sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (3)
  • medya (2)

  1. Doktorun önereceği ürünü alana kadar 10 gün küçük boyunu denedim. Zaten parfüm vs içermiyor, kokusu yok. Pek güzel köpürmüyor, süper arındırdı hissi vermedi ama idare etti. Ortalama bir ürün.

  ilgili medya:
  1
  10 aralık 2018 17:44

  2. Dene bunu kutusundan çıkan tek kullanımlık testerını denedim hazır yılbaşı makyajı yapmışken. Micellar sudan sonra direk nemli cildime köpürterek uyguladım. Ben bu markaya karşı çok önyargılıydım ama çok beğendim bu jeli. Yüzümü bayağı güzel temizledi ve hiç bir şekilde germedi ki zaten nemlendirme iddialı. Yumuşacık ve tertemiz yaptı. Elimdekiler bitince şans vericem sanırım.

  1 ocak 01:24

  3. Ekim ayında tanışıp 3 kere aldığım üründür,kuru ciltler sever diye düşünüyorum açıkçası benim cildimi tahriş etmedi ve nemlendirici özelliği olduğunu düşünüyorum

  6 ocak 00:23

  4. çamaşır suyu gibi kokan yüz temizleme jelidir. denebunu kutumdan çıkan tek kullanımlık ürünü kullandım ve kokusu gerçekten berbat.

  8 ocak 13:19

  5. Denebunu kasım kutusundan çıktığı için bir kere kullanma fırsatı bulduğum temizleme jeli. Ürün ambalajının üzerinde tüm cilt tipleri için uygun olduğu yazıyor, benim akneye eğilimli ve hassas cildimde uzun süreli kullanımda nasıl bir etkisi olur bilememekle beraber tek kullanımda cildimde herhangi bir kızarıklık veya irritasyona sebebiyet vermedi. Ben makyajdan misel su ile arındırdığım zaten temiz olan cildime uyguladım bu nedenle makyaj temizleme konusunda ne kadar başarılı bilemiyorum fakat yine de verdiği temizlik hissiyatını başarılı buldum. Zaten sanıyorum çoğumuz artık çift temizleme yapıyoruz, önce bir balm veya misel su ile temizlediğimiz yüzümüzü yıkıyor veya yıkadıktan sonra bir misel su veya tonik ile geçip makyaj kalıntıları kaldıysa böylece onları da temizlemiş oluyoruz.

  Bu ürün cildimi çok germedi fakat yıkadıktan sonra bir nemlilik bıraktığını da söyleyemem bu nedenle sonrasında bir nemlendirici ile devam etmek gerekiyor tabii ki.

  Temizleme jeline çok fazla bir bütçe ayırmak istemeyen veya ayıramayacak olan, cildinde pek fazla problem yaşamayan, gratis, watsons gibi kişisel bakım marketlerinden kolayca ulaşılabilir, uygun fiyatlı ve nispeten temiz içerikli bir ürün arayışında olanlar belki bir şans verebilirler.

  20 ocak 17:20 23 şubat 02:23

  6. temizlemesi güzel bir ürün makyajımı bile yıkadim bir kaç kez rimelimi bile tertemiz çıkardı. ama başka entrylerde de gördüm aynı sorun bende de oldu göz altlarım o kadar kurudu ki aynada kendimi görüp bu yaşlı kim dedim, resmen gerilmekten küçülüp kırışmıştı. hemen bir göz çevresi kremi sürüp aynaya baktığımda gözüm ve çevresi eski haline gelmişti.

  temizlemesi güzel ama insanı telaşa sürükleyen bir kuruluğa sabep oldu bende. sabun gibi.

  12 şubat 09:59 12 şubat 10:00

  7. Nemlendirici bir özelliğini göremedim. Yağlıya dönük karma ciltlere uygun olduğunu düşünüyorum. Temizlemesi iyi ama duruladıktan sonra gerginlik hissi bırakıyor. Bu açıdan cildi sabunla temizlemekten farkı yok, verdiği his çok benzer. İçerik olarak da vasat bir ürün. Tüm bu olumsuz özelliklerine rağmen cildimde tahrişe sebep olmadı, kuruluğu bağlı biraz kaşıntı yapıyor. Her gün üst üste kullanabileceğim bir ürün değil, elimdeki diğer jellerle dönüşümlü kullanıyorum. Aksi takdirde karma cildimi çok kurutuyor. Ben acil ihtiyaçtan 50ml boyunu aldığım için çok da önemsemedim. Yalnız bitince tekrar almam.

  Köpürmesi az ama kolay biten bir ürün de değil. Seyahatler için evde bulundurulabilir.

  ilgili medya:
  1
  14 şubat 22:14

  8. makyajı çıkarma konusunda harikalar yaratan fakat nemlendirme özelliğini yerine getiremeyen bir ürün. normalde kullandığım temizleme jelleri göz altlarımda maskara kalıntısı bırakır ama bu jel tek yıkayışta tüm makyajı çıkardı. makyajı temizlerken köpürmüyor fakat ben emin olamayıp bir daha yıkadığımda anca köpük köpük olabildi. yıkama sonrasında nemlendirme namına yüzümde bir şey hissetmedim bunun aksi olarak kurutma da yapmadı. günlük kullanılabilecek ve bana kalırsa yağ dengeleyebilecek bir temizleme jeli.

  15 şubat 03:06

  9. Nemlendirici ibaresinin ciddi anlamda şaka olduğunu düşündüğüm temizleme jeli. 1 kez kullandım ve yıkadıktan sonra tonik sürene kadar geçen sürede resmen yüzümde maske varmış hissiyatı yaşadım. Ağız kenarlarım kurudu sanki ağzımı açsam maske oralardan yırtılacak gibi hissettim bakın abartmıyorum. Bu üzerinde nemlendirici yazmasa dahi şikayet edilecek derecede bir kurulukken bir de nemlendirici diye kocaman yazmışlar, kesinlikle şaka olmalı.

  Ayrıca ürünün dokusu ve görünüşü de ucuz sıvı sabun gibi duruyor o da beni biraz yıktı.

  18 şubat 22:42

  10. ben bu ürünü 1 kutusunu bitirdim. Normalde yıkama jellerine çok para vermeyi mantıklı bulmuyorum. Uzun süre yüzümde durmayacağı için kendi çapımda yüz yıkama jelimden ekonomi yapmaya çalışıyorum. çünkü yüz kremleri serumlar aşırı pahalandı. yıkama jeli uygun olsun diyorum. İçeriği temiz olsun uygun fiyatlı olsun.

  Benim makyajımı çıkartıyor. Kuru ciltler için uygun olduğunu düşünmüyorum.Cildi kurutuyor.

  Ambalajı da pompalı yapsalar daha uzun süre gidecektir. Şimdi sıkınca fazla ürün geliyor. Onu tam ayarlayamıyorum.

  7 mayıs 09:32