yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (1)
  • medya (2)

  1. Aylardır kullandığım , zararsız bir içeriği olduğuna inandığım sevgili nemlendiricim. Cildi pamuk gibi yapar , yağlı ve karma ciltlere uygundur. Kurulara yetersizdir.

  Benim gibi karmalar için biçilmiş kaftan.

  23 şubat 2015 00:27

  2. çok sevdim bu ürünü, görüntüsünden tutun etkilerine kadar. çok uygun fiyatlı güzel bir ürün. uzunca zaman kullanacağa benziyorum.

  3 haziran 2015 19:20

  3. bu nemlendirici jeli asıl alma amacım içinde aleo vera olmasıydı aslında tabi bir de yağlı-karma ciltlerde jel nemlendiriciler daha hafif kaldığı için tercih ettim. özellikle banyodan çıkınca ya da kaş bıyık aldıktan sonra kızarıklık için kullanıyorum bu nemlendiriciyi rahatlatıp serinletiyor.bana kalırsa yağlı ciltler de kullanabilir çünkü herhangi bir şekilde fazladan yağlılık ya da sivilce yapmadı en azından ben de olmadı diyebilirim.ama tek dezavantajı kavanozda olması bir de indirimde bulunursa daha iyi olur çünkü sebamed son zamanlarda fiyat olarak bazı ürünleri özellikle çok artmış.

  12 kasım 2015 14:40


  4. Son bir kaç haftadır makyajımın daha kalıcı olduğunu akşama kadar renklerin sabit kaldığını farketmiştim. Sanırım sebebi bu krem. Sürdükten sonra yapış yapış bir hissi var. Beni çok rahatsız etmiyordu. Zaten 2-3 dakikada geçiyordu. O aralıkta uyguladığım pudra-allık ikilisini inanılmaz sabitliyor. İlk önce balm jovideki allığın marifeti sandım hatta bunu süslüye yazdım. Sonra note'un 2-3 saat kalan inanılmaz tozutan allıklarında akşama kadar kaldığını görünce rutinimdeki tek değişiklik olan kremin bunu sağladığını anladım. Eskiden gece kullanırdım artık kendisi vazgeçilmez gündüz nemlendirim. Kesinlikle deneyin derim süslüler.

  31 aralık 2015 12:32 31 aralık 2015 12:33

  5. cildin yağını güzel emiyor ve makyajın t bölgesinde yağlanmasını geciktiriyor. nemlendirmesi ise tek başına yetersiz geldi. mutlaka başka nemlendiriciler kullanıyorum yanında.

  15 eylül 2016 13:21

  5

  6. Karma-yağlı cildimde bayılarak kullandığım bir nemlendirici. Yağlanmayı engelliyor, nem de veriyor, çok güzel serinletiyor, içeriği tertemiz (parfüm olmasa daha iyi olurdu tabii).

  Bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri cildimin yağ dengesi düzenlendi. Cildim kendinden ışıl ışıl bir hal aldı. Arkadaşlarım yüzünde aydınlatıcı mı var diye soruyor, hayır cevabını alınca kullandığım ürünleri soruyorlar. cilt bakım ürünlerimin hepsinden ayrı ayrı çok memnunum ama maharetin bu kremde olduğunu düşünüyorum. (gbkz: isana young matlaştırıcı krem)i sürdükten sonra yağ bombasına dönüyor cildim mesela.

  Uzun lafın kısası favori ürünüm oldu. Cildim sapıtmazsa tekrar tekrar alır kullanırım.

  Edit: bendeki üzerinde normalden yağlıya (gizlinot: for normal to oily skin) yazan.

  23 nisan 2017 01:24 3 mayıs 2017 11:23

  7. Ürünü alalı 5 gün kadar oluyor ve 4 gündür de kullanıyorum..içerisinde aleo vera olması ve her cilt tipine uygun olması ürünü almak için cazip kıldı..

  Benim karma ve sivilcelenmeye mehilli olan cildim için henüz bir problem yaratmadı..jel ürün olduğu için sanırım bir nemlendirici sürmüş hissiyatı vermiyor bana..emilimi çok kolay oluyor..rahatsız edicek bir kokusu da yok benim için..

  Amma velakin bu tek bende mi oldu bilmiyorum ürünü sürdükten belli bir süre sonra yüzümde soyulmayalar oluyor..bu rahatsız edici bir soyulma çünkü elimle yüzümü hafif ufaladığımda bile kir gibi soyulmalar oluyor ve inanın bu insanı çok tedirgin ediyor.bugün ürünü boynuma da uyguladım ve boynumda da aynı şekilde soyulmalar oldu..yüzümde aşırı bir yumuşama da gözlemlemedim..ayrıca da aydınlık bir cilt vaad ediyor öyle bir şey de söz konusu olmadı..pürüzsüz bir cilt de diyor bunu yorumlamak için henüz erken..ama dediğim gibi sivilce yapmadığı için ve israf olmaması adına istemeyerekte olsa kullanacağım ürünü..güncelleme yapacağımdan emin olabilirsiniz..

  14 mayıs 2017 22:18 14 mayıs 2017 22:20


  8. Ben bu üründen 4-5 kutu bitirdim. İlk zamanlar menun kaldım ama özellikle kış aylarında yetersiz ve bir işe yaramıyormuş gibi hissettirdi. Cildim sanki çekiliyormuş gibi oldu. Ben de kullanmayı bıraktım

  9 haziran 2017 13:49

  9. Yaklaşık olarak 4 aydır bu ürünü kullanıyorum. (gizlinot: Normalden yağlıya dönük olanı)Cilt tipim karmadan yağlıya dönük, bazen sivilceli, bazen çok nemsiz. Aldığım zaman yaz sonuydu, biraz kararsız kalmıştım acaba kış için yeterli olacak mı diye ama gayet yeterli geldi. (gizlinot: Effaclar duo kullanırken yeterli gelmemişti) (gizlinot: Gerçi o zaman ankara ayazı da etkilemiş olabilir)

  Sabah akşam kullanıyorum, sadece bazen duştan sonra yüzümün ekstra kuru olduğunu hissediyorum. o zaman da bir damla bepanthen ile birlikte bu jeli kullanıyorum.

  Sivilce yapmadı, hatta dönem dönem çıkan sivilcelerimin daha kısa sürede geçmesini sağladı, sivilce geçtikten sonra oluşan kırmızı izlere iyi geldi. Bazen dayanamayıp sivilcelerimi sıktığımda, yüzümü temizledikten sonra sürünce cildimi yatıştırdığını fark ettim. Makyaj altına kullandığım zaman ekstra bir parlamaya neden olmadı, hatta yağlanmasını da kontrol altına alıyor diye düşünüyorum. (gizlinot: Yatmadan önce sürdüğüm bazı kremlerden sonra sabahları uyandığımda yüzümü zeytin yağına batırılmış pamukla silmişim gibi buluyordum ) (gizlinot: Bunda öyle olmuyor) cildime iyice yedirdikten sonra biraz bekleyince nemlenmiş ve canlı bir cilt görüyorum, makyajı da iyi tutuyor.

  Yani övdükçe övdüm ama ben bunu çok sevdim süslüler.(gizlinot: Swh)

  Sevmediğim tek yani ambalajı. Kavanoza elimi daldırmak pek hoşuma gitmiyor. Kavanoz değil de tüpte olsaydı daha çok severdim sanırım. (gizlinot: Swh)

  27 aralık 2017 19:50

  10. muhteşem bir makyaj bazı. karma-yağlı ciltler için ideal bir nemlendiricidir aynı zamanda.

  28 aralık 2017 22:33