yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (49)
  • oylar (39)
  • medya (9)

  1. sabun, parfüm, paraben ve alkol içermeyen bir yüz temizleme jeli. yüz temizleme köpüğüm bitmek üzere olduğu için gratis indiriminde küçük boyunu aldım denerim diye ve çok memnunum şimdilik. kuru ve hassas cildime epey iyi geldi, kurutmuyor ya da matlaştırmıyor hiç. epey nazik.

  6 kasım 2018 19:00

  2. Dene bunu kutusundan çıkan tek kullanımlık testerını denedim hazır yılbaşı makyajı yapmışken. Micellar sudan sonra direk nemli cildime köpürterek uyguladım. Ben bu markaya karşı çok önyargılıydım ama çok beğendim bu jeli. Yüzümü bayağı güzel temizledi ve hiç bir şekilde germedi ki zaten nemlendirme iddialı. Yumuşacık ve tertemiz yaptı. Elimdekiler bitince şans vericem sanırım.

  1 ocak 2019 01:24

  3. Ekim ayında tanışıp 3 kere aldığım üründür,kuru ciltler sever diye düşünüyorum açıkçası benim cildimi tahriş etmedi ve nemlendirici özelliği olduğunu düşünüyorum

  6 ocak 2019 00:23


  4. çamaşır suyu gibi kokan yüz temizleme jelidir. denebunu kutumdan çıkan tek kullanımlık ürünü kullandım ve kokusu gerçekten berbat.

  8 ocak 2019 13:19

  5. temizlemesi güzel bir ürün makyajımı bile yıkadim bir kaç kez rimelimi bile tertemiz çıkardı. ama başka entrylerde de gördüm aynı sorun bende de oldu göz altlarım o kadar kurudu ki aynada kendimi görüp bu yaşlı kim dedim, resmen gerilmekten küçülüp kırışmıştı. hemen bir göz çevresi kremi sürüp aynaya baktığımda gözüm ve çevresi eski haline gelmişti.

  temizlemesi güzel ama insanı telaşa sürükleyen bir kuruluğa sabep oldu bende. sabun gibi.

  12 şubat 2019 09:59 12 şubat 2019 10:00

  6. Nemlendirici bir özelliğini göremedim. Yağlıya dönük karma ciltlere uygun olduğunu düşünüyorum. Temizlemesi iyi ama duruladıktan sonra gerginlik hissi bırakıyor. Bu açıdan cildi sabunla temizlemekten farkı yok, verdiği his çok benzer. İçerik olarak da vasat bir ürün. Tüm bu olumsuz özelliklerine rağmen cildimde tahrişe sebep olmadı, kuruluğu bağlı biraz kaşıntı yapıyor. Her gün üst üste kullanabileceğim bir ürün değil, elimdeki diğer jellerle dönüşümlü kullanıyorum. Aksi takdirde karma cildimi çok kurutuyor. Ben acil ihtiyaçtan 50ml boyunu aldığım için çok da önemsemedim. Yalnız bitince tekrar almam.

  Köpürmesi az ama kolay biten bir ürün de değil. Seyahatler için evde bulundurulabilir.

  ilgili medya:
  1
  14 şubat 2019 22:14

  7. makyajı çıkarma konusunda harikalar yaratan fakat nemlendirme özelliğini yerine getiremeyen bir ürün. normalde kullandığım temizleme jelleri göz altlarımda maskara kalıntısı bırakır ama bu jel tek yıkayışta tüm makyajı çıkardı. makyajı temizlerken köpürmüyor fakat ben emin olamayıp bir daha yıkadığımda anca köpük köpük olabildi. yıkama sonrasında nemlendirme namına yüzümde bir şey hissetmedim bunun aksi olarak kurutma da yapmadı. günlük kullanılabilecek ve bana kalırsa yağ dengeleyebilecek bir temizleme jeli.

  15 şubat 2019 03:06


  8. Nemlendirici ibaresinin ciddi anlamda şaka olduğunu düşündüğüm temizleme jeli. 1 kez kullandım ve yıkadıktan sonra tonik sürene kadar geçen sürede resmen yüzümde maske varmış hissiyatı yaşadım. Ağız kenarlarım kurudu sanki ağzımı açsam maske oralardan yırtılacak gibi hissettim bakın abartmıyorum. Bu üzerinde nemlendirici yazmasa dahi şikayet edilecek derecede bir kurulukken bir de nemlendirici diye kocaman yazmışlar, kesinlikle şaka olmalı.

  Ayrıca ürünün dokusu ve görünüşü de ucuz sıvı sabun gibi duruyor o da beni biraz yıktı.

  18 şubat 2019 22:42

  9. ben bu ürünü 1 kutusunu bitirdim. Normalde yıkama jellerine çok para vermeyi mantıklı bulmuyorum. Uzun süre yüzümde durmayacağı için kendi çapımda yüz yıkama jelimden ekonomi yapmaya çalışıyorum. çünkü yüz kremleri serumlar aşırı pahalandı. yıkama jeli uygun olsun diyorum. İçeriği temiz olsun uygun fiyatlı olsun.

  Benim makyajımı çıkartıyor. Kuru ciltler için uygun olduğunu düşünmüyorum.Cildi kurutuyor.

  Ambalajı da pompalı yapsalar daha uzun süre gidecektir. Şimdi sıkınca fazla ürün geliyor. Onu tam ayarlayamıyorum.

  7 mayıs 2019 09:32

  10. alerji yaptı, kullanamadım.

  Öncelikle nemlendirici falan değil, bayağı kurutucu bir yüz yıkama jeli. Çamaşır suyu gibi kokuyor ve köpürmüyor- ki bunlar beni rahatsız etmedi, tersine köpürmemesi ve parfüm içermemesi benim için artı.

  Ancak yıkadıktan sonra suratımı gerdi ve suratımda irrite edici yanma/batmamsı bir his oluştu. Aloe vera jeli sürmeme rağmen yarım saat cildim irrite oldu.

  Bence almanız gereken bir risk değil bu ürünü denemek.

  Bu arada simple'ın cruelty-free olması konusuna kendi araştırmam doğrultusunda bir yorum getirmek istiyorum.

  Peta cruelty-free kabul etmiş. Ancak bağlı olduğu unilever şirketini cruelty-free kabul etmemiş. Şöyle ki eğer bağlı olduğu şirket hayvan testi yapıyorsa ben bu markayı cruelty-free kabul etmiyorum.

  Simple'ın çinde satışı yok bu arada.

  Ürünün vegan olup olmamasıyla ilgili bir bilgim yok.

  11 mayıs 2019 19:39