4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (2)
  • medya (2)

20. Uzun ve orta gürlükteki kirpiklerimi teek tek ayırması, rengi ve fiyatıyla beni tatmin etmiş olsa da sürdükten yaklaşık 4 dakika sonra gözlerimi delicesine yakan maskara.

26 temmuz 15:15

4

19. Kirpikleri güzelce ayırıyor, siyaha boyuyor. Kıvırmıyor ya da hacim vermiyor ama zaten böyle bi iddiası da yok. O yüzden çok beklentiniz olmasın.

Ama ben çok memnunum. Kirpiklerim belirginleşiyor ama topak olmuyor, gözüme örümcek sokmuşum gibi gözükmüyor. Bu yüzden çok seviyorum

30 haziran 15:15

18. Aldıktan sonra burada girdileri okuyup keşke almasaydım dediğim aldıktan sonra bayıldığım maskara.

Orta gürlükte kıvrık normal uzunlukta kirpiklerimi o kadar dolgun ve güzel gösterdi ki, formülü hafif olduğu için kirpiklerimi ağır da göstermedi. tam istediğim “wispy” efektini verdi.

çok kolay çıkıyor ve içindeki argan yağı sanki besliyor gibi geldi. 

19 haziran 15:30


5

17. hazır maskaram bitmek üzereyken(gizlinot: maybelline push up drama) gratis indiriminden(gizlinot: 15tl) bu minnoşu bir deneyeyim dedim ve bayıldımmm!

her gün istisnasız makyaj yapan birisiyim. ve makyajda gözlerimi ön plana çıkarmayı seviyorum. böyle dumanlı göz makyajları, kat kat farlar, maskaralar falan.. ama artık sadeleşmeye karar verdim. ve bu ürün günlük kullanımda bir maskaradan isteyeceğim her şeyi bana verdi.

kirpiklerimi tek tek ayırdı, yumuşacık fırçasıyla sürümü çok kolay, kirpiklerimi gün boyu kıvrık tuttu veee kirpiklerimi sertleştirmedi, akma dökme yapmadı.. çok sevdim bunu aşk yaşıyoruzzz

tanım: günlük kullanım için ideal, çok doğal duran, kirpikleri tek tek ayıran maskara

13 haziran 16:49

16. boykot olaylarına girmeden çok önce aldığım maskara.

çok maskara kullanabilen biri değilim; gözümü ovalarım çıkar, bir şekilde elimi atarım bulaşır, gözüm sulanır akar. bundan dolayı son 1 yıl içinde aldığım tek maskara bu sanırım. herhangi bir bozulma görmedim yapısında hatta şu an daha iyi. en başta kullanırken mutlaka elimde pamukla bekliyordum bir şekilde göz kapağıma sürülüyordu çünkü.

argan yağı içeriyor ama düzenli kullanmadığım için kirpiklerimde ne bir dökülme ne de artma, güçlenme gözlemledim.

sonuç olarak güzel bir maskara, kirpikleriniz uzun ve hacimliyse bence seversiniz.

19 mayıs 12:57 19 mayıs 13:13

15. inanılmaz memnun olduğum bir rimel. içerisinde argan yağı olması sebebiyle tercih ettiğim ve kiripklerimde hasar bırakmaz düşüncesiyle almıştım. ve bu beklentimi gerçekleştirdi. o kadar doğal bir şekilde duruyor ki o maskaraların topaklanma hali yok. Çıkartırken makyajı kirpik dökülmesi yaratmıyor.

14 mart 08:47

14. Argan yağlı ve sürüldüğünde kirpikleri sertleştirmiyor, yumuşak kalıyor. Fazla uzatma ve hacim özelliği olmadığından günlük makyaj için uygun.

16 şubat 02:58


13. Kirpiklerde doğal görünüm isteyenleri mutlu edebilecek türden maskara.

Sürdükten sonra kirpikleri sertleştirmiyor, fırçası da kirpikleri teker teker ayırıyor. Fakat nedense sürdükten sonraki saatlerde kirpiklerimden uçup gidiyordu öyle ki göz makyajımı sildiğimde pamukta neredeyse rimel sürmemişim gibi bir hava oluyordu ve kirpiklerimi asla kıvrık tutamıyordu. O nedenle bitince yollarımızı ayırdık ama fırçasını atamadım belki bir şekilde kullanırım diye, gerçekten güzel bir fırça.

20 nisan 2016 01:23

12. bir maskaradan tam olarak ne beklediğinize göre kalitesi değişen ürün.

mesela benim gibi her gün makyaj yapıyorsanız, fakat öyle koyu ve belirgin değil de doğala yakın tonları kullanmayı tercih ediyorsanız bu maskara tam size göre diyebilirim. çünkü kirpiklerinizi ayırmak dışında belirginleştiren bir özelliği yok. simsiyah ve kalıp gibi yapmıyor anlayacağınız, doğal bir görünüş yaratıyor. şahsen koyu ve kalın dokudaki rimelleri sevmeyen biri olarak benim işimi fazlasıyla görüyor diyebilirim. ayrıca benim kirpiklerimde dökülme yapmadı.

18 nisan 2016 01:22 18 nisan 2016 01:26

11. Doğal görünüme birebir, baz niyetine de gayet iyi oldu tek tek ayırıp yumusuk kalması açısından. Ben beğendim. Aslında bişey vaadeden bi maskara değil zaten, ismiyle kandırıyor. Gene de doğal olarak wonderfull sunuz zaten diyor. Espri yapıyor.

27 mart 2016 06:08 27 mart 2016 06:09