yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (3)
  • medya (4)
  4

  6. Bazen keşke almasydım bazen de iyi ki almışım dediğim maske. Karma cildiğim olduğu için yağlı bölgelere haftada 1 gün uyguluyorum, 10 dakika sonra ılık suyla yıkıyorum. Gözeneklerimi geçici olarak tamir etti. Aydınlattı. Onun dışında pek bir olumlu etki göremedim. Boşu boşuna şişirilmiş bir ürün. Bitince tekrar almam. 

  26 eylül 15:34

  5. Burun çevremde siyah nokta problemlerim oldukça fazla. Gözenek problemi ile çok üzün süredir başetmeye çalışıyorum hiçbir maskede de etkili sonuç alamadım ne yazık ki. Yaklaşık 5 ay süredir kullanıyorum bu ürünü ve gerçekten gözeneklerimde bir iyileşmeye şahit oldum sonunda. Sürümü ve ciltten arındırılması da oldukça kolay. 

  30 haziran 11:36

  4. skinfood'un etkili ama söylendiği gibi mucize olmayan maskesi. temiz cildime uygulayıp kuruduktan sonra masaj yaparak çıkarıyorum ve bıraktığı his gerçekten çok güzel, özellikle burnumun üzerinde. bereketli bir ürün(gizlinot: kaç aydır kullanıyorum, yarısına anca geldim) ancak fiyatının yüksek olması üzücü :/ bitirince almam diye düşünüyorum(gizlinot: tmi)

  10 mayıs 00:21


  3. (link: https://www.ulta.com/egg-white-pore-mask?productId=xlsImpprod14431261#:~:text=Water%2C%20Butylene%20Glycol%2C%20Titanium%20Dioxide,%2C%20Sorbitan%20Stearate%2C%20Caprylyl%20Glycol%2C link)

  11 dolarlık ürünü 180 liraya satmak nedir?

  (link: https://www.boyner.com.tr/skinfood-bakim-maskesi-877607?dfw_tracker=96538-5002474409001&gclid=Cj0KCQjwp86EBhD7ARIsAFkgakjFEl9uZBYbx-SyVD75PF5M9T4BkihpOszoJH5uiP84324Iiq3RTl4aAkNaEALw_wcB boyner)

  cruelty free değildir ayrıca.

  6 mayıs 15:17

  4

  2. ilk kullandığım günden itibaren sürümünün bir kil maskesine oranla çok daha kolay oluşunun yanında, ciltten rahatça arınıp pürüzsüz bir his vermesi nedeniyle beğenimi kazanan bir maske. içinde albuminin yanında, gözenekleri temizlemeye yardımcı olması açısından etkili amino asit bakımından zengin beyaz yumurta içeriyor oluşu, bu maskeyi deneme merakı uyandırdı bende.

  skinfood'un maskelerini ara ara kullanıp beğenince bu maskeyi de denemek istedim. gözenek konusu malum, özellikle karma ve yağlı ciltler için daha da büyük sorun. beni çok rahatsız edecek derecede geniş gözeneklerim olmasa da, yine de görünürlüğünü azaltmak için bu tip maskeler iyi oluyor tabii.

  yalnız bu maske bir mucize değil öncelikle bunu kabul etmek lazım. düzenli kullandığım süre içinde gözeneklerim yok olmasa da, evet faydasını gördüm. geçici olarak cildinizi pürüzsüz gösteren, yumuşacık ve hiçbir şekilde cildinizi rahatsız etmeden işini yapması açısından gayet güzel. yaklaşık 2 ay kadar maskeyi haftada bir, havalar ısındıktan sonra da iki kez kullanmış biri olarak en çok maskenin ciltte çabuk kurumasını sevdim. yapısı koyu kıvamlı bir krem gibi adeta ve sürdükten sonra dakikalar içinde gözenekli bölgelerin kuruduğunu fark ediyorsunuz. bu süre içinde cilt bir kil maddesi uygulamış gibi aşırı derecede gerilmiyor. sanırım en çok bu yanını sevdim. merak edenler olabilir belki maskede herhangi bir yumurta kokusu yok. hatta salatalık kokusu gibi ferah ve beni rahatsız etmeyen bir koku gibi geldi daha çok bana.

  ben maskeyi cildimde ilk seferde 10 dk kadar tutup daha sonra hemen yıkadım. yalnız sonraki seferde bir şey daha fark ettim ki, maskeyi ciltte ne kadar çok bekletmek isterseniz o biraz da size kalmış. çünkü kil maskesi gibi herhangi bir gerilme ya da ciltten dökülme gibi bir durum olmuyor. ayrıca maskeyi çıkarırken doğrudan suyla yıkayabileceğiniz gibi, beni gibi konjac sünger yardımıyla da çıkarabilirsiniz. bana öyle daha kolay geldi çünkü.

  özetle tek başına kullanıldığında sadece anlık olarak gözeneklerinizi gizlemek mümkün bu maskeyle. maskeden sonra kullanacağınız bir serum tabii ki alacağınız sonucu değiştirebilir. cildime verdiği yumuşak hissi, az da olsa cildin yağını giderme etkisi ve kolay durulanması açısından beğendim. fakat gider tekrar alır mıyım sorusunun cevabıysa hayır. çünkü yapısının dışında beni etkileyen ve tekrar almama neden olacak kadar güçlü bir etki göremedim.

  ilgili medya:
  2
  7 haziran 2020 19:55

  5

  1. ben buna aslında bir girdi yazmıştım ama silinmiş sanırım. baştan yazayım o zaman.

  ürün küçük bir kavanozda geliyor, kiehl's maskeden daha küçük sanırım. amacı, içeriğindeki albumin maddesiyle yüzdeki sebumu durdurmak ve yağın da gözenekleri genişletmesine engel olmak. ve evet, çok güzel, ferah ve pürüzsüz bir his veriyor yüzünüze. ilk başta etkisini pek hissedemedim. ama gözenekleri gizlemeye ve küçültmeye gerçekten yardımcı oluyor düzenli kullanımda.

  ben türkiye'den satın almadım, almam da. 139 tl trendyol'da. bu ülkedeki herkes bizi dolandırmaya and içmiş, ben böyle düşünüyorum en azından. ben bu ürünü 35 tl'ye seul'den aldım arkadaşlar. :d üstüne vergi mergi, kargo falan konur ama bu kadarı da yapılmaz.

  yorumlarda da lekelerimi ilk kullanımda %70 azalttıııı falan denmiş, imkansız öyle bir şey yapması. leke açma umutlarıyla girişmeyin bence. ama gözeneklere etkisi gerçekten iyi, onu söylemeliyim. korona virüs olayları bitince kore'den satın almayı planladığım bir ürün. değerini bilememişim reis diyerek girdimi sonlandırıyorum.

  1 mart 2020 14:43