yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1300)
  • medya (65)

  1300. Gold kartlı olabilmek için 12.500 puanı geçmek gerekiyordu. Bu sene kardeşlerimle beraber 3 parfüm aldık sephoradan ve 12.500 puanı geçtim bu sayede. Az önce sephorayı aradım ve Gold kartlı olabilmek için 12.500 değil 50.000 puan olması gerektiğini öğrendim :)

  1 aralık 12:59

  1299. kaç zamandır parfüm alacağım, öteleyip durdum.

  dün parfümlerde ikinci alana %50 indirimine denk geldim.

  hermes'in 2 tane 50 ml parfümünü satın aldım. mutlu ettin beni sephora.

  27 kasım 09:46

  1298. tr sephora için konuşuyorum. benim deneyimde müşteri ilişkileri yönetimi inanılmaz derecede yetersiz kalıyor. asla bir sorunumu tek telefonda çözemiyorum. hep geçiştiriliyormuşum gibi yanıtlar alıyorum zaten de öyle oluyor. "sizi anlıyorum" jenerik cevabından oldukça sıkıldım. çağrı alan arkadaşlarınız hep bunu kullanıyor.

  sürekli çözemediğiniz sorunları beni anlamakla daha iyi hissettirmiyorsunuz, oyalıyorsunuz ve geçiştiriyorsunuz. anlasaydınız çoktan çözerdiniz zaten kendinizle çelişiyorsunuz demek ki anlamıyorsunuz ki çözmüyorsunuz. 

  25 kasım 21:05


  1297. Black friday haftası diye uygulamadan yaptığım alışverişi  kafasına göre iptal eden ve gönderdikleri e-mail'de nedenini belirtmeyen firma.müşteri hizmetlerini aradığımda zahmet edip stok yetersizliği nedeniyle iptal edildiğini söylediler.bir daha zorda kalmadıkça asla alışveriş yapmayacağım.bu arada ürünlerden birtanesi hala stokta görünüyor.teşekkürler sephora!

  25 kasım 14:46 25 kasım 16:14

  1296. girince çıkamadığım yer. bir insan her uğradığında cüzdanı bırakıp çıkar mı ya? her seferinde bu defa bir tek şey alıp çıkıcam diyorum. olmuyor olmuyor.

  23 kasım 17:21

  1295. yeni açılan bağdat caddesi şubesinin üst katı oldukça ferah olmasına rağmen alt katında gezmek hem kalabalıktan hem de stantların konumlandırılmasından kaynaklı biraz zor ve koridorlar dar kalmış. diğer mağazalardan farklı olarak self checkout kasalar koymuşlar. içerisi adeta bir arı kovanı gibi. 

  19 kasım 01:45

  1294. Sephora ilk geldiği zaman çok seviyordum. Ama şimdi yollarımız ayrıldı. Farklı Sephoralardaki personelin yaklaşımı, deneme boy ürünlerin stoklarının bitmesi!, hatta normal ürünlerin bile stok dışı olması beni soğuttu. 500 tane çanta ile Cadde mağazasının açılışı ortada, ses getirmesi orijinal olduğunu göstermiyor.

  Deneme boy ürünleri satışlarda faturalara dahil etseniz ürün sayımlarında da bunların personele mi yoksa alıcıya mı gittiğini belki takip edebilirsiniz.

  Mağaza personelinin iletişim becerileri nasıl geliştirilir? Bu konuda da uzun uzun düşünmelisiniz. Mesele sadece alım gücü değil. Sizin tüketiciye sunduğunuz alternatifler. Bu kadar tüketici bize yeter diyorsanız yapacak bir şey yok.

  18 kasım 22:30


  1293. çalışanları tester ürünleri araklayıp dolap gibi uygulamalarda satıyor iyice tekelleştirmişler rezilsiniz ve midemi bulandırıyorsunuz

  18 kasım 20:39

  1292. Türkiyedeki şubeleri türkiye'ye yakışır şekilde yönetilen marka, ne bekliyoruz ki? Gratis, watsons, eveshop, rossmann gibi firmalarda yapılan büyük indirimlerde açgözlü gibi ürünlerden beşer, onar tane alıp orada burada satan insanlarla dolu her yer. Beleşe aşure dağıtılan yere elinde leğenlerle koşanlar var bu ülkede. Bim'e gelen marka termoslardan 3-5 tane almak için birbirine yumruk atmaktan çekinmeyen insanlara, 'gelin kapımızın önünde 1 gün önceden kamp kurun da adımız haberlere kadar her yere çıksın' diye çok hoş bi politika uygulamışlar. 

  Şu ülkedeki varoş ve açgözlüleri de araplarla beraber yollayabilsek belki markaların bizi düdükleme ihtimalleri de azalacak. Ama tabii bu söylediğim, uzaya otel yapmamızdan bile daha düşük bi ihtimal.

  18 kasım 16:10

  1291. buranın fransa'da lyon şubesinden ysl nu parfümünü almıştım seneler önce. o sıra da parfümün üretimi durdurulmuştu. (sonradan özel bi serii olarak tekrar satışa çıkardılar) neyse, ben de ellerinde kalan 2 şişe parfümü alıp bana satış yapan kızla biraz laflamıştım. sonra çantama nerdeyse dolu bir şişe tester parfümü koyduklarını gördüm. açıklamaları ürün artık stoğumuzda yok ve üretilmiyor, yani biri koklasa da alamayacak olmuştu. mantıklı deyip geçmiştim.

  gelgelelim kanyon mağazasının deneyimlerine :) aahaha sinirim bozuluyor. sanki şey gibi, çalışan kişinin evindesiniz ve onun parfümlerini karıştıran, siz lisedeyken size en büyük ayar olan arkadaşınızmış gibi. cidden bazı şeyler belli kültürlere özgü bence.

  14 kasım 00:45