yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (115)
  • oylar (33)
  • medya (1)
  4

  1. max factor ün efsane maskarası. çıkalı yıllar geçmiş, üstüne nice maskaralar deneyip kullanmış olsam da yine de almadan edemediğim güzel şey.

  1 ağustos 2013 23:54

  2. hakkında ne düşüneceğimi bilemediğim, (gbkz: max factor) markasının klasikleşmiş maskarası.

  nadiren rimel kullandığım için rimel seçiminde çok zorlanırım. pahalı alsam yarısı şişesinde kuruyacak, ucuz alsam kirpiklerim dökülüyor gözüm acıyor... araştırdım baktım max factor calorie 2000 hakkında övgüler gırla. deniyor ki high end kullanmam bunu kullanırım, on yıldır bu maskaradan şaşmadım, 5 tane aldım stokladım vs. ben de indirimde denk gelince hemen aldım.

  önce hayal kırıklığı yaşadım. kirpiklerimde topaklandı, temizlerken pamukta 4-5 kirpik gördüm, zaten öyle aman aman bir hacim de kazandırmadı. neyse zaten az kullanıyorum, biraz kullanayım kuruyunca başka alırım dedim.

  şimdi 4 ay geçti ve böyle sorunlarımız artık yok. kat kat sürmezsem topaklanmıyor ve kirpiklerimi gerçekten hacimli gösteriyor. kirpik dökülmesi ise değişken, bir var bir yok... hemen kaldırıp atmadığıma memnunum ama hala kesin kararımı veremedim.

  30 haziran 2014 15:08 30 haziran 2014 15:09

  3. Klasik kıl fırçalı, afilli bir fırçası olmasa da piyasada bulunan en risksiz, gerçekten hacim veren ve kirpikleri çok güzel gösteren maskara.

  24 ağustos 2014 23:51


  4. maxfactor'e aşırı önyargım vardı, buna vereceğim paraya ekler başka bir şey alırım falan diye. benefitten maskara alacakken, '' rimele de o kadar para da verilmez ya '' deyip vazgeçtim. maybelline'den de gına gelince bunu aldım.

  iyi ki almışım ya, cidden bende doğru düzgün kirpik olayı yoktur, mucize beklemiyorum, kıvırsın ve topaklanmasın, tek derdim bu. ama bunu çok beğendim. güzel kaldırıyor, topaklandırmıyor. bundan sonra başka rimel almayı düşünmüyorum. indirimde kesinlikle alınıp denenmesini tavsiye ediyorum.

  5 eylül 2014 19:33

  5. Bir ben mi memnun kalmadım bu maskaradan. Sabırla inatla kullanmaya devam ettim ama yok. Benim aldığımda mı bir sorun vardı ki acaba. Boşuna evde durmasın diye arkadaşıma verdim, bilmem memnun kaldı mı. Birşey demediğine göre kalmamış, sanırım benim tüpte sorun vardı

  13 eylül 2014 18:05

  6. yabancı internet sitelerinde bu maskaranın 20 yıldır piyasada olduğunu öğrendim. hatta 20 yıldır bunu alanlar varmış. temmuzda watsons indiriminden 20 tlye curved brush cinsini almıştım. sanırım normalde 30-35 civarı. fırçası gerçekten bir kıvrıklık veriyor ama çevremde kimse farketmedi. lisa eldridge max factor ürünlerini çok önerse de, vallahi yeni kullanmaya başladığım flormar çok daha iyi. ondan önce de loreal kullanırdım.(gizlinot:merak edenlere)

  bu maskara 1 ayda balçıklaştı. hani derler ya, kozmetik ürünlerin görünüşünde bir bozulma olursa atın. üzülerek atmak zorunda kaldım.

  13 eylül 2014 20:30

  7. bir youtuberın öve öve bitiremediği maskara, zaten kendisine güvenip aldım, bilmiyorum belki benşm aldığımda bir sıkıntı vardır ama öyle aman da aman farklı bir bitiş yaratmadı yani, üstelik "drugstore" ürününe göre pahalı. tabi bu markadan değil ülke parasının değersizleşmesinden kaynaklı

  21 aralık 2014 20:44


  8. kirpiklerime her gece badem yağı sürmeme neden olmuş lanet maskaradır. bu kadar övülünce dayanamayıp geçen hafta hobi indiriminde almıştım. toplamda sadece dört kere sürdüm sanırım etkisi güzel hacim veriyor falan ama her makyajı sildiğimde kirpiklerimden en az üç dört tanesi döküldü. kirpik dökülmesinin bu kadar moral bozucu bişey olabileceğini hiç düşünmemiştim. belki psikolojik belki cidden azaldı ama artık makyajsız aynaya baktığımda kirpiklerim çok az geliyor gözüme. ilk başta maskaradan olduğunu düşünemeyip sürmeye devam ettim ama sonradan anlayınca hayatımda ilk defa bu kadar dolu bir ürünü çöpe attım, içim yandı be sözlük.

  2 ocak 2015 03:32

  9. max factor rimellerinden kendisi. watsons mağazasındaki satıcı hanımın yoğun ısrarlarına kandım ve almamam gerektiğini bilerek aldım. maybelline markasının çıkması zor rocket maskarasını alın üstüne 5 koyun alın size bu maskara. çıkarırken bile insanın kirpiğini döküyor. evet hacim veriyor fakat hacim veriyor diye de kirpikten olmak gerekmiyor.

  6 ocak 2015 20:00

  10. övgülerden dolayı aşırı bir gazla aldığım maskaraydı. denememle hayattan soğumam bir oldu. tam anlamıyla "bu muydu yani??" uzatıyor desen uzatmıyor, tek tek ayırmıyor, birazcık hacim veriyor onun da versin bir zahmet. üstelik kirpiklerimi ağırlaştırıyor gibime geldi ya da sevmediğimden suç atasım var bilmiyorum. ama sevmedim ya resmen sevmedim, ne hayallerle aldım ben seni.

  30 ocak 2015 19:44