yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (0)

  1. İlk yellenenin karşı taraf olmasını tercih edeceğim durum. Yataktayken istemsizce başıma gelen hadise ama tam uyumuş muydu emin değilim. Soğuk havalarda elimde olmayan durum. Umarım duymamıştır. Yellenmekten daha kötü olan sonrasında nasıl bir tavır takınmak gerektiğini bilememek.

  3 ocak 2016 02:02

  2. Bir defasında yılbaşında sevgilimle camdan şehir manzarasını izliyorduk romantik romantik. sonra bir gümbürtü duyuldu. ben de "aa havai fişek attılar" dedim fakat sesi gelmesine rağmen gökyüzünde havai fişek falan görünmüyordu. Sevgilime dönüp baktığımde yüzünde salak bir sırıtış gördüm. Yanımda ilk kez yellenmişti ve maalesef son olmayacakti.

  3 ocak 2016 02:06

  3. ya benim kadar (karakter olarak adgafd) gevşek bi insanın bile kaldıramayacağı bi şey.

  değil sevgili, kimsenin yanında yapılmamalı ya !

  hatta kendi evinde bile, ailen evdeyken, tuvalette sifon çekilip yapılmalı ki ses dışarı gitmesin.

  yok ben bunu aşamam hacı.

  kim yaparsa yapsın gözümdeki imajı tuzla buz olur.

  ya büyük konuşmayayım (şu an dilimi ıssırdım) ama bunun esprisini yapanla bile olmaz.

  bi keresinde adamın birine "Karnım ağrıyor" dediğimde "tuvalete git geçer ehehe" demişti de soğumuştum !

  yemnediyorum hayatımdan engelledim.

  Karın agrimin sebebi regl idi.

  ay yok olmaz ya.

  allaaşkına yapmayın.

  öyk.

  3 ocak 2016 02:36 3 ocak 2016 02:42


  4. Otobüsteyiz, sabaha karşı. İlk tatilimiz bodruma gidiyoruz.. Ben cam kenarında oturuyorum, artık kaymışım, yan oturuyorum, götüm camda, omzum ve sırtım sevgilimin kollarının arasında, buraya kadar herşey çok romantik... Taaa ki ben kendimden geçtiğimi anlayıp, kendi osuruğumun sesine uyanana kadar. O nasıl bir sinsi osuruktur, nasıl bir habersiz geliştir, nasıl bir zoooorrt diye çıkıştır camlar titredi be mübarek. Sevgilim dahil tüm yolcular irkildi, çok şaşırdı benimki sonra gülmeye başladı, bende... Buda böyle bir anımdır.

  3 ocak 2016 02:43 11 şubat 2017 15:53

  5. ''Ya... ya... ya allah belanı versin be... yine de çok tatlısın gel bakiim şuraya...''

  3 ocak 2016 15:46

  6. yapmam, ortalıkta yapmasından da hoşlanmam. oldukça doğal bir insanım ve öyle bir çiftiz, burnum aktıysa sümkürerek silebilirim veya o çişini yaparken banyoya girip bişi alıp çıkabilirim mesela. ama benim sınırım bu ortalıkta yellenmek, değil sevgilim kim yaparsa yapsın hoş karşılamıyorum. bir kere uyurken denk geldim minicik bi pırt sesine, ben uyanıktım. tiksinmedim iğrenmedim ve rahatsız olmadım uyurken kendini kontrol edemez sonuçta ama gözümün içine baka baka yapsa rahatsız olurdum. bu işlemi yapabileceği banyo var mesela, ordayken sesini duysam da sorun değil yine rahatsız olmam ama yani ortalıkta yapmasın.

  üniversitede iki kız arkadaşım vardı, ilk defa tanışıyorum üçüncüyle bizim de ev müsait oturmaya yada kalmaya geldiler tam hatırlamıyorum, o yeni tanıştığım kız daha 1. saatte gayet rahat gökgürültüsünü bastırıyodu çok çok şaşırmıştım rahatlığına, belki de ondan o kadar takıntı yaptım bunca yıl. bilemiyorum.

  3 ocak 2016 16:13 3 ocak 2016 16:13

  7. hepimizin başına gelmiş olaydır. ancak sürekliliği hoş değil. birgün erkek arkadaşım bunun olacağını ve bir süre sonra bunu normal karşılamamız gerektiğini söyledi. birbirimizin yanında yapacağız rahatsız da olmayacağız dedi. bunu istemediğimi herzaman bazı sınırların kalması gerektiğini söyledim ertesi gün eksi sözlükten çok beğenilen bir girinin linkini atmıştı bana. bir çocuk anne babasının hayatını yazmış, büyük bir aşkla evlenmişler, babası bağırsak kanseri olmuş annesi günlerce basını ovarak babasının gaz çıkarmasını beklemiş uyumadan. bu iyileşme belirtisi olacakmış çünkü. evet üzücü bir hikaye ama, kanser hastası değilsin gidip ötede yapabilirsin bunu. baglantiyi kuramadim.

  3 ocak 2016 18:04 3 ocak 2016 18:08


  8. Uykuda olsa lafım olmaz ancak ben de bile bile yanımda osursa rahatsız olurum. İgrenir miyim ? Aslaa ama libidomu öldüreceği kesin. Ben de onun yanında asla osurmam. Cisimi yaparım, mendile sumkururum ama osurmam. Ben uyanıkken o uyur vaziyette osursa yine sorun değil çünkü farkında değil ama otururken, film izlerken falan yaparsa libidom wefad

  3 ocak 2016 18:49

  9. beni rahatsız etmeyecek olan durum. herşeyini bildiğiniz,aynı yatakta seviştiğiniz, tuvaletini yaparken girip bişey aldığınız veya yanında sümkürdüğünüz kişinin yellenme gibi doğal birşeyinden iğrenilmesi bana kasıntılık gibi geliyor. seviyorsan herşeyiyle sevmelisin benim düşüncem bu yönde. farkında olmadan birşey kaçırdı diyelim, güler geçersin ne o öyle yok iğrenç ıyy rezillik falan.

  edit: gelen eksilere bakılırsa insanlar ilişkilerinin hep çiçek böcek peri masalı olması yönünde hayaller kuruyor.ilginç.

  3 ocak 2016 18:56 3 ocak 2016 19:01

  10. hep derler ya almanyada osurmak ayıp değil geğirmek ayıp diye çok merak ediyorum orda cidden zart zart çekiyorlar mı diye.

  edit: buarada başlıkla bağlantılı olması açısından benim ilk yellenmeden ziyade yellenmelerim oldu ama hiç bi zaman farkedilmedi. sanırım osuruğun cinsiyle ve bulunduğunuz yerle ilgili biraz. yani açık alanda ufak bit pırt farkedilmiyor. (ybkz: swh) aslında bu konuda çok bomba bir anım var ama sevgili yanında olmadığı için bu başlığa ait değil. başka bir başlık altında görüşmek üzere süslüler. (ybkz: swh)

  3 ocak 2016 20:57 3 ocak 2016 21:00