2.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (1)
  • medya (1)
2

1. aralık 15'ten beri kullanmaya başladığım koyu göz altları için satılan göz çevresi kremi.

göz altlarım mosmor değildir ama gölgeli görüntü beni rahatsız ediyordu, henüz kaz ayaklarım olmadığı için nemlendirme, önleme ve koyu halkalara karşı bir göz çevresi kremi istediğimde bunu verdiler.

mucize yaratmıyor ancak göz altlarımın tonunun açıldığını söyleyebilirim.

26 ocak 2016 12:10

2. Göz altlarımda beni son derece rahatsız edecek boyutta morluk var maalesef.. büyük beklentiler içinde aldım ama çok bir faydasını göremedim morluklarda gözle görülür açılma vs olmadı ama nemlendirme açısından oldukça başarılı bir daha alır mıyım bilemem 265 tl beklentimi tam anlamıyla karsılamayan bir krem için yüksek bir fiyat zira.

17 haziran 2016 16:47

3. göz altlarımın çökmesi nedeniyle tarte shape tape dahil hiçbir kapatıcıyla kapanmayan göz altı morluğuma acaba minik de olsa bir etkisi olur mu diyerek aldığım ve aylardır düzenli olarak hem gece yatmadan hem de gündüz makyaj altına kullandığım krem. yağlı bir his bırakmadan çok güzel bir şekilde nemlendirdiğini düşünüyorum. belki morluğu gerçekten renk değişiminden kaynaklananlarda farklı bir etki gösterebilir ancak benim morluklarıma bir faydası olmadı ne yazık ki.

5 ağustos 01:35