yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • oylar (21)
  • medya (1)

  1. ilk yüz temizleyicim. ortaokulda kullanmaya başlamıştım, siyah noktalarıma iyi geleceğine dair bir sanrım vardı. kendisi bana siyah noktalarla su bazlı bir ürün ile başa çıkılamayacağını öğretti, yüzümü de dönem dönem kuruttu. sırtıma kullandım ara ara, çok uzun süredir de kullanmıyorum.

  23 eylül 2013 18:43

  2. Yağlı cildimi bile kuruluktan pul pul yapan ama temizligine guvendigim temizleyici

  25 mayıs 2014 13:57

  3. Cildi hiç yormayan , yumuşacık bir temizleyici. Ayrıca makyajı bile çok iyi temizliyor. Sonrasında hafif bir nemlendiriciyle mis gibi yapıyor.

  5 kasım 2014 17:53


  4. vücudumun muhtelif yerlerinde epilasyon sonrası çıkan sivilceleri ve popoda atak şeklinde baş gösteren lanet sivilceleri kurutma amaçlı duj jeli olarak kullandığım ürün. memnun muyum memnunum.

  5 kasım 2014 19:39

  5. 3-4 sene önce çok sık kullandığım yüz temizleyicisi. aynı zamanda vücut temizleyicisi olarak da geçiyor ama vücudum için hiç kullanmadım. jel yapıda, yeşil renkli, garip bir kokusu olan temizleyici. makyajı çok iyi temizliyor. kurutucu bir etkisi var. yağlı ciltleri bile oldukça kuruttuğunu söyleyebilirim. 1000 ml gibi devasa boyu da vardır. alkali ve sabun içermiyor. uzun yıllar temizleyici olarak kullandım ama sonra cildime daha iyi gelen ürünler keşfedince bıraktım.

  5 aralık 2014 00:54

  6. ergenlik zamanlarımda büyük memnuniyetle kullandığım ancak artık kullanamadığım jeldir kendisi. O zamanlardaki yağlı ve dengesiz cilt yapıma uyuyordu. Hem cilt, hem de vücut temizliği için kullanıyordum. Ancak artık cildimi çok geriyor ve kurutuyor, bu sebeple kullanamıyorum. Elimde köpürttüğümde elim bile kuruyor o derece.

  Bu arada cilt yapım normalden kuruya dönük, çok çok nadiren burun ve çevresinde yağlanma oluyor. Bu sebeple anlaşamıyoruz kendisiyle, yoksa yağlı ciltler tahminimce sevecektir.

  20 nisan 2015 06:50

  7. Cildi güzel temizleyen hoş kokulu yüz ve vücut temizleme jeli. Zaten yüz temizleme ürünlerinde kullanılan en hassas ajanlardan biridir sls onu dert etmeyin. Benim hassas ve kuru cildimde bile çok az kuruma yapıyor. Temizlemenin ikinci aşaması nemlendirme kısmını atlarsanız ne kullansanız kurursunuz zaten. İyi bir nemlendiriciyle kullanmanızı öneririm

  28 mayıs 2015 14:15


  8. yaklaşık 1 yıldır aksatmadan kullandığım biricik yüz temizleme jelim. çok da tesadüf eseri aldım ben bunu.

  pişik kremleri, şampuanları ile büyüyen ben çocukluğumda kendisiyle vedalaşmış bir daha da aklımın ucuna dahi getirmemiştim. Bu yılın başında gratisin bilmemkaçıncı şube açılışı şerefiyle yaptığı dev indirimde gözüme ilişmesiyle ilişkimiz yeniden başladı. kokusunu, dokusunu, köpürmesini zaten çok beğenirken ben, aynı hafta içinde toniğini de aldım ve babe'in cilt tipime uygun kremiyle birlikte günde 2 kere kullanmaya başladım.

  Bir de o indirimde gaza gelip 2 tane kompakt sabun aldım ki daha yüzüne bakmamıştım 2 hafta önceye kadar.

  Neyse bu arkadaşı benim gözümde bu kadar yücelten olayı anlatayım.

  cildimi hiç aksatmadan bu ekiple en az 1 ay temizledikten sonra, bir gün yara bandı almak için eczaneye gittim. pusuda bekleyen eczacı aaa dedi canım gel bir sana ücretsiz saç ve cilt testi yapalım. boş bulundum ve gösterilen koltuğa oturuverdim. ilk önce yüzümde gezdirdiği aletle cildimi incelerken şaşkınlığını gizleyemeyerek ve ne kadar güzel bi cildin var bebek gibi neyle temizliyorsun deyiverdi. neyse sonra saç derimin sağlıksızlığı hakkında dinlediğim o etkileyici nutukla sattığı şampuanı hiç düşünmeden aldım. bir ara yüz temizleme ürünlerini de alır mısın diyecek oldu ama kendisi de farkındaydı satamayacağının.

  unutmadan kompakt sabununu da tatile giderken çantama atıverdim plastik sabun kabı alıp. hayatımda ilk defa yüzümü sabunla temizledim geçtiğimiz haftalarda ve çok da kullanışlı buldum.

  15 temmuz 2015 10:03

  9. cildimi yormayan, hafif ve insanı baymayan güzel kokulu bir yüz ve vücut temizleme jeli. karma cildimde zaten fazlaca kuru olan yanaklarımın pul pul dökülmesine neden olduğundan yüzüme kullanamıyorum. fakat almış olduğum 1000 ml'liğini sadece duşta kullanıyorum. duş sonrası cildimin kuruduğunu hissetmiyorum bana iyi geliyor. benim gibi alerjik bir cildi olan kişilere öneririm.

  ben mevcut sebamed ürünlerimi hep bu siteden alıyorum. fiyatları piyasadaki en düşük sebamed fiyatları, toptancı olduğundan. 1000 ml'lik olanını da en uygun alabileceğiniz site. (hatam varsa uyarınız lütfen). bir o kadar da hızlı gönderiyorlar kargoyu. not: istanbulda yaşıyorum.

  link aşağıda verilmiştir, umarım faydalı olur.

  (link: https://www.devaevi.com.tr/sebamed)

  4 ekim 2015 11:38

  10. Yüz temizleyici için kendimce arayışlara girmişken internette oldukça övüldüğü yorumlara denk gelmem sonucunda bir adet edindiğim üründür.

  Aslında alırken hem yüz hem vücut için kullanılabilmesi beni biraz ikilemde bırakti, çünkü yüz bölgesindeki deri daha hassas/ince yapılı.. Bana şu teorikte cok işlevli pratikte fonksiyonu bence çok zayıf 'ikisi bir arada' şampuanlari çağrıştırdı.. (Bir ürün aynı anda birden fazla ürünün yaptığı şeyleri vaad ediyorsa orda durasim geliyor nedense) Gerci burda durum daha farkli, iki farklı şeyden ziyade iki farklı bölgeye kullanım olanağı sunuyor. Yine de biraz şüpheli aldım.

  Gelgelelim yüzümde yaklaşık on beş gündür kullanıyorum ve yıkadıktan sonra yüzümde oluşan histen gerçekten memnunum. Kokusunu herkes sevmemiş ama benim burnuma bir hijyen hijyen kokuyor. T bölgesi yağlanmaya musait karma bir cildim var, buna rağmen cildimde bir miktar kuruma yaptığını farkettim. Ama aşırı bir boyutta değil, temizliğin ardından yaptığım basit bir nemlendirme ile tolere edilebilecek seviyede oldu. 200ml kutusu da bereketli olacak gibi duruyor, bakalım.

  16 kasım 2015 00:44