/revuele/express-hiyaluronik-asit-ile-dengeleyici-yuz-tonigi-250-ml/ Eveshop online'dan) 10 liraya almıştım. Fiyatı çok uygun.

  Büyük beklentilerle satın almadığım için genel olarak memnun kaldım ama Parfüm içerdiği için tekrar satın almayı düşünmüyorum.

  ilgili medya:
  1
  27 aralık 2020 14:52


  5

  4. Eve shoptan satın almıştım. İndirimde 10 lira civarına kadar düşüyor. bu fiyata bu içerik çok iyi bence. Bu toniği kullandığımda nemlendirici Krem sürmeme bile gerek kalmıyor öyle güzel nemlendiriyor ve nemi de uzun süre yüzümde kalıyor.

  18 eylül 2020 11:09

  4

  3. Benim de indirimdeyken(gizlinot: 10 lira) şans verdiğim tonik. Kuru ve hassas ciltliyim, herhangi bir yan etki yapmadı. Cildin kuruluğunu alıp mat bir görünüm veriyor. Yağlı bir yapısı yok. Kokusu şeftaliyi andırıyor ve temizlik hissi veriyor. gözenek küçültmüyor ama istenmeyen maddelerle de doldurmuyor. Uygun fiyatlı, ortalama bir tonik arayanlara tavsiyemdir.

  19 ağustos 2020 21:22

  5

  2. Eve'in Nisan ayı indiriminde 11 küsür liraya aldığım şahane tonik. Cilt tiplerine göre ayrılıyor, değişik çeşitleri var ama ben Kuru ciltler için olan pembe şeritli çeşidinden aldım ve hastası olmuş olabilirim. Muhteşem kokuyor ve kullandığım kuru ciltlere özel toniklerde bile yaşadığım o gerginlik hissini vermiyor. Kurutmuyor, ışıl ışıl parlatıyor ve sanki cildinizi keselemişsiniz gibi arınmış bir görüntü veriyor. İçerisinde Hiyaluronik asit olduğu yazıyor, ne kadar doğru bilinmez. Ama içeriği temiz görünüyor ve açıkçası tam bir fiyat/performans ürünü. Bittikçe alırım.

  ilgili medya:
  2
  15 mayıs 2020 02:25

  5

  1. 13.03.2020 tarihinde bir eve mağzasından indirimli olarak 11.90tl'ye aldığım tonik.

  Tonik kuru ve hassas ciltler için.

  Kuru ve hassas ciltler için bir yüz yıkama jeli kullanıyorum ve ona rağmen yüzüm kupkuru oluyordu. Bu toniğe bir şans verdim. Hem çok güzel kokuyor hem de yüzümü nemlendiriyor. Asla alerjik reaksiyona, kızarıklığa, kurumaya sebep olmadı. Ayrıca cosdna sitesinden içeriğine baktım, gayet temiz bir içeriği var. Kuru ve hassas ciltler bir şans versin derim.

  ilgili medya:
  1
  18 mart 2020 16:26