yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (58)
  • medya (0)

  1. Cilt sağlığına önem veren süslülerin bol olduğu bir sözlükte böyle bir başlığa ihtiyacımız olabilir diye düşündüm. Geçtiğimiz 2 aydır kendime dermatolog arıyorum fakat isim buldukça çalıştığı hastaneyi veya kendi muaynehanesinin yerini, vizite ücretini bilemediğimden bana hayli uzak doktorlara kör gözüne gitmek istemedim.

  Sonra (yazar: lefemmepretentieuse), roaccutane üzerine konuşurken bana doktor tavsiye ederek böyle bir başlığı açmayı aklıma getirdi.

  Dermatolog tavsiye etmek isteyen süslüler isim, yer/hastane ve varsa vizite ücretini de ekleyerek doktorla ilgili söylemek istediklerini söylerlerse benim gibi acemiler de kendilerine uygun olan birini bulup gitmeyi düşünebilirler.

  Doktor tavsiyesi "bana şunu yazdı, işe yaradı" haricinde "çok ilgili, güleryüzlü, işini iyi yapıyor" gibi de olmalı fikrimce.

  Umarım herkesin işine yarayacak bir veritabanı oluşturabiliriz.

  18 ağustos 2014 18:35

  2. benim çoğu başlıkta bahsettiğim gibi yıllardır birlikte tedavi hareket ettiğimiz her türlü telefon-sms-mail-facebook vs. bilgi alıp sohbet edebildiğim, ilgili, nazik, tüm sorularınızı cevaplayacak, sizi oldukça rahatlatacak bir doktorum var. istanbul avrupa şafak hastanesinde çalışan uzman dr. emine özge ayabakan. kendisini facebooktan ekleyip mesajlaşabilirsiniz mutlaka cevap verir.internet sayfasından da verdiği tavsiyeleri okuyabilirsiniz. vizite ücreti 2.5 3 ay öncesi 70 tl'ydi. yaptığı işin kalitesi, uzmanlığı ve ondan daha kötü doktorlardan kat be kat ucuz ücretlerle tedavi etmesi de cabası. ayrıca reklam da yapmıyorum, yani kadınlar kulübünde insanlar tanıdığı, akrabası olan insanların reklamını yazarlardı. ya da doktorlar sahte hesap açarlardı. reklam intibası bırakmak istemem. siz en iyisi internetten de araştırın. ayrıca lazer operasyonlarının başarısı ile de ünlüdür.

  eskişehirde de yine aynı özelliklere sahip doktorum uzman dr buket erdemli. yalnız eskişehir de doktorların vizite ücreti yoktur. sanırım her özel hastane eğer ssk lıysanız ya 7 ya da 15 tl fark alıyor. nüket hanım'da da aynısı geçerli.

  18 ağustos 2014 18:46 18 ağustos 2014 18:56

  3. İstanbul anadolu yakası için kadıköy acıbadem'de "Tülin uygur" hanım sorulan soruları dinler, o sorar, inceler, çok inceler, düşünür, konuşur, anlatır ve sizinle beraber sizin için en iyisine karar verir. Bana en son sevdiğim markaların testerını vermişti :) ayrıca pahalı şeylere yönlendirmiyor. Bana da bu hanımı 30'undan sonra sivilce çıkaran ve tedavi sonrası bebek poposu cildi ile karşıma çıkan arkadaşım önermişti. Tavsiye ederim.

  18 ağustos 2014 19:01 18 ağustos 2014 19:02


  4. amerikan hastanesinde , uzman doktor Yeşim Aklar var. Kendisi aynı zamanda Güzide Duran'ın doktoruymuş zamanında, suratını o düzeltmiş.

  Ben çok memnunum kendisiyle. roaccutane gibi ağır bir ilacı kullanıyorum kendisiyle, ve şimdiye kadar tek bir yan etkiye bile rastlamadım (gizlinot: arada dudaklarım kuruyor o kadar onuda saymıyorum) Seni anlayabiliyor ve 'hallederiz' tadında bir doktor. Herşeye bir çözümü var. Hiç unutmam ben suratıma peeling yaptırmak istediğimi söylediğimde, 'peelingler şimdi senin için boşu boşuna para. Ona o kadar para vereceğine git neutrogena'nın günlük peelinglerinden al. Onlar senin işini görür. eğer olmazsa, yaparız' demişti. hiç unutmam bu dediğini. Orada gayet güzel yapıp 3 bin lirayı cebe atabilirdi.

  Vizite ücreti 350 gibi bir rakam olması lazım, tam olarak emin değilim.

  2 ekim 2014 22:40

  5. ilgen nakipoğlu şenli: kendisi çok ilgili, konuşkan, sempatik bir doktordur. ben 30 yaş döngüsüyle beraber cildim sorun üstüne sorun çıkardığı (bitmeyen alerjiler, hayatımın ilk akneleri, döküntüler, egzamalar...vs) bir dönemde tanıştım. bütün rahatsızlıklarımı tedavi etti. en önemlisi beni yaz-kış güneş koruyucu kullanmaya teşvik etti (zorladı da diyebiliriz). yaşlanma karşıtı göz kremleri hakkında 'göz çevresindeki kası kandırabilir miyiz hiç' demesi, beni kırmadan 'genç gösteriyorsunuz ama şunlara şunlara dikkat edin' diye yönlendirmesi, gereksiz tedavilere girişmemesi kendisine duyduğum saygıyı arttırmıştır.

  ben medikal park bahçelievler hastanesinde çalışırken giderdim ama ordan ayrılmış sanırım. Artık anadolu yakasında yaşadığım için araştırmadım ama isteyenler yeni çalışma yerine internetten ulaşabilirler.

  serkis barış: branşında gerçekten uzman, istanbul çapında ünlü bir doktordur. hastasını uzun uzun dinler, açıklama yapar ve en az ilaçla çözüme kavuşturur. ben kurtuluş'taki özel muayenehanesine gidiyorum. ciddi dermatolojik problemlerde benim için en güvenilir kapıdır.

  yalnız dünyanın en aksi sekreteriyle çalışmaktadır. randevu almak için arayıp 'durumum acil' dediğiniz için bile azar işitebilirsiniz. bir de çok uzun süreler sıra beklersiniz. en son (1,5 sene önce) gittiğimde vizite ücreti 150 tl idi.

  kurtuluş caddesi no:75 şişli

  0(212) 240 68 72

  22 mart 2015 14:08

  6. Dermatalog falan değil de benim bebekliğimden beri gittiğim bir eczacı amca var böyle bitkiderman gibi kendisi eczanesinin arkasındaki odada sürekli bitkilerden merhemler yapar ve her konu hakkında da bir çözüm önerisi ve ilacı vardır.Bilhassa sivilce! Tavsiye ettiğim ve kendisine danışan herkes çok mesut ama ben tembelliğimden sivilcelerime daha önce çaresi olmuş merhemlerinin yenisini almaya sürekli üseniyorum

  22 mart 2015 17:39

  7. serkis barış konusunda benden önceki girdilerde söylenenlere katılıyorum, kendisi gerçekten çok bilgili ve insanı dinlemesini, sorulara düzgün cevap vermesini bilen bir doktordur. aklınıza takılan her şeyi hiç çekinmeden sorabilirsiniz. ben gideli baya oldu (4 sene) ama en son gittiğimde şeker gibi de bir hemşiresi vardı. vizite ücretini hatırlamıyorum. ayrıca bahçelievler medicana'daki dermatolog herman bey de epey ilgili ve yine serkis bey gibi bütün sorularınıza tek tek cevap veren biridir. çok gerekmedikçe ilaç dışında bir ürün tavsiye etmez. akşam 6.30'a kadar randevu alma imkanınız vardır. ücretli hasta olarak giderseniz vizitesi en son 160 küsur liraydı sanırım. bunların dışında yılların cildiyecisi agop kotoğyan var bir de. kendisi gerçekten cildiyecilerin şahı. inanılmaz donanımlı, yukarda bahsettiğim doktorlar gibi hastasını dinleyen ve ne yapılması ya da yapılmaması gerektiğini tane tane açıklayan birisi. tavsiye ettiği ilaçlar bazen pahalı olabiliyor, akılda tutmakta fayda var. muayene ücreti biraz cep yakıyor, ben en son eylül gibi gitmiştim ve 500 liraydı. bildiğim kadarıyla sigorta kabul etmiyor. muayenehanesi osmanbey metro çıkışının hemen karşısında. bir de adını hatırlayamadığım bir doktor hanım var, hatırlarsam buraya eklerim, kendisi 3 yıl kadar önce deri ve zührevi hastalıklar hastanesi'nde çalışmaktaydı, hala orda mı bilmem. son derece dikkatli ve cilt hassasiyeti konusunda uzman birisiydi.

  23 mart 2015 07:52


  8. eğer izmirdeyseniz eşref paşa hastanesi'nde serap karadoğan var. şiddetle tavsiyedir. çok bilgili olduğu kadar çok da ilgili. bir de burası belediye hastanesi. fark falan da ödemiyorsunuz ama ona rağmen nasıl uzun uzun sizi dinliyor ilgileniyor. sivilce sorunumu çözdü. hatta öyle pek çoğu gibi size çok pahalı ürünler önerip satmaya çalışmadan. şahsen 2 senedir onu bilir ona giderim. yalnız randevulu gidin. yoksa çok beklersiniz.

  23 mart 2015 16:18

  9. dermatolog (gbkz: dr selma salman) (gbkz: sefaköy medipol hastanesi) nde çalışmaya başladı. kendi cildi, iyi doktorluğunun teminatıdır diyor; gidip görmenizi salık veriyorum süslü kardeşlerim.

  edit: dr hanım (gbkz: bahçelievler memorial hizmet hastanesi)ne geçmiş. bilginize.

  24 mart 2015 18:09 19 şubat 2016 10:57

  10. Özel Göztepe Hastanesi / Salih Küçük çok tatlı ilgili ve sorunlara çabuk çözüm/tedavi öneren hızlı iyileştirmeyi sağlayan bir dr. Ayrıca prp falan da yaptırdım gayet başarılı. Öneririm.

  12 mayıs 2015 13:17