yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (22)
  • medya (4)

  1. bende rengini vermeyen allıktır. çok yoğun uygulamak gerekiyor, aksi takdirde sadece hafif bir ışıltı veriyor, çok memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim bir ürün.

  18 ocak 2016 02:12

  2. nars orgasm alliga gercekten cok benzettigim allik. hot mama vs nars orgasm karsilastirmasini hot mama baya bir seftalilik icerdiginden pek desteklemiyorum ama bu urun gercekten net bir dupe.

  yapisi oldukca tebesirimsi. isiltilari,rengi cok guzel ama pigmentsiz. bol bol surmeniz gerekiyor o guzel rengi elde edebilmek icin. rt blush brush'la sureyim hafif bir isilti olsun renk versin falan degil bu allik maalesef. o dedigimiz hot mama da oluyor.

  kazimak zorunda kaldim. ust tabakasini hafifce kazidim. yine vermedi rengini. he ama seviyor muyum,cok. minicik paketiyle (gizlinot: kibrit kutusu???) cantaya at cik. goz fari olarak da kullaniyorum bazen.

  kisacasi ugrasirim diyorsaniz alin diyecegim allik.

  24 şubat 2017 15:35

  3. Niye pigmentsiz geldi herkese ben anlamadım, dün indirimden aldım ve bugün denedim gerçekten fırçayı şöyle bir sürttüm ve yanaklarıma uyguladım pespembe ve nars orgasmı da almaya niyetlenip vazgeçmiştim daha öncesinde, iyi ki almamışım, onu almadan önce denettiğimde hiç öyle pigmentli gelmemişti, bu süper bir şey... nars orgasm allığa da bayağı muadil duruyor, indirimde 15 tlye aldım.

  24 ağustos 2017 15:01 24 ağustos 2017 15:02


  4. nars orgasm allığı almaya gittiğimde beğenmeyip bırakmıştım. sephora'nın tam karşısında da gratis vardı ve sleek ürünlerinin %50'ye girdiği bir zamandı. öylesine bakınıyordum. allığı aldım ve inceledim tepkim şu oldu: e bu nars orgasm'ın yandan yemişi! hemen aldım ve dayanamayıp sürdüm. orgasm'dan bin kat daha pigmentli, rengi benim cildimde mükemmel durdu. minik olması, her tarafa sığmasıyla gönlümü feth etti cidden. şimdi ise vazgeçilmezim aralarında. tozutma problemi yaşamadım, fırçaya çok güzel geliyor. dikkatli kullanmak lazım kızarabilirsiniz birden. iyi ki orgasm almayıp bunu almışım. ilk defa sephora'dan birden çıkmakla doğru bir şey yapmışım meğersem. :D

  25 ağustos 2017 13:42

  5

  5. Kendisi benim canım allığım (dı).

  Kalıcılığı kötüydü evet ama ben kendisini tazelemekten bile zevk alıyordum. İçindeki ışıltılarla beni gün içerisinde kurtarıyordu. Kendisini bana en çok yakışan makyaj malzemesi ilan edebilirim. Ayrıca dibine kadar sıyırana kadar kullandığım tek allık oldu.

  Ona ihanet edip sleek pomegranate rengini aldım ve pişmanım.

  Tekrar tekrar alacağım bir ürün olacak.

  10 ocak 2018 08:46

  6. şimdiye kadar kullandığım en pigmentli allıktır kendisi ama dağıtması oldukça zor bir ürün. mümkün olduğunca geniş bir fırça kullanılmalı, bu şekilde ürünü kontrol etmek daha kolay oluyor.

  13 ocak 2018 20:34 11 şubat 2018 22:17

  7. İçinde altın rengi simler bulunan pembe bir allık. Nars orgasm dupe gösterildiği için aldım; pigmentasyonu ve kalıcılığı gayet iyi. Beyaz tene harika gidiyor. 

  6 mart 2018 21:43


  8. İçerisinde altın parıltılar barındıran pembe allık. Cildi çok sağlıklı gösteriyor, orgasm’a dupe olduğunu öğrenince bir indirimde hiç düşünmeden almıştım. Çok severek kullanıyorum, bunu sürdüğümde aydınlatıcı kullanmama gerek kalmıyor. Keşke cildim gözenekli olmasaydı da gönül rahatlığıyla yaldır yaldır parlatsaydım elmacık kemiklerimi. Ben rt blush brushla uyguluyorum ve pigmentasyon sorunu yaşamıyorum.

  7 mart 2018 00:03

  9. Ilk ve tek allığım.Pembe tonlarında içinde sim değil ışıltılar olan güzel bi allık.Ama keşke almadan önce turuncu tonların bende daha iyi durduğunu bilseydim.Esmerlerde ışıltılı bronzer,turuncu ve şeftali tonları daha çok yakıştırıyorum.Ama para verdik çöpe atamayız mecbur kullanıyoruz

  7 mart 2018 00:23

  4

  10. günlük kullanımda aydınlatıcıyı es geçmeye meyilli olduğum için genelde bu allığı kullanıyorum oldukça doğal ve sağlıklı bir renk ve ışıltı bırakıyor. kalıcılığı ise orta seviyede diyebilirim 8 saatten sonrasını çıkarmaz ama bu aşamadan sonra kötü de durmuyor bence. Ben bobbi brown blush brush ile uyguluyorum, fırçanın yüksek performansı da etkili tabii ama homojen ve kolay dağılan bir renk. Beyaz ve buğday tenliler için bire bir bu allık. Nars orgasma da bence pabucunu ters giydirir, nars allıklarda bir zaman sonra oluşan taşlaşma problemiyle sleek allıklarda hiç karşılaşmadım. Bu allıktan bir tane bitirdim ikincisini kullanmaktayım şu aralar; uzun yıllar tek allığımdı hatta. Dibini gördükten sonra da baya kullandım ancak repress yapamadım yani denedim ancak kötü oldu muhtemelen homojen karışmadığı için. İki ay kadar bu allıktan yoksundum en son kasım gibi tekrar aldım ve ne kadar sevdiğimi yeniden hatırladım.

  7 mart 2018 10:37