yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (11)
  • medya (1)

  1. Çok uzun ve kıvrık kirpikleriniz olmadığı sürece uzak durmanız gereken maskara. Kirpikleri çok güzel ayırıyor. Siyaha boyama işlemini de yapıyor (gizlinot: swh). Onun dışında bir etkisi yok. Günlük kullanımda idare ediyorum ama kirpikleri tek tek ayırmaktan başka bir işlevi olduğunu düşünmüyorum.

  18 eylül 2014 22:34

  2. golden rose miracle lash'in yeşil olanından sonra bunu kullanmaya geçtim, golden rose'dan daha iyidir diye düşünerek aldım fakat beni tamamen hayal kırıklığına uğrattı. sadece kirpiklerimi ayırıyor, hiçbir şekilde kirpiklerimi kaldırmadı, simsiyah yapmadı.

  11 mart 2015 01:41

  3. eğer uzun ve kıvrık kirpikleriniz yoksa kısaca rimele ihtiyacı olmayan kirpikleriniz (gizlinot: swh) kullanılabilecek bir maskara fakat diğer türlü bu ürünün hiç mi hiç gideri yok.

  26 mart 2015 13:29


  4. Wonderfull argan yağlı maskarasını Watsons' tan aldım. Sürüşü kolay, suya dayanıklı değil,kirpikleri kalıp kalıp ve sert göstermiyor. Loreal'in ve Max Factor'un maskaralarindan sonra tereddutle denedigim ama memnun kaldığım bir ürün oldu kendileri.

  8 nisan 2015 13:22

  5. rimmel london'ın maskara konusundaki genel başarısına gölge düşürdüğünü düşündüğüm bir garip kokulu maskara. hayır argan yağı da bir değişik kokuyor ama bu ne klasik maskara gibi kokuyor ne de argan yağı. kirpiklerimi siyaha boyamaktan başka bir işe yaramıyor bence, onu da ancak birkaç kat sürünce becerebiliyor ki alelade günlük bir makyaj yaparken maskarayı kat kat sürmek hiç hoşlaştığım bir şey değil. bir de fırçasının kalınlığından mıdır, maskaranın yapısından mıdır nedir mutlaka ama mutlaka göz kapaklarımın dibine de bulaşıyor. bitsin diye gün sayıyorum resmen.

  gereksiz bilgi: amerika'da wonder'lash adıyla piyasaya sürülmüştür.

  19 nisan 2015 21:49

  6. argan yağı varsa iyidir düşüncesiyle aldığım fakat kullandığım en kötü maskaradır. ne bir uzatma, ne bir kıvırma, hiçbir işe yaramıyor. rengini bile doğru düzgün vermiyor yahu. bütün bu negatif özelliklerin üzerine en hızlı kuruyan maskara ödülünü de kaptı benden. bakın nasıl sinirlendim. üretimden kaldırsınlar bunu ya. insanların parasına yazık.

  29 nisan 2015 21:53

  7. kirpiklerimde ağırlık yapmayan, kirpiklerime zarar vermeyen, maskara temizliğinden sonra kirpiklerimi dökmeyen maskara. kirpiklerimi biraz yumuşatıyor aynı zamanda. benim kirpiklerim hafif kıvrık ve orta sıklıkta. benim istediğim günlük doğal görünümü tek katta sağlıyor, ki ben maskarayı hep tek kat sürerim. kirpiklerimi güzelce ayırıp rengini belirginleştiriyor ve biraz da uzatıyor. ben çok memnunum, benim günlük beklentilerimi karşıladı. tabi bu durum herkesin beklentisine ve kirpik yapısına göre değişecektir.

  16 temmuz 2015 16:59


  8. Kaldikca guzellesen maskara. Acali uc ay oldu su an en iyi hali. Argan yagli oldugu icin akar mi diyordum ama akmiyor bulasmiyor. Kirpikleri birbirine yapistirmiyor. Fircasini cok kullanisli buldum benim kirpiklerim dumduzdur ona ragmen iyi kivirdi. Fiyati cok uygun denemek icin bile alinabilir. Ama memnun kalmazsaniz hemen atmayin biraz zaman gectikten sonra tekrar deneyin.

  11 ağustos 2015 20:08

  9. Sırf içinde argan yağı var diye aldığım maskaradır. Bu aralar sözlükte göz hassasiyetine karşılık rimel önerilerinde bulunuyor bende bu ürünü önerebilirim. Ne zaman rimel sürsem kirpik diplerim kaşınmaya kurumaya başlıyor bu ürün öyle bir şey yapmadı. Maskara çok fazla doğal görünüm kazanmak amaçlı kullanılabilir kirpikleri tek tek ayrırıyor ama 2-3. katta anca kirpikleri uzatabiliyor. Çok ahım şahım bir özelliği yok bu rimelin alınmaya değmez daha iyi maskaralar varken. Ürün ile ilgili daha fazla bilgi için (link: http://sultan-iamber.blogspot.com/2015/08/rimmel-london-wonder-mascara-with-argan.html link)

  17 ağustos 2015 17:04

  10. hayatımda kullandığım en doğal görünüm sağlayan maskaralardan biri. ben ki normalde maskara fırçasını peçeteyle silmeden kirpiğine değdirmiş biri değilim. cilt makyajı esnasında kirpiğime pudra filan bulaşmasa maskara da kullanmak istemem zaten, ama o pudra beyazlığını kirpiklerden çıkaracağım diye o kadar çok defa bütün makyajımı bozdum ki artık kullanıyorum mecburen.

  rimmel london wonder'full bir kere çok yumuşak bir yapıya sahip, içindeki argan yağından herhalde. fırçası herkesin belirttiği gibi tek tek ayırıyor kirpikleri. yumuş yumuş tüy gibi yapıyor. ancak, evet, uzatmıyor, dolgunlaştırmıyor pek. benim gibi doğal dursun isteyenlerdenseniz öneririm. şimdiye kadar hiç dökmedi de kirpiklerimi. gece için çok yetersiz kalabilir, ama gündüz makyajı için ideal buldum.

  19 şubat 2016 19:30