yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (20)
  • medya (1)
  4

  1. hassas, yağlı ve akneye meyilli cildim için aldığım sert kimyasal, alkol, parfüm, renklendirici ve sabun içermeyen temizleme jeli.

  renksiz jel kıvamında ve yeterince köpürüyor. cilde sürüldüğünde kaygan bir his veriyor ve bu hissi arındırmak biraz zaman alıyor. koku hassasiyeti olanlar sevecektir çünkü gerçekten aşırı hafif kokuyor. hatta kokmuyor bile diyebilirim o derece. 

  yüz temizleme jellerinde kriterlerim yüzü tahriş etmemesi, sivilceye yol açmaması ve iyi temizlemesi. cildi yormadan, tahriş etmeden güzelce temizliyor. bende sivilceye sebebiyet vermedi. kriterlerimin hepsini karşıladığı için memnun kaldığım bir ürün oldu.

  150 ml tüp şişede ve fiyatı indirimsiz 50tl indirimde ise 25tl'ye kadar düşüyor. indirimsiz fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum fakat indirimde şans verilebilir.

  31 ağustos 2019 12:00

  1

  2. Sıradan bir yüz temizleme jeli. Daha önce aynı markaya ait makyaj temizleyiciyi çok beğendiğim için bu ürünü de denemek istedim ancak kullanımım neticesinde çok başarılı bulamadım. Ben yeterince köpürdüğünü düşünmüyorum ve bu sebeple de tam temizlenme hissi alamadım. Yüzüme şeffaf birşeyi sürüyorum ancak o kadar. Koku yok renk yok sadece yüzüme sıvımsı bir şey uyguluyorum gibi. Fiyatı çok uygun sayılmaz ve ben kesinlikle ondan daha ucuza daha iyi temizleyiciler olduğu kanaatindeyim.

  7 ekim 2019 10:28

  4

  3. Severek kullandığım, nazik temizlik hissi veren yüz temizleme jeli. Çoğunluğun aksine çok köpüren temizleme ürünlerinden hoşlanmam. Bana hep deterjan hissi verirler. Normal fiyatı 40-50 civarı, indirimli olarak Gratis'ten 20'ye aldım. (19.90) . Micellar muhabbeti biliyorsunuz, makyaj temizleme sularından geliyor, tek başına makyaj temizleyebileceğıni düşünmüyorum ama bb kremi temizliyor. Tabi aksama kadar zaten ürünun çoğu uçmuş veya silinmiş oluyor, kalanı belki su da çıkarır bilemiyorum... Ellerimi de yıkadım denemek için, Kurutmuyor gerçekten. Sabun hissi yok. Gözeneklere etki edecek kadar efektif bir ürün değil, cildi yormayan hafif yapılı bir günlük temizleyici olarak iş görüyor diyelim.

  10 ekim 2019 11:45 10 ekim 2019 15:05


  4. temiz içerikli, hoş bir temizleme jeli. bir şişe bitirmiştim ve hassas ciltli olmama rağmen herhangi bir sorunla karşılaşmadım. cildimi kötüleştirmedi fakat gözle görülür bir fark da yaratmadı. alıp deneyebilirsiniz, hassas ve kuru ciltliler sevecektir.

  14 şubat 2020 10:22

  4

  5. baya indirimli görünce(gizlinot: %60) alıp denemek istedim. yaklaşık 2.5 aydır da kullanıyorum. öncelikle makyaj temizlemek için ben de yeterli olmadığını düşünüyorum. ilk başlarda köpürmediği için garipsedim ve hiç temizlemiyormuş gibi bi hisse kapıldım ama öyle olmadığını gördüm, yüzümü gayet güzel temizliyor. bende gerginlik oluşturmadı ama nem de vermedi. herhangi bir tahrişe veya sivilceye sebep olmadı. f/p olarak başarılı bence. başka ürünler denemek istediğim için tekrar almayı düşünmüyorum

  23 nisan 2020 15:30

  4

  6. Genelde duşa girdiğimde kullanıyorum, belirgin bir etkisini görmesem de cildime ferahlık hissi vermesini ve cildi kurutmamasını seviyorum.

  2 mayıs 2020 15:47

  5

  7. Tüm cilt tipleri özellikle hassas ciltler için çok iyi bir temizleyici. İçeriği çok temiz, sert kimyasal vs. yok. 

  Cildim karma, akşamları daha derin bir temizlik yapıyorum. Günde iki defa derin temizlik cildimi yoruyor ve kurutuyor. Herkesin yöntemleri farklı olsa da benim gibi tercih eden birçok dermotolog ve youtuber var. Sabahları daha hafif bir temizleyici tercih ediyorum. Bu ürün gerçekten sabahlarımın vazgeçilmesi. 

  Fiyatini bence sonuna kadar hak ediyor, çok da bereketli bir ürün. Özellikle indirimdeyken bence kaçırılmaz.

  8 mayıs 2020 18:00


  3

  8. ürünün neredeyse yarısından fazlasını kullandım, beklentilerimi çok karşıladığını söyleyemeyeceğim.

  benim için tek artısı, karma ve hassas cildimde herhangi bir iritasyona ve sivilceye sebep olmaması, kaşıntılarımı tetiklememesi.

  ancak, ürünün kullanımı bence çok zor, çok makyaj yapmadığım günlerde bile, makyajı temizlemediği gibi bulamaç yapıyor maalesef. bu bağlamda makyajı çıkarmada etkisiz benim için. mutlaka öncesinde yağ bazlı bir ürünle temizlik yapmam gerekiyor.

  makyajsız rutin için de, arındırması oldukça zor bir ürün. defalarca yüzü yıkamak gerekiyor ve kaygan histen kurtulmak çok zaman alıyor.

  Tek başına kullanmak için çok uğraştırıcı, tekrar alacağımı sanmam.

  31 mayıs 2020 23:08

  9. ürünü cilt bakımı uzmanı hyram'in tavsiyesiyle aldım. temiz içerikli ve nemlendirici olma özelliği iddiası beni cezbetmişti. ama nasılsa benim cildimi ilk kullanışımda çok kuruttu ve burun kenarlarımı pul pul yaptı. nemlendirme özelliğinin pek başarılı olduğunu düşünmüyorum ya da ancak yağlı ciltlerde işe yarıyordur diye tahmin ediyorum çünkü ürünü kullanmaya devam etmem mümkün değil. üründen emin olmak için birçok kez kullandım ancak her seferinde daha da çok kuruttu. kullanırken yüzümden arınmıyormuş ve yüzümü pek temizlemiyormus gibi hissediyordum (cildimi temizlemiyor gibi hissetmemin sebebi köpürmüyor oluşu değil, köpürmeyen başka bir yıkama jeli kullanıyorum ve oldukça memnunum). alternatif yüz yıkama jeli alınca kullanmayı bıraktım. parfümsüz oluşu ve temiz içeriğiyle alınmaya değer bir ürün ama karma ve kuru ciltliler dikkatli olmalı diye düşünüyorum. indirimsiz fiyatı pek bütçe dostu değil.

  6 ağustos 2020 20:02 18 ağustos 2020 19:58

  10. hassas bir cildim olduğu için yönelmiştim ama cildimde 2 günde sivilceye yol açtı, hemen kullanmayı kesmek zorunda kaldım. şimdi öylece duruyor rafta. Bir daha deneyip risk alacağımı sanmıyorum.

  17 ağustos 2020 15:49